Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Въпроса ми не е много по темата, но според мен няма смисъл да пускам нова за него. Реших да си взема Samsung Galaxy S3 и да сменя безсмъртната Нокия, цената му е от 470 лв, до 500 в Е-мага. Предполагам, че ако се закупи от мобилен оператор без договор ще е още по-скъп. Четох мнения за Слот, които като цяло бяха все положителни, но в крайна сметка разбрах, че телефоните са им внос от Франция и тук са разкодирани, освен това с гаранцията май не е много ясен въпроса как стои. Тъй като в края на лятото ще замина за чужбина живот и здраве и ако се случи нещо с телефона и се развали, трябва да го пращам към България и става дълга и широка. Ако телефона не е бил разкодиран и е от Е-маг примерно, гаранцията ще ми важи ли в чужбина (ако има значение става дума за Франция).
    Чувствайте се свободни да ми предложите и алтернатива на този телефон до 500 лв.
    Лопата - друг солдата!!!

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      С тройката често ще изпитваш сериозна липса на рам. Ако взимаш от разни гаражни псевдо магазинчета, не разчитай много на гаранцията. По добре вземи една тройка втора ръка но с гаранция към оператор. Взех една такава за 240 лева преди 4 месеца за щерката. Ако не те "плаши" много дисплея /размера, ноут 2 е по-добрия избор, а и го има на много сносни цени, пак с гаранция към оператори, при това неразличими от нов. Дори и страничната лайсна - най кекавото нещо при самсунягите, при него се сменя за 4 минути, без да се налага интервенция по дисплея. За гаранция в чужбина, освен от оператор не бих си и помислил. Тези гаражни "магазини" ги взимат от най различни "доставчици", къде разкодирани, къде окомплектовани ... Лично аз бих бил изключително внимателен, ако взимам от такъв магазин.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
        С тройката често ще изпитваш сериозна липса на рам. Ако взимаш от разни гаражни псевдо магазинчета, не разчитай много на гаранцията. По добре вземи една тройка втора ръка но с гаранция към оператор. Взех една такава за 240 лева преди 4 месеца за щерката. Ако не те "плаши" много дисплея /размера, ноут 2 е по-добрия избор, а и го има на много сносни цени, пак с гаранция към оператори, при това неразличими от нов. Дори и страничната лайсна - най кекавото нещо при самсунягите, при него се сменя за 4 минути, без да се налага интервенция по дисплея. За гаранция в чужбина, освен от оператор не бих си и помислил. Тези гаражни "магазини" ги взимат от най различни "доставчици", къде разкодирани, къде окомплектовани ... Лично аз бих бил изключително внимателен, ако взимам от такъв магазин.
        А добре от Емаг, там гаранцията как е?
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 10-07-14, 22:01.
        Лопата - друг солдата!!!

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Твърдо си решил, да търсиш нова тройка Бих се доверил на плесио (еднаква цена с емаг), вместо на тези. Това си е мое мнение.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Да, предпочитам да е нов, не разбирам особено много от телефони и не вярвам да направя правилен избор ако го взимам на старо.
            Относно гаранцията в Емаг, ако на някой му е интересно.
            Сега ще разгледам Плесио
            Лопата - друг солдата!!!

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Ъ... И кой е сервиза за нашенци? Някакъв техен, или оторизирания за марката?

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
                Ъ... И кой е сервиза за нашенци? Някакъв техен, или оторизирания за марката?
                На мен ми допада това, че транспорта е за тяхна сметка, така че аз ако го пратя от Франция, те ще си поемат разноските.
                Това дали си струва парите, като гледам ако се поръча по интернет е 600лв, ако разбирам правилно?
                Лопата - друг солдата!!!

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Двата телефона са коренно различни. И като усещане и като характеристики. Пък и не ти се вмества в бюджета, който си написал... Явно и ти не си се ориентирал.

                  Коментар


                  • Очаквам скоро някой да попита и за солидуъркс за андроид...

                    Апропо, форумът се бъгнА. Постът за солида беше след тоя:

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    На мен обаче ми трябва CIVIL 3D
                    Как отиде няколко мнения преди него, само сървърО си знае...
                    Последно редактирано от Preslav Peychev; 10-07-14, 22:04.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Един бърз въпрос-утре трябва да съм купил телефон,и дилемата е между Galaxy s4 и s4-mini,а не видях нищо конкретно за тях,та питането е-кой от двата ? Ще се ползва от 14годишен келеш,за когото екстрите са преоритет,а за мен от значение е цената! Гледах ревюта,ама ......!!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Един бърз въпрос-утре трябва да съм купил телефон,и дилемата е между Galaxy s4 и s4-mini,а не видях нищо конкретно за тях,та питането е-кой от двата ? Ще се ползва от 14годишен келеш,за когото екстрите са преоритет,а за мен от значение е цената! Гледах ревюта,ама ......!!!
                        Като не ти отговаря някой по-знаещ... Доста различни са, все едно сравняваме C класа със S класа. S4 е доста приятен телефон, по разкази на мои приятели. Но предвид разликата в цената, която е около 300 лв, по-добре му вземи S4 mini или дори по-евтиния S3, който дори според мен е по-хубав и с малко по-голям дисплей.
                        Пак ти казвам не съм спец, просто и аз сега си търся телефон и съм прочел това онова, нито съм ползвал тия телефони, нито подобни на тях.
                        Лопата - друг солдата!!!

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Един бърз въпрос-утре трябва да съм купил телефон,и дилемата е между Galaxy s4 и s4-mini,а не видях нищо конкретно за тях,та питането е-кой от двата ? Ще се ползва от 14годишен келеш,за когото екстрите са преоритет,а за мен от значение е цената! Гледах ревюта,ама ......!!!
                          Бате Круме, ще ти отговоря от друга гледна точка, щото си имам, макар и женско, ама на същата възраст. "Сичко по- голямо е по- яко!", тааааа ако пича заслужава и се е понаучил да си пази нещата, взимай по- якия и не го комплексирай детето.
                          Може би, само една забележка... подобни телефони без план за мобилен нет са си кифла без мармалад. Рано или късно (по- скоро рано), ще ти се наложи да туриш пълнежа. Мразя тази надпревара "кой ше го извади по- гоуем", ама е факт.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Лично аз бих ти препоръчал LG G2 - купих си същия, а брата на гаджето ми има S5... ми... предпочитам си G2-то. Естетиката му е по-добра, а и е доста по-евтино. Разбира се това е доста субективно. Ако наистина не ти се рискува - Lenovo имат модел с 4050 милиамперчаса батерия - също е готин, просто не ми се чакаше да ми го доставят. Малко по-горе дори го обсъждахме.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Един бърз въпрос-утре трябва да съм купил телефон,и дилемата е между Galaxy s4 и s4-mini,а не видях нищо конкретно за тях,та питането е-кой от двата ? Ще се ползва от 14годишен келеш,за когото екстрите са преоритет,а за мен от значение е цената! Гледах ревюта,ама ......!!!
                              Нокия с фенерче. За S4-ката да идва да бачка в сервиза.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Явно ще е "по-якия",другия бил МАЛЪК!! И това за мобилния нет ми го казаха и други-явно ще се сменява и плана.Благодаря и за другите предложения,ама едвам го отказах от Ай...-5 втора употреба,и сега се е залепил за s4,та явно ще е този! А за фенерчето- а се издъни нещо,а съм му връчил моя!!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X