Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    Явно ще е "по-якия",другия бил МАЛЪК!! И това за мобилния нет ми го казаха и други-явно ще се сменява и плана.Благодаря и за другите предложения,ама едвам го отказах от Ай...-5 втора употреба,и сега се е залепил за s4,та явно ще е този! А за фенерчето- а се издъни нещо,а съм му връчил моя!!
    Хвърли едно око на "с4 актив" че ако не е от най-пазещите бързо ще му види сметката на с4ката
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Ако взимаш от оператор, тури му една застраховка да ти върви, че дечурлигата не са от най пазещите.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        Явно ще е "по-якия",другия бил МАЛЪК!! И това за мобилния нет ми го казаха и други-явно ще се сменява и плана.Благодаря и за другите предложения,ама едвам го отказах от Ай...-5 втора употреба,и сега се е залепил за s4,та явно ще е този! А за фенерчето- а се издъни нещо,а съм му връчил моя!!
        Аз с много пазарлъци, уговорки и най- вече предварителен "инструктаж" на приятелите в Техно-данеказвамкво, докарах нашия избор до HTS One S. Просто не ме кефят Самсунгите. Вече почти година тинейджърска експлоатация, телефончето няма грижи, но питането беше за двата модела, та за това ти казах по- големия. Ти си знаеш- матури, външно оценяване, приемни изпити.... аз просто нямах аргументи за отказ, да са живи и здрави. Всякакви технически характеристики и ала-бали, в случая губят тежест. Въпросната тухла се купува с мотивационна и стимулираща цел, с евентуална възможност за манипулация и поучително конско за в бъдеще.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Сега пак да попитам нещо, понеже баща ми може да преподпише договор с Мтел, ако има някоя с3ка или с4ка на сносна пара и я взема после ще мога да я разкодирам това ясно, но само за българските опратори ли или ще може и втв Франция да си ми работи нормално?
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Веднъж "разкодиран" апарата не е вързан към никой оператор - остава въпроса дали във Франция имат същите GSM честоти, както тук (най-вероятно да) или дали апарата поддържа и техните (най-вероятно да). Проблеми можеш да имаш в Азия и САЩ. Там са малко по-различни нещата.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Във Франция преди години имаха една куца честота, ползваха я Буиг, не помня дали беше 1900 вместо 1800 при другите или 900 вместо 800 (или обратното). Та трибандов "нормален европейски" във Франция си ловеше двете европейски и една американска честота, без Буиг. Нещо подобно беше.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                От две седмици съм със Sony Xperia Z2. За сега съм много доволен и от телефона, и от версията на Андроид качена фабрично на него (Kitkat) - бях забравил какво е да си с наистина бърз телефон. Може и да си променя мнението за Андроид (явно програмистите от Самсунг наистина много засират нещата), но не си взех Iphone само защото 6-цата не е излязла още, а нямаше как да стоя без телефон (племенницата или сина видяха сметката на дисплея на S3)... Качествена изработка, напилен хардуер, батерията (3200 mAh) спокойно може да изкара 2 дена, ако не си по цял ден в интернет, а както и да го ползвам (сърфиране, снимки, музика и т.н.) си изкарва деня с 60-70% от капацитета. За сега съм хепи, да видим как ще е по-нататък...
                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 04-07-14, 07:17.

                Коментар


                • Re: Какъв телефон (смартфон).

                  Марто, един руут на телефона и ще си още по хепи :-) За мен сонито е по изчистено от към простотии отколкото самсунг. Съответно работи по добре.

                  Коментар


                  • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Някой има ли наблюдения за този телефон и дали си струва? http://www.aliexpress.com/item/Origi...953055941.html
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      Някой има ли наблюдения за този телефон и дали си струва? http://www.aliexpress.com/item/Origi...953055941.html
                      Леле как падат цените !

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        това според мен е реплика на Lenovo S960
                        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          След ужасно много бой, който дори и стария ми Дефай не е ял, любимия ми Галакси Нексус се предаде. Минах с буса през него. Стъклото остана здраво, като по чудо... дисплея отвътре е целия на черни ленти, паметта е натисната от камерата. Абе накратко-не става повече за ползване. Следващия ми телефон съм го намислил-Xperia Z с някакъв кейс, който наистина да пази. Ползвал съм такъв много пъти, повечето от приятелите ми имат този модел, но никой от тях не го използва както трябва, за да ми каже наистина как се справя, така че ще се радвам някой от вас да се опита да ме разобеди.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                            След ужасно много бой, който дори и стария ми Дефай не е ял, любимия ми Галакси Нексус се предаде. Минах с буса през него. Стъклото остана здраво, като по чудо... дисплея отвътре е целия на черни ленти, паметта е натисната от камерата. Абе накратко-не става повече за ползване. Следващия ми телефон съм го намислил-Xperia Z с някакъв кейс, който наистина да пази. Ползвал съм такъв много пъти, повечето от приятелите ми имат този модел, но никой от тях не го използва както трябва, за да ми каже наистина как се справя, така че ще се радвам някой от вас да се опита да ме разобеди.
                            Веднага се опитвам.Sony Xperia Z1 compact на няма и 2 месеца,неволно съм го натиснал БЕЗ ДА РАЗБЕРА и като реших да се обадя и половината екран черен.Няма пукнато по екрана ама...от сервиза казаха механично счупен дисплей ииии не подлежи на гаранция.И тука става интересното казвам добре кажете колко ще струва ремонта питам аз мегаоторизирания сервиз:Амии водоустойчивите не се отварят, отговарят те и като не ти приемаме гаранцията, гориш-купуваш нов.Найс А?И сега пробвам със защита на потребителите ама съм си нагласил едно шише голяяямо със студена водица и съм си поръчал див китайски телефон и повече сони да не съм чул.......баси еднодневките за по 6-700 лв дет' продават!Та така...
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                              Някой има ли наблюдения за този телефон и дали си струва? http://www.aliexpress.com/item/Origi...953055941.html
                              Доста хора са доволни от Леновотата от Китай, цяла фирма се сдоби преди 1 година с Леново от Китай засега нямат проблем, отделно съм преглеждал бгмама за покупки от Китай и специално за Леново, засега няма оплаквания. Аз лично съм си поръчал Lenovo S660 2014г. , чакам го. А Галакси Нексуса е корава машина аз съм с такъв в момента.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                                Веднага се опитвам.Sony Xperia Z1 compact на няма и 2 месеца,неволно съм го натиснал БЕЗ ДА РАЗБЕРА и като реших да се обадя и половината екран черен.Няма пукнато по екрана ама...от сервиза казаха механично счупен дисплей ииии не подлежи на гаранция.И тука става интересното казвам добре кажете колко ще струва ремонта питам аз мегаоторизирания сервиз:Амии водоустойчивите не се отварят, отговарят те и като не ти приемаме гаранцията, гориш-купуваш нов.Найс А?И сега пробвам със защита на потребителите ама съм си нагласил едно шише голяяямо със студена водица и съм си поръчал див китайски телефон и повече сони да не съм чул.......баси еднодневките за по 6-700 лв дет' продават!Та така...

                                Препоръчаха ми да се обадиш на https://foursquare.com/v/bulgram-ser...8e0f8b77ce3e80 (аз не ги знам лично), дано помогнат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X