Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Обърнат джип в дефилето

    Благодаря; ще звъня утре до обяд, кпто изслушам шефа Бай Васил ! Лека нощ

    Коментар


    • #17
      От: Обърнат джип в дефилето

      най добре в събота с повече хора, въжета и акъл. това с фадромите е някакъв майтап.

      Коментар


      • #18
        От: Обърнат джип в дефилето

        И аз мисля че трябват повече хора,подсигуряващи въжета 2-3бр. яки лебедки.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #19
          От: Обърнат джип в дефилето

          Ех Володка,Володка а как добре потръгнаха нещата,нищо и това е опит придобит по кофти начин.......
          Аз също мога да се отзова за помощ,имам няколко колана и лебедка........
          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

          Коментар


          • #20
            От: Обърнат джип в дефилето

            Приготвил съм макара 100м въже от тия 12мм дето ги внася Icerunner. Колан за дръве. Шегели. Лебедка MileMarker подкрепена с АГМ батерия и алтернатор мощен колкото лебедката. Ролка за полиспаст. Радиостанции.

            Само да дойде събота.

            Коментар


            • #21
              От: Обърнат джип в дефилето

              Като се замисля само, че в гаража имам 3, или 4 телфера от кран, от онези в предприятията, всеки по 2,5 тона ......... Ама оттука нищо немога да направя. 2 телфера и един агрегат там на място и работата заспива.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Обърнат джип в дефилето

                И всеки ден някой да навестява джипа , че форума е отворено поле ....
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #23
                  От: Обърнат джип в дефилето

                  Здравейте, колеги ! Още веднъж благодаря ! Вече съм в София, Ивайло ме докара преди около час; утре сутрин съм на рентген, за всеки случай. Горе в Балкана местните хора имат готовност с ГАЗ, верижна техника - за събота, защото хората от форума предпочитат събота, а аз предпочитам хора от форума да са водещи при изваждането от дерето, а местните да помогнат, ако "форума" им каже как, къде, с какво (ясно е кой има повече опит в такива случаи). Молбата ми е да ие държите в течение + някой да ме вземе в колата си, за да мога, след като извадите моята от "дерето", да я докарам до майстор в София... Спасителната акция е за събота - ако се уточним до петък рано вечерта (да имам време да кажа на местните) - ще е чудесно !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Обърнат джип в дефилето

                    Ако успешната акция приключи по-рано, горе имат готовност за курбан, аз също !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Обърнат джип в дефилето

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Приготвил съм макара 100м въже от тия 12мм дето ги внася Icerunner. Колан за дръве. Шегели. Лебедка MileMarker подкрепена с АГМ батерия и алтернатор мощен колкото лебедката. Ролка за полиспаст. Радиостанции.

                      Само да дойде събота.
                      Аз в събота ще съм зает за съжаление, но ако искаш мини тази вечер да ти дам още въжета, ако решите да правите някакви сложни системи ще са от полза.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #26
                        От: Обърнат джип в дефилето

                        Тази вечер не може. Може утре.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Обърнат джип в дефилето

                          Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
                          Молбата ми е да ие държите в течение + някой да ме вземе в колата си, за да мога, след като извадите моята от "дерето", да я докарам до майстор в София
                          Форумен репатрак (или "гробищарка"както аз му викам ) Марин 0889 47 60 81 и е 4х4 и има платформа с лебетка, питай го .... (следобедно кафе)
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #28
                            От: Обърнат джип в дефилето

                            И аз съм на линия в събота, ако не сте го извадили дотогава.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Обърнат джип в дефилето

                              До събота няма да има опит за изваждане; това е ясно; само дето не знам кой ще координира събитието ? Аз познавам 2-3-ма от вас, тоест за координатор не ставам...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Обърнат джип в дефилето

                                Ще се изкоординираме утре в темата.

                                Резервна гума имаш ли или ще я бортираме на място?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X