Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обърнат джип в дефилето

    Резачка имате ли си? Че май търся повод да взема да мина
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • От: Обърнат джип в дефилето

      след 4,5 години да активираш спящ резервен ник............лелеййй, я да си направя и аз няколко резервни, че имам нещо да казвам на ********
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Обърнат джип в дефилето

        Първоначално публикуван от Мерудия Пиперкова Преглед на мнение
        Не ,не е жена му . Една друга зла жена съм .
        За неразбралите уточнявам: мотивацията за участие си е лична. Аджамии от дерета сме вадили и пак ще вадим.
        Личните качества на пострадалия, еле пък преценката на трети човек за тях, не са най-важното.

        Коментар


        • От: Обърнат джип в дефилето

          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
          Резачка имате ли си? Че май търся повод да взема да мина
          Резачка аз ще взема ама няма лошо да дойдеш.

          Коментар


          • От: Обърнат джип в дефилето

            последно в колко и каде ????
            които има желание да диоде ??

            Коментар


            • От: Обърнат джип в дефилето

              Доколкото разбрах 10:00 на "Лукойл" Нови Искър. Аз ще се включа от Своге в ескорта .

              Коментар


              • От: Обърнат джип в дефилето

                Първоначално публикуван от Мерудия Пиперкова Преглед на мнение
                Няма да можеш да свършиш никаква полезна работа , г-усин Володя.... .
                Володя, Володя, какво си направил на таза дама....или какво си отказал да й направиш?

                Коментар


                • От: Обърнат джип в дефилето

                  Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                  По лесно ще го изнесете на части!
                  И аз съм на това мнение,но колегата ме изпревари.Трябва да се поставят на кантар и рисковете при ваденето и това в какво състояние ще е джипа като се извади,дали си заслужава.Какво ще стане ако се катурне още някой там?При тези дъждове и тази мека почва и листа си е рисково,дори само да се стигне до там с джип.
                  Нямам нищо против колегата,не го познавам ,но трябва първо да се помисли добре.Още като прочетох това за фадромите и направо се учудих на разсъжденията на някои хора.Но явно са били емоционални след случилото се.Вече няма място за емоции и героизъм,трябва да се мисли трезво.
                  " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                  Коментар


                  • От: Обърнат джип в дефилето

                    Първоначално публикуван от Мерудия Пиперкова Преглед на мнение
                    Не ,не е жена му . Една друга зла жена съм . И освен това не съм възпитана и деликатна ,като Кокича и другите с които бяхме снощи.
                    Не познавам Мерудия,но изпаднах в дълбок размисъл...

                    P.S.Много сте на далеч,инак имам железа да измъкна танк.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      С тоя дъжд.... Вземете си кирки и лопати за да може ако дойде нужда да направите поне малък коловоз на високата част, в който да влязат гумите на джипките, че да можете да закарате лебедките до там без да се сурнете и вие. Времето определено не е с вас.

                      За съжаление моят принос ще се изчерпи с това и подобни нему мнения - екипировка за реален такъв към момента нямам.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        Аз не разбрах Чубрикова искала ли е да помогне или не е уточнила офертата за престоя?

                        Коментар


                        • Обърнат джип в дефилето

                          Дано спре този дъжд! Момчета, моля ви, пазете се.
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • От: Re: Обърнат джип в дефилето

                            Да попитам, неангажиращо.

                            Какви са възможните пътища за изваждане

                            Доколкото виждам са два: обратно превъртане покрив-колела (1), подпъхване на въжета отдолу с изтегляне на дясната страна нагоре (2)...
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • От: Обърнат джип в дефилето

                              Успех на групата утре, но ако не спре да вали, даже и опит не трябва да правите. Тези които бяха снощи там знаят, че след този дъжд и да се ходи ще е трудно, камо ли да мине джип.

                              Според мен е добре да не се рискува. Не искам да съм лош пророк, но Тойотата в читаво състояние от там е невъзможно да се извади. Първо по склона ще трябва да се дърпа по врати, а после има половин километър за влачене до фермата, които със сигурност ще нанесат големи щети.

                              Момчета, не рискувайте заради една кола. Вложете разум. Успех с начинанието утре и се пазете.

                              Коментар


                              • От: Обърнат джип в дефилето

                                ще работим консервативно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X