Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    iOS не е дебиан а BSD.
    Не врат, ами шия...
    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    Не е въпроса в липсата на апликации, тях си ги има, въпроса е, че една и съща програма при тях струва 3 пъти повече. А лично за мен интерфеиса е ужасен...
    Лично аз намирам интерфейса за много добре изпълнен - едно нещо, което Microsoft най-накрая направиха по-добре от Apple. Колкото да апликациите - за съжаление в Google play наистина са в повече (1:7 ли бяха или 1:10 в момента не мога да се сетя) и точно заради това са по-евтини.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Не врат, ами шия...
      Е ся. Обиди всички почитатели на BSD to [emoji2]

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        има ли тема: "Апликации за Андроид - препоръчвам" или нещо такова?
        (всъщн. попаднах на тази - Полезни мобилни приложения. Android/iOS)
        че то верно от 1000-ди някой път не можеш да намериш, например:
        немско-български и BG-D... ами това, което намерих си е направо тъпо...
        англ - бълг. са повече и са ок

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          И аз трябва да купувам телефон до към 300лв., някой да има впечатления от Alcatel OneTouch Idol 2 mini S, доколкото разбрах има няколко разновидности и не мога да се ориентирам в БГ кой какво предлага, консултантите в магазините са ужас.... търся този с 8GB

          • Idol Mini 2 6016X – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, microSD, UMTS 900/2100
          • Idol Mini 2 6016D – две SIM-карты, 1 ГБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, UMTS 900/2100
          • Idol Mini 2 6016A – одна SIM-карта, 512 МБ оперативной памяти, 4ГБ встроенной, microSD, UMTS 900/2100
          • Idol Mini 2 6016E – две SIM-карты, 512 МБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, UMTS 850/1900/2100
          • Idol Mini 2 S 6036А – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, LTE Bands 1,2,4,7,17, нет NFC
          • Idol Mini 2 S 6036Х – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, LTE Bands 1,3,7,8,20,28, нет NFC
          • Idol Mini 2 S 6036Y – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, LTE Bands 1,3,7,8,20, есть NFC


          Съжалявам, че е на руски, но се разбира /предполагам/
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • Re: Какъв телефон (смартфон).

            8ГБ ми се струват малко, от моя вчера зачистих 4гб кеш - според мен за да е функционален един смарфон и ако се изпозлва като такъв, трябва да е поне с 16ГБ.
            Имай в предвид, че от тези 8ГБ, най-вероятно още фабрично, ще са свободни за потребителя около 6ГБ.

            В тези 6ГБ се включват АПП то което си инсталирал, Далвик КЕШ на АПП то - обикновенно по голям от него, данните на АПП то.
            Допълнително там се натрупва всичкия кеш на браузъри, интернет приложения и каквото още се сетиш - за една седмица при интензивно ползване този кеш може да мине 2ГБ и нагоре.
            Последно редактирано от Daniel; 08-10-14, 15:23.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              И аз трябва да купувам телефон до към 300лв., някой да има впечатления от Alcatel OneTouch Idol 2 mini S, доколкото разбрах има няколко разновидности и не мога да се ориентирам в БГ кой какво предлага, консултантите в магазините са ужас.... търся този с 8GB

              • Idol Mini 2 6016X – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, microSD, UMTS 900/2100
              • Idol Mini 2 6016D – две SIM-карты, 1 ГБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, UMTS 900/2100
              • Idol Mini 2 6016A – одна SIM-карта, 512 МБ оперативной памяти, 4ГБ встроенной, microSD, UMTS 900/2100
              • Idol Mini 2 6016E – две SIM-карты, 512 МБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, UMTS 850/1900/2100
              • Idol Mini 2 S 6036А – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, LTE Bands 1,2,4,7,17, нет NFC
              • Idol Mini 2 S 6036Х – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 4 ГБ встроенной, LTE Bands 1,3,7,8,20,28, нет NFC
              • Idol Mini 2 S 6036Y – одна SIM-карта, 1 ГБ оперативной памяти, 8 ГБ встроенной, LTE Bands 1,3,7,8,20, есть NFC


              Съжалявам, че е на руски, но се разбира /предполагам/
              Мен нещо идола не ме кефи.
              "Капсулован" не ми се вади/сменя батерията. Няма слот за карта. Дори и като параметри не е кои знае какво. Единственпто му предимство е, че е тънък, ама какво пт това?

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Някой ползва ли Asus Zenfone 5 или 6, да сподели впечатления? Основно ме интересува батерията, дисплей, а и UI как е - нещо подобно като MIUI ли е или си е като скин само?

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  8ГБ ми се струват малко, от моя вчера зачистих 4гб кеш - според мен за да е функционален един смарфон и ако се изпозлва като такъв, трябва да е поне с 16ГБ.
                  Имай в предвид, че от тези 8ГБ, най-вероятно още фабрично, ще са свободни за потребителя около 6ГБ.

                  В тези 6ГБ се включват АПП то което си инсталирал, Далвик КЕШ на АПП то - обикновенно по голям от него, данните на АПП то.
                  Допълнително там се натрупва всичкия кеш на браузъри, интернет приложения и каквото още се сетиш - за една седмица при интензивно ползване този кеш може да мине 2ГБ и нагоре.
                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  Мен нещо идола не ме кефи.
                  "Капсулован" не ми се вади/сменя батерията. Няма слот за карта. Дори и като параметри не е кои знае какво. Единственпто му предимство е, че е тънък, ама какво пт това?
                  Toй е за жената, аз се върнах на проста Нокия с копчета, но за нея ще е първи смартфон.......не търся кой знае какви възможности, просто тоя ми хареса най-много на външен вид. кофти, че няма слот за карта и това е единственото, което ме спира засега, другото мисля е ОК за тези пари и минималните ни изисквания.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Към знаещите и разбиращите. Самсунг Алфа ? Заслужава ли си ?
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      Toй е за жената, аз се върнах на проста Нокия с копчета, но за нея ще е първи смартфон.......не търся кой знае какви възможности, просто тоя ми хареса най-много на външен вид. кофти, че няма слот за карта и това е единственото, което ме спира засега, другото мисля е ОК за тези пари и минималните ни изисквания.
                      Абе това, че не му се вади батерията не е много ОК. Случва се да забие, след време батерията ще се скапа, а да не говорим и, че по време на експлотациятя може да има проблеми...

                      Коментар


                      • Re: Какъв телефон (смартфон).

                        За 1100 лева според мен не, като цало ми харесва, нищо че няма външна сд карта, но за тия пари Sony Z3 специално за мен предлага повече.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                          Не разбирам какво не му харесваш на WM... Чудесна операционна система, на практика едно и също със всички останали помии на пазара. Отдолу е чист Debian - каквото е и iOS, каквото е и Andorid. Интерфейса и е много по-добър от този на двете гореспоменати и освен това е и доста стабилна. Единственият и реален проблем е липсата на апликации... Колкото до Nokia все още са над водата. Да видим какво са решили за тях Майкрософт.
                          WM e мъртва OS и нямам спомени да има нещо общо с debian. WP пък съвсем.

                          Иначе, да, WP е страхотна OS.

                          Коментар


                          • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            За 1100 лева според мен не, като цало ми харесва, нищо че няма външна сд карта, но за тия пари Sony Z3 специално за мен предлага повече.
                            Благодаря.
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Руутването е станало супер лесно за инсталиране и премахване и ако телефона поддържа сд карта,а бюджета не е голям и няма по-добро не е такъв проблем 8гб. Прав си, че остават 6 и си е тегаво.
                              Alpha според мен е много хубав телефон, но за тази цена не си заслужава според мен. Най-добре отиваш в магазина, хващаш в ръка няколко телефона и пишеш тук кои си си харесал и ние що годе би трябвало да те ориентираме към добрите избори

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Като споменахте рутване , я да попитам къде да почета за туй животно ? Имаше някъде линк преди време , но не намирам темата . Ако има значение за какъв телефон говоря , едно Галакси С дуо 2 .
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X