Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обърнат джип в дефилето

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Чак ми иде, зорлем да се окопая някъде, та да дойдете, да ме вадите. Обещавам да се подготвя с мезета на скара преди или след това.
    Ето това е правилния начин да закъсаш.

    Коментар


    • От: Обърнат джип в дефилето

      Браво,позитивни и храбри момчета се обединиха и както се казва планина повдигнаха . Поздравления за целия екип,
      следях темата с интерес и се възхищавах на ентусиазма ви и готовността да се притечете на помощ. Тези смели мъже са за пример за нас и всеки от нас ако направи по едно добро света(България) ще станат по-добро място за живеене.

      Коментар


      • От: Обърнат джип в дефилето

        Не съм се съмнявал и за миг, че няма да можете да го извадите.
        Ние кибиците без джипове следяхме с интерес.
        ГОЛЕМИ СТЕ!!!!
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: Обърнат джип в дефилето

          Чест прави на всички, които са помогнали.
          На добър път!
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • От: Обърнат джип в дефилето

            Темата я следя от самото начало, чак сега пиша, защото освен едно голямо ЕВАЛА друго няма какво да кажа. Браво на изваждачите!

            /за колегата с кусурите- не плескай по хубавата тема, кусури вски може да намери, аз, без да те познавам, ей така, на прима виста, ти намирам поне 5-6 големи кусура.../
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Обърнат джип в дефилето

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              ...
              Флотът да не се обажда за такелажа, ние си знаем...

              Коментар


              • От: Обърнат джип в дефилето

                Ясене, явно знаете неща за такелажа дето аз не съм ги и сънувал. Гледах клиповете- по служебни задължения аз въртя поне ро 100 лебедки на месец. На мене така,ако ми пука проволка, съм дал "слабо", лашкам цялата система, навивам коланите и паля скарата. Не сте нормални! И имате няколко тави кбапчета от мен, само да се прибера!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Обърнат джип в дефилето

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  ...На мене така,ако ми пука проволка...
                  Тебе кой те знае, сигурно имаш "подреждачи на въжето" по-сложни от целите нашенски лебедки.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Обърнат джип в дефилето

                    И да няма подреждач е крайно малко вероятно да теглят под ъгъл много различен от верния. Също и обикновено се работи с по-голяма дължина на въжето и по-малки сили. И обикновено с полимерни въжета.
                    На Явор въжето (1/2" стоманено, ново) стана на салата. Има шанс прещипаните места да се изправят но мустаците ще си останат.

                    Аз докато се науча кое как също бракувах едно въже.

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      Истината е, че в целия тоя патос и ентусиазъм от проявената за пореден път солидарност, не трябва да се забравя и реализма. Защото Пиперка беше там и има мнение щот вися до 6 сутринта, Дидо също има право на мнение, щото има практически опит, пък и аз мога да кажа, че без колебание спира и помага, нищо че цял ден преди това сме се "хранили" с него.

                      Просто тая случка трябва да е обеца на ухото на всички не само за това какво не трябва да се прави, а и за това какво трябва. Как да благодариш, как да потърсиш и ти какво може да направиш за тези, които ти спасяват задника. Е за тва е цялата драма, ама от много патос не се вижда.

                      Аз също не разбирам как едни хора ще ми вадят джипката от гората, пък аз няма и да погледна как се справят. Има някои неща, които показват отношение.

                      Иначе, поклон пред всички, които похарчиха и не малко пари за да идат и помогнат, защото командировката беше по над 150 километра на ден. Прекрасно е отношението тук и липсата на деление. Нека то бъде запазено.

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        Да, това с Дидо беше грубо. Защо? Защото отговора е в горния пост.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: Обърнат джип в дефилето

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          ... реализма.
                          Хората не го обичат. Който беше там, беше и си направи изводи. И технически, и организационни. За останалите е важно че работата е свършена по приемливо добър начин и щетите от спасителната акция не надвишават щетите от аварията.

                          Бели от този порядък стават достатъчно рядко за да се чудим кой заслужава да бъде спасяван или да придиряме как се държи спасяваният. По-неблагодарни хора ОПРЕДЕЛЕНО сме спасявали, а хора държащи се по-адекватно след претъркаляне с кола лично аз не съм виждал.

                          Прочее, мисля да предотвратя по-нататъшни опити за опошляване на темата. Кой писал - писал. Ако някой смята че трябва да напише нещо важно - да пише първо на мен.

                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Обърнат джип в дефилето

                            Ей това получих на лично
                            Първоначално публикуван от PinMaster
                            Онзи ден, при нощното похождение, радавах радиостанции - едната са ми я върнали без една връзка - може ли да пишеш, че си я искам!
                            Прочее, поради постъпилите заявки от населението и привидното укротяване на замърсителите в темата, отварям.

                            Коментар


                            • От: Обърнат джип в дефилето

                              Мисля, че връзката за станцията трябва да е останала в колегата с Паджерото.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Обърнат джип в дефилето

                                Още сега ще я потърся.Понеже не съм я ползвал - какво представлявя..?
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X