Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Значи.... няма и изпит
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
      Значи.... няма и изпит
      Всъщност има, вчера /09.04/ случайно попаднах на бюлетина на БФРЛ, излъчван по R1 LZ0DOE, където обявиха изпит на 19.04 в София в сградата на КРС. Предполагам, че скоро ще го обявят и на сайта.

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Вярно е, от КРС потвърдиха.
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Някой за Клас 1 има ли?

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            бря, много изпити последно време
            нема начин да нема начин
            Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
            LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Да - не е лошо това Количествените натрупвания ще доведат до качествени изменения ...
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Потвърди се че ще има изпит на 19-ти този месец.http://www.crc.bg/section.php?id=453&lang=bg
                LZ1NSO

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Днес и аз успешно минах изпита за клас 2 (57/60). Кога най-рано мога да почна да си използвам опознавателния знак? Провериха, че е свободен. Когато излезне в регистъра или чак когато си получа картончето?

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    И аз минах изпита днес. На мен ми казаха че мога да ползвам след получаването на опознавателния знак. А днес ми направи впечатление че имаше доста млади хора за изпит.
                    LZ1NSO

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Днес ми се обадиха че ми е готов инициала и да ходя да си го взема. Та надявам се че утре ще успея да се въоръжа с разрешително и знак.
                      LZ1NSO

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Днес си взех разрешителното. Браво на служителите,много бързо се справиха. Останах очарован.
                        Последно редактирано от tatenceto; 25-04-13, 19:19.
                        LZ1NSO

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          Честито!
                          И аз днес си взех разрешителното и знака... LZ2WWW

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Аз изчаках да си получа знака, за да се регистрирам с него
                            Скоро ще си купя станция и се надявам, че ще се чуваме в ефира.
                            73

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thumb-6D1A_5221EC8B.jpg
Прегледи:1
Размер:3.1 КБ
ID:5514672


                              Дата и място на провеждане на следващия изпит за радиолюбители

                              На 24.09.2013 г. (вторник), от 10.00 часа в сградата на Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) в гр. София, на ул. „Гурко” № 6 - залата на 3 етаж, ще се проведе изпит за придобиване на правоспособност за радиооператори - любители клас 1 и клас 2. Изпитът се организира съгласно чл. 20 от Техническите изисквания за осъществяване на електронни съобщения чрез радиосъоръжения от любителската радиослужба.

                              Кандидатите за полагане на изпит подават заявление по образец, в срок не по-късно от 2 дни преди обявената дата на изпита, като заплащат определената такса.

                              Документите могат да се подават и по електронен път чрез използването на Електронния портал на КРС. Порталът дава възможност за достъп до електронните административни услуги. Изискването за достъп е валидно удостоверение за квалифициран електронен подпис. Начинът на ползване на портала може да откриете на: http://crc.bg/section.php?lang=bg&id=941.
                              П.с. Има ли желаещи за тази дата ?
                              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Аз съм подал заявление и ще се явявам на тази дата. Доколкото знам трябва да са подадени най-малко 5 заявления, за да се насрочи изпит, така че би трябвало да има поне още 4ма желаещи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X