Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обърнат джип в дефилето

    Нямаше да пиша по темата,но имах един разговор с едно момче.
    Просто му обяснявах какво е форума,и ако закъсам някъде в БГ
    ще се намери някой да ми помогне.Отговора беше:И ти вярваш?
    Казах ДА,и го оставих!
    Има хора всякакви,не се учудвайте!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Обърнат джип в дефилето

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      Някъде попаднах на информация за приложение за Андроид и ios от рода на "911". Ставаше въпрос за приложение,което директно разпраща на групата /които си заложил/ "зов за помощ"
      Не че нещо ама там в радиус от 300м покритие нямаше никой оператор.

      Коментар


      • От: Обърнат джип в дефилето

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Не че нещо ама там в радиус от 300м покритие нямаше никой оператор.
        Стига бе, поскоро ти е телефона, аз няколко пъти говорих и по двата (Вива и Мтел).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Обърнат джип в дефилето

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          А така. Аз имам електрически, ама ръчна нямам. Сега ме заинтригува и сакам да се оборудвам. Трябва само да видим кой да ми я купи и изпрати.
          Лостов механизъм за теглене и повдигане, тип Gutman KKV от същия доставчик също не е за пренебрегване за такива ситуации, дори с предимство заради дългото въже и лесното позициониране на механизма спрямо въжето.

          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • От: Обърнат джип в дефилето

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Стига бе, поскоро ти е телефона, аз няколко пъти говорих и по двата (Вива и Мтел).
            Спорадично имаше, да. Следобяд.

            Коментар


            • От: Обърнат джип в дефилето

              [QUOTE=Ясен;2929161]Спорадично имаше, да. Следобяд.[/QUOT

              Ясене,смени си телефона.И моя се разцепи от звънене/теленор или глобул-се тая/ точно в най-
              неподходящия момент,при поредното местене на такелажа.

              Коментар


              • От: Обърнат джип в дефилето

                Изчетох темата. Отдавна не бях се смял от сърце. В нея има всичко - глупост, добронамереност, самопожертвувателност, желание за помощ, желание за себеизява, критикарство, заяждане, мацка пич, професионализъм, подстрекателство, кибици, акъллии, риск и което е най важно няма пострадали освен пострадалата тойота, ма тя така или иначе си е пострадала.
                Като изключм баласта, спасителите в ръжта са си свършили работата перфектно и с кеф.
                Поздравления за свършената работа, независимо от всички глупави приказки. Важен е резултата и добронамереноста.
                Масо, според мен, ти пък трябва да водиш лекции по спасяване на джип в тежки усложия (сещаш се за какво говоря).

                Коментар


                • От: Обърнат джип в дефилето

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  ...
                  Масо, според мен, ти пък трябва да водиш лекции по спасяване на джип в тежки усложия (сещаш се за какво говоря).
                  Трябва, ма докато го слушаме, не е лошо да мирише на бира и скара.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Обърнат джип в дефилето

                    Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                    Масо, според мен, ти пък трябва да водиш лекции по спасяване на джип в тежки усложия (сещаш се за какво говоря).
                    Ще ни осветлите ли и нас,моля?

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Не тежат чак толкова много. А и е милион пъти по-безопасно от няколко джипа с лебедки под наклон и на хлъзгаво. Ами ако и те се хързулнат в дерето? А хората в тях? После кой ще ги вади тях всичките? И толкова ли няма там един агрегат с монофазен и трифазен ток? Две телферчета, вързани за дърветата горе под различен ъгъл, там въжета, вериги, туй-онуй.
                      Не щото е моя идеята, все едно ми е, и без друго немога да помогна по никакъв начин от тука, просто ми се струва, че адски усложнявате нещата, много тромаво и трудоемко искате да го направите. И рисковано най-вече. Да, приключенията и аз ги обичам, ама не точно така.
                      Телферите са много бързи сравнено с лебедката . Просто им е друго предназначението . Даже и като кран при мен по някога ми идва бърза скоростта на вдигане и пускане .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        Ще ни осветлите ли и нас,моля?
                        Ще ти обясня лично Знайш как сме сектантите
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Обърнат джип в дефилето

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Телферите са много бързи сравнено с лебедката . Просто им е друго предназначението . Даже и като кран при мен по някога ми идва бърза скоростта на вдигане и пускане .
                          Верно ............ не бях помислил.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X