Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    1. Download towel root apk from towelroot.com.<br />
    2. Run towel root and let it install the SU binary and reboot your phone.<br />
    3. Download and install Super SU apk version 2.0 from playstore or here.<br />
    4. Run super SU and let it update its binary by normal method (no recovery needed if super SU version is 2.0+).<br />
    <br />
    [Optional]:<br />
    5. Reboot and run Super SU yet again and go to settings to move Super SU into /system as a system apk.<br />
    6. Reboot to get full root as system app.<br />
    <br />
    След това ако искаш си инсталкаш рекавъри. Не е нужно да си отключваш буутлоудера.<br />
    Това работи за повечето телефони даже и за кит кат.

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Обединих успешно картата с паметта на телефона. Нещо не ме кефи. Не заради скоростта. Просто не ме кефи, не винаги програмата сработва и маунтва автоматично, плюс това се появява автоматичен дублаж на снимките ми в галерията и музиката. Така че мисля да послушам Дани.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Здравейте,
        Налага ми се понякога, като се срине нета на доставчика, да ползвам нет през смартфона. За целта ползвам PdaNet+. Но...има проблем. След малко време изключва и иска да го отключа за да ползвам пълната версия. Тръгвам да го пазарувам и в Google Play пише: "Тази услуга не е налична за Вашата страна". Та, имате ли опит с някое друго приложение, което да позволява да ползвам мобилния нет на телефона си от лаптопа?
        LZ1AIV

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          позволява да ползвам мобилния нет на телефона си от лаптопа?
          До колкото разбирам искаш да ползваш нет на лаптопа, който се подава от телефона? При мен и телефона и таблета (евтини китайски) имат фабрично тази функция, да разпръскват интернет през wifi, който телефона/таблета приема през сим картата.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Правилно. Galaxy S4 със стоковия фирмуер. Има такава WiFi Tethering в магазина, тръгвам да диря...


            Искало четене, не става иначе. Оказа се, че си има WiFi Tethering в: Settings, More Networks, Tethering and portable hotspot
            Последно редактирано от asenv; 05-09-14, 10:21.
            LZ1AIV

            Коментар


            • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Точно, това си го има във всички стокови ром, или поне аз не съм виждал без.

              @The Back Bone, то беше ясно това, но не е лошо да опиташ, така се трупа опит :-)

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Дани, послушах те и започнах да местя софтуера на "СД Картата". Телефона има фабрично тази опция, но въпреки това пробвах и с две други приложения. Бе успех. Оказа се, че операционната система нарича SD Card истинската СД карта, но също така и потребителския дял от паметта на телефона. Не мога да прехвърлям софтуер на външната карта, а само от системата памет на потребителската, т.е. от пусто в празно.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Pdanet го ползвам доста често,не съм имал проблем с него,освен особенноста която беше че,софта часта за писито трябва да я вземеш от директория на телефона,а не я вземаш от нета понеже правеше някакви проблеми
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • Re: От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                    Дани, послушах те и започнах да местя софтуера на "СД Картата". Телефона има фабрично тази опция, но въпреки това пробвах и с две други приложения. Бе успех. Оказа се, че операционната система нарича SD Card истинската СД карта, но също така и потребителския дял от паметта на телефона. Не мога да прехвърлям софтуер на външната карта, а само от системата памет на потребителската, т.е. от пусто в празно.
                    Кой андроид това? Имай в предвид, че се мести само апп то,кеша и датата остават, а те са по голями от апп то, трябва ти това дето писах по назад. Понеже не става много лесно, най добре е къстъм ром. Ако ти се занимава има едно програмче в плейа, pimp my rom с него лесно можеш да си добавиш нужните неща преди да флешнеш а2сд или да си убиеш телефона успешно:-)
                    Последно редактирано от Daniel; 06-09-14, 19:54.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Здравейте понеже ми казаха, че може да си ползвам интернета от една карта, която не я ползвам и има 500 мб интернет на нея, но телефона ми е едносимов, та ми казаха, че мога да използвам тази карта като си купя usb otg и 3g dongle. Това вярно ли е?

                      Коментар


                      • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Би трябвало да стана ако телефона ти поддържа USB host, кабела и модема ще струват много повече от 500мб интернет плюс неудобството да ти виси една флешка и педя кабел от телефона ми се струва пълна безмислица.

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Sony sp пише, че поддържа. В ибей има 3г донглъ и доколкото знам в него се слага сим картата? После свързвам усб отг кабела с донгъла и телефона и всичко от ибей ми излиза около 25 лева

                          Коментар


                          • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Точно, в 3г модема се завира картата и модема с кабела в микроусб порта, дали ще го познае и подкара андроида не мога да ти кажа, сигурен съм обаче че ще яде батерията. Имаш още едно радио!

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              А някакъв по-евтин вариант имам ли?

                              Коментар


                              • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                На дали, трябва си радио модул за да работи картата. Няма как да стне без някакъв ммодем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X