Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обърнат джип в дефилето

    Не спира да вали....
    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Обърнат джип в дефилето

      Половината форум от кога чака някой да я загази така та да се натренират па и едни пиенИе на ударят.

      Аз чакам снимки,за вас не знам.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Обърнат джип в дефилето

        Володя, аз и още двама тръгваме сега, за да идем на място преди вие да сте тръгнали от Нови искър, за да може ако има нужда от нещо специално да се направи организация своевременно.
        Когато се съберете, посоката е екоферма Чемерник, като стигнете там ще се чуем по станциите и ще ви ориентираме.
        Телефонът ми, ако има обхват в района, ще си е активен - нула 8 8 девет ЗЗ 26 4 З.
        V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

        Коментар


        • От: Обърнат джип в дефилето

          На бас че половината форум следи темата с интерес.Пазете се,и успех.Ще чакаме инфо,какво е станало.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • От: Обърнат джип в дефилето

            Ясене, възможно ли е да има радио-покритие между София и мястото на инцидента Бих се включил, предимно като слушател. Иначе, по неведоми пътища имам директна връзка с Пловдив.

            *ще оставя станцията на LZ0MSS, т.е. ще мога да слушам И на директна 438.850 MHz, ако решите да опитаме.
            Последно редактирано от emanuilis; 27-02-16, 08:22. Причина: допълнение
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • От: Обърнат джип в дефилето

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160227_104311-1.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5704036

              Коментар


              • От: Обърнат джип в дефилето

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Не стават за полева работа . Много тежат и много ток харчат при това трифазен .
                Не тежат чак толкова много. А и е милион пъти по-безопасно от няколко джипа с лебедки под наклон и на хлъзгаво. Ами ако и те се хързулнат в дерето? А хората в тях? После кой ще ги вади тях всичките? И толкова ли няма там един агрегат с монофазен и трифазен ток? Две телферчета, вързани за дърветата горе под различен ъгъл, там въжета, вериги, туй-онуй.
                Не щото е моя идеята, все едно ми е, и без друго немога да помогна по никакъв начин от тука, просто ми се струва, че адски усложнявате нещата, много тромаво и трудоемко искате да го направите. И рисковано най-вече. Да, приключенията и аз ги обичам, ама не точно така.
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • От: Обърнат джип в дефилето

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Не тежат чак толкова много. А и е милион пъти по-безопасно от няколко джипа с лебедки под наклон и на хлъзгаво. Ами ако и те се хързулнат в дерето? А хората в тях? После кой ще ги вади тях всичките? И толкова ли няма там един агрегат с монофазен и трифазен ток? Две телферчета, вързани за дърветата горе под различен ъгъл, там въжета, вериги, туй-онуй.
                  Не щото е моя идеята, все едно ми е, и без друго немога да помогна по никакъв начин от тука, просто ми се струва, че адски усложнявате нещата, много тромаво и трудоемко искате да го направите. И рисковано най-вече. Да, приключенията и аз ги обичам, ама не точно така.

                  Ти май агрегат за трифазен ток не си виждал,тежи долу горе колкото моя джип .Говорим да вади 5/10 киловата та да захрани и двата телфера.
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Обърнат джип в дефилето

                    Първоначално публикуван от jimito;2926695[B
                    ]Ти май агрегат за трифазен ток не си виждал[/B],тежи долу горе колкото моя джип .Говорим да вади 5/10 киловата та да захрани и двата телфера.
                    Ох, пилееееееееее!
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Не тежат чак толкова много. А и е милион пъти по-безопасно от няколко джипа с лебедки под наклон и на хлъзгаво. Ами ако и те се хързулнат в дерето? А хората в тях? После кой ще ги вади тях всичките? И толкова ли няма там един агрегат с монофазен и трифазен ток? Две телферчета, вързани за дърветата горе под различен ъгъл, там въжета, вериги, туй-онуй.
                      Не щото е моя идеята, все едно ми е, и без друго немога да помогна по никакъв начин от тука, просто ми се струва, че адски усложнявате нещата, много тромаво и трудоемко искате да го направите. И рисковано най-вече. Да, приключенията и аз ги обичам, ама не точно така.
                      Аз бих го направил с 2-3 талии окачени към дърветата ама от компа е трудно да се прецени.
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        Хммм .... на час по лъжичка ,а колко кибици - фотаджии изявиха интерес да присъстват
                        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                        0898 51 31 46

                        Коментар


                        • От: Обърнат джип в дефилето

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Аз бих го направил с 2-3 талии окачени към дърветата ама от компа е трудно да се прецени.
                          Така като гледам то май и на място е бая трудно.
                          Успех! Следя с интерес!
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • От: Обърнат джип в дефилето

                            Има ли развитие?
                            First Man, then Machine!
                            Lada Niva
                            Honda XR 400

                            Коментар


                            • От: Обърнат джип в дефилето

                              Всички чакаме с интерес развитието.

                              Коментар


                              • От: Обърнат джип в дефилето

                                Дано всичко свърши благополучно.
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X