Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

    Ако ви си случи следната ситуация :работодател поставя устройство за заглушаване на сигнала на GSМ операторите в района на фабриката и в рамките на целия работен ден нямате връзка и се принуждавате да изключите телефона си !
    Законно ли е това?
    Не се ли потъпкват грубо правата на човека ?
    Как бихте реагирали в подобна ситуация ?
    Има ли институция която да защитите правата ни в подобни случаи?
    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

  • #2
    От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

    Ходите на работа да работите, нали? Всъщност Вашата заплата се формира от Вашата производителност през Вашето работно време..... Работодателя просто премахва пречките да сте ефикасни през времето което Ви заплаща...... Според мен абсолютно нормално е.....


    Аз лично започнах да работя когато мобилните коммуникации не бяха май даже измислени. Не беше трагедия. Прибирах се в къщи след 12-14 часа след като замина, и всичките бяха съвсем спокойни. Сега е друго..... Защо ли?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

      Евала на работодателя ви ! Мечтая за времето преди мобилните телефони !
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

        В затворени помещения е законно (киносалони и прочие), и затова си има методи (не е нужно задължително да са активни такива). Отвън обаче няма как да ограничиш заглушаването "в района на фабриката", тъй че пусни едно писмо до КРС че някой активно заглушава GSM сигнал еди къде си, и после му гледай сеира. Ще цъфнат на проверка, и ако има нещо незаконно, ще му треснат глоба, и ще му конфискуват техниката за заглушаване. Тия са силни, до колкото знам. А тия, на които заглушава сигнала - още повече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Евала на работодателя ви ! Мечтая за времето преди мобилните телефони !
          Ми, хвърляш го в тоалетната, пускаш водата, и готово. Ако е голям, може да го "формоваш" с подходящия инструмент.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

            Най-гадното е че, икономически съм зависим от него и пред дилемата надделява инстинкта за самосъхранение !
            Предвид работата ми ,доста често имам работа с крс,дори се съдим в момента....Ако вашия шев е наясно с нещата никой в тая държава неможе да го спре...ако не е наясно да ме потърси !
            Последно редактирано от Roninn; 15-03-12, 20:26.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              В затворени помещения е законно (киносалони и прочие), и затова си има методи (не е нужно задължително да са активни такива). Отвън обаче няма как да ограничиш заглушаването "в района на фабриката", тъй че пусни едно писмо до КРС че някой активно заглушава GSM сигнал еди къде си, и после му гледай сеира. Ще цъфнат на проверка, и ако има нещо незаконно, ще му треснат глоба, и ще му конфискуват техниката за заглушаване. Тия са силни, до колкото знам. А тия, на които заглушава сигнала - още повече.

              ДА ПОДКРЕПИМ ПРОИЗВЕДЕНОТО В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                Е, добре де, как да си общуваме с клиентите - с димни сигнали или с пощенски гълъби?
                Нали ще ме глобят от общината с данък "курешки"?

                май сме в 21 век - не може да се опълчваме срещу ежедневието..
                Когато бях на 5-6 годишна възраст, за да говориш от Панагюрище с Пловдив по телефона, се правеше заявка в пощата, пощальна носеше поканата у дома, и в определения час се намъквахме в кабината, от която се провеждаше сакралния разговор - сър Бел можеше само да се впечатлява от лекото развитие на технологията...

                Коментар


                • #9
                  От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  Ходите на работа да работите, нали? Всъщност Вашата заплата се формира от Вашата производителност през Вашето работно време..... Работодателя просто премахва пречките да сте ефикасни през времето което Ви заплаща...... Според мен абсолютно нормално е.....


                  Аз лично започнах да работя когато мобилните коммуникации не бяха май даже измислени. Не беше трагедия. Прибирах се в къщи след 12-14 часа след като замина, и всичките бяха съвсем спокойни. Сега е друго..... Защо ли?
                  Да формира се от моята производителност!Но дали това е начина да се вдигне производителността !?
                  Мислиш ли че след като ограничават правото ми да говоря по телефона ще вдигна производителността си или може би ще се получи обратен ефект - аз мога цял ден да се правя че работя и пак нищо да не свърша или може би работодателя не си дава сметка за подобно нещо !?
                  Да и аз съм работил по времето когато мобилните комуникации не бяха измислени но всичко е с времето си .... не мисля че в ерата на комуникациите това е нормално ....!
                  Последно редактирано от welderargon; 15-03-12, 21:41.
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    В затворени помещения е законно (киносалони и прочие), и затова си има методи (не е нужно задължително да са активни такива). Отвън обаче няма как да ограничиш заглушаването "в района на фабриката", тъй че пусни едно писмо до КРС че някой активно заглушава GSM сигнал еди къде си, и после му гледай сеира. Ще цъфнат на проверка, и ако има нещо незаконно, ще му треснат глоба, и ще му конфискуват техниката за заглушаване. Тия са силни, до колкото знам. А тия, на които заглушава сигнала - още повече.
                    Благодаря !
                    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                      Според мен освен гсм-а трябва и цигарите да забрани човека!
                      VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                      Коментар


                      • #12
                        От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                        welderargon Според мен още не сте осъзнали ,на какво готино работно място сте попаднали,още повече че работата ви не зависи от мобилните телефони до колкото съм останал с впечатление,свиркай си безгрижно,като те потърсят да не знаят къде си и къде да те намерят.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                          Първоначално публикуван от kekek Преглед на мнение
                          Според мен освен гсм-а трябва и цигарите да забрани човека!
                          Ъхъ! Акането и пикането и тях! Ние тука /митница/ имаме забрана да ходим с повече от 50лв. в джоба. За валута и дума не може да става. Великани на мисълта ражда таз земя геройска непрекъснато!
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                            Ъхъ! Акането и пикането и тях! Ние тука /митница/ имаме забрана да ходим с повече от 50лв. в джоба. За валута и дума не може да става. Великани на мисълта ражда таз земя геройска непрекъснато!
                            То на такива "умници" на които проблема им е нечие пушене или непушене, или нечии разговори по телефона, рано или късно им се налага да забранят и работата през работно време.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Заглушаване на сигнала на GSM -ите на работното място ,,,,,

                              Живеем във времето на всевъзможни права, виж задълженията...ако сме в настроение...
                              После...фирмата ни фалира, тука няма живот, изхода е терминал 2...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X