Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Аз освен за Фактори, за друго не се сещам. Направете му един бекъп на приложенията, след ресета ги връщате и готово. Всичко си е по старому, освен wi-fi-а(да се надяваме). Имам работа и изчезвам, драсни ми по-късно, ще се опитам да помогна.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #62
      Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Можеш да го ресетнеш, както ти е казал Преслав. Също от сайта на производителя обикновенно има софтуер за ъпдейт, виж случайно дали няма репеър.
      Също може и да е хардуерен проблема.

      Коментар


      • #63
        От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Срещнах из нета някакви Wi-Fi Fix за Андроид, тъпото е, че сега като няма нет не мога да вляза в магазина и да изтегля каквото и да е, ще трябва през компютъра, което отлага начинанието за известно време.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #64
          От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Пускам току що таблета и гледам - онлайн. Без повод и причина. Wi-fi то работи и се е свързало с рутера без да го закачам. Странна работа.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #65
            Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Супер, значи само нещо се е било омазало Случва се

            Коментар


            • #66
              От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Един въпрос от новак с андроид-а, инсталирах си програмата Вайбър, и така както си говоря през него с един приятел (и той има вайбър), връзката при мен беше през wi-fi и в един момемнт жена ми се обади по гсм-а и аз и вдигнах и изведнъж връзката м/у вайбъра и гсм- номера на жена се получи конферетна връзка с тримата защото аз и вдигнах. Не знам как да се изразя а ако говоря през 3Г с вайбъра като ме търсят разговора през вайбъра прекъсва автоматично и си говориш нормално по гсм-а. Въпроса ми е има ли начин като говоря през вайбъра wi-fi като ми се обадят по време на разговора да се изключва както при 3г се получава автоматично?
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #67
                От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Какво да направя с моя Галакси С2, че пече та пушек се вдига и почва да яде батерията за 4-5 часа. А уж инсталирах Task Killer & Battery некъФ си дето икономисва. Икономисва дръжки. Топли ме и през калъфа и то в тия жеги става лошо. Приемам всякакви съвети.
                LZ1AIV

                Коментар


                • #68
                  От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                  Един въпрос от новак с андроид-а, инсталирах си програмата Вайбър, и така както си говоря през него с един приятел (и той има вайбър), връзката при мен беше през wi-fi и в един момемнт жена ми се обади по гсм-а и аз и вдигнах и изведнъж връзката м/у вайбъра и гсм- номера на жена се получи конферетна връзка с тримата защото аз и вдигнах. Не знам как да се изразя а ако говоря през 3Г с вайбъра като ме търсят разговора през вайбъра прекъсва автоматично и си говориш нормално по гсм-а. Въпроса ми е има ли начин като говоря през вайбъра wi-fi като ми се обадят по време на разговора да се изключва както при 3г се получава автоматично?
                  Няма логика да се случва това.. Ползвам го активно всеки ден и най-често през wi-fi.. До сега не ми се е случвало такова нещо както при теб..Винаги ми е прекъсвал когато звънне някой по ГСМ.. Пускал ли си му автоматично да се ъпдейтва?
                  Да не би това да е някаква стара версия и да има някакъв бъг в нея?
                  Като цяло си е куцо приложение, все още..Наблягат на добавянето на емотиконки..

                  Коментар


                  • #69
                    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    Няма логика да се случва това.. Ползвам го активно всеки ден и най-често през wi-fi.. До сега не ми се е случвало такова нещо както при теб..Винаги ми е прекъсвал когато звънне някой по ГСМ.. Пускал ли си му автоматично да се ъпдейтва?
                    Да не би това да е някаква стара версия и да има някакъв бъг в нея?
                    Като цяло си е куцо приложение, все още..Наблягат на добавянето на емотиконки..
                    Уж най новата версия, няма по нов ъпдейт, интересно е че като съм на 3Г си изключва нормално като ми звъни, понеже съм много бос още в андроида ще го разцъкам. Иначе по настройките на вайбъра нищо не съм бъзикал всичко си е по подразбиране както програмата си го е настроила.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #70
                      От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                      Уж най новата версия, няма по нов ъпдейт, интересно е че като съм на 3Г си изключва нормално като ми звъни, понеже съм много бос още в андроида ще го разцъкам. Иначе по настройките на вайбъра нищо не съм бъзикал всичко си е по подразбиране както програмата си го е настроила.
                      Що не пробваш да го деинсталираш и на ново да го сложиш?
                      Моите настройки и те са същите и никога не ми се е случвало.. Нещо може да е бъгясал тъпия вайбър..

                      Коментар


                      • #71
                        От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                        Какво да направя с моя Галакси С2, че пече та пушек се вдига и почва да яде батерията за 4-5 часа. А уж инсталирах Task Killer & Battery некъФ си дето икономисва. Икономисва дръжки. Топли ме и през калъфа и то в тия жеги става лошо. Приемам всякакви съвети.
                        Това след или преди инсталиране на Таск Килъра ?
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #72
                          От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Ако си на 3G и ползваш вайбъра и получиш входящо обаждане телефона трябва да направи нов RAB - Radio Access Bearer, нещо като втори канал. Тази функция трябва да я подържа телефона и оператора. Ако не се подържа или нещо не е настроено както трябва телефона ще прекъсне RAB-а на вайбъра и ще даде приоритет на гласовата услуга - разговора. При WiFi използваш две различни технологии и затова ги съвместява без проблем. Но всички нови смартфони подържат multi RAB, а мисля че и трите оператора, така че пак би трябвало да го направи и като ползваш вайбър по 3G.
                          По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                            Това след или преди инсталиране на Таск Килъра ?
                            След таск килъра. Махнах го, пробвам...
                            LZ1AIV

                            Коментар


                            • #74
                              От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Деинсталирах таск килъра и телефона вече е студен. Защо?
                              LZ1AIV

                              Коментар


                              • #75
                                Re: От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                                Деинсталирах таск килъра и телефона вече е студен. Защо?
                                Защото таск килъра в случая е държал процес който е товарел непрекъснато телефона, тъпо но факт, понякога се случва. И то се случва да речем на една марка телефони а на други си работи, смени таск килъра с друг, аз ползвам ES task killer.

                                МОжеш да си проверяваш какво харчи най много ток като отидеш на сетингс, батерия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X