Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Обърнат джип в дефилето

    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
    Като се замисля само, че в гаража имам 3, или 4 телфера от кран, от онези в предприятията, всеки по 2,5 тона ......... Ама оттука нищо немога да направя. 2 телфера и един агрегат там на място и работата заспива.
    Не стават за полева работа . Много тежат и много ток харчат при това трифазен .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #92
      От: Обърнат джип в дефилето

      Абонирам се.
      Успех!
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • #93
        От: Обърнат джип в дефилето

        Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
        Явор е наблизо, с него ще дойдем на сборния пункт
        А къде да е сборния пункт?

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Ще противореча на супермодератор,но Не,няма място за излишни хора.В тая ситуация няма смисъл.Нужни са скараджии,бираджии и тем подобни да хранят и поят сеирджийте,но на близката полянка.
        С голяма тояга хората бързо се подреждат.

        Коментар


        • #94
          От: Обърнат джип в дефилето

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          С голяма тояга хората бързо се подреждат.
          Нека ви покаже Явор аз къде стоях вчера - има място за поне 2-3 фотаджии и един, който координира дърпането. Трябва поне един викарии, че като се съберат много разбирачи и ще стане мазало.
          Помогни му на Явор с организацията, че не е от най-строгите той, разпределете задачите предварително и да не се скатават
          Задължително станциЙ всички си вземете
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #95
            От: Обърнат джип в дефилето

            Макар че от компа лесно се дава акъл , да дам няколко съвета от човек дето е разпънал доста лебедки в такива критични ситуации - наредете два джипа един след друг като въжето на задният минава отдолу или отстрани на предния джип . Оттам двете въжета през две блок макари на 90 градуса надолу към обърнатия докъдето стигнат и след това с колани . Връзвате най напред предницата и се стремите да я обърнете нагоре по склона . Тръгне ли нагоре осигурявайте Тойотата с самостоятелен колан против свличане и така докато се покаже муцуната и на пътя , след това с едната лебедка за куката за теглене отпред , а другата лебедка през блок макара отзад за да може да я качите и да я извъртите в посоката за оттегляне . След това двата джипа на заден и с лебедките , помагайки си един друг да я теглят до където трябва .
            Осигурявайте джиповете странично и отзад против свличане към дерето .
            Малко дълго стана написаното, но няма как , жалко че сте далеч да дойда да помогна с механичната лебедка с дългото въже . Успех !
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #96
              От: Обърнат джип в дефилето

              Ясене, на онея станции им намерих хендсфритата тия дни...
              Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

              - Ясен

              Коментар


              • #97
                От: Обърнат джип в дефилето

                Сборния пункт - мислех, че Ясен ще го определи - вероятно е, както вчера: Лукойл, Нови Искар, в 10:00 - не съм съгласувал с никого; координатор / администратор да определи... моля, потвърдете като решите, какво, тоест: къде, кога

                Коментар


                • #98
                  От: Обърнат джип в дефилето

                  Решихме го значи - 10.00 на Лукойл в Нови Искър. Не е зле който ще идва да се обяви за да знаем кого да чакаме.

                  Аз не познавам добре северната част на софийското поле затова чаках някой да даде идея. Прочее, за да го определи координатор, първо трябваше да се определи такъв. Явно този път ще съм аз, но имай предвид че това няма общо с форумния статут.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Обърнат джип в дефилето

                    Извинявай, аз пък не съм наясно със структурата на форума; не исках да те натоварвам, просто се сетих, че Pinmaster те спомена като организатор (?); аз ще се опитам сега да дам почивка на ребрата. До утре на Лукойл

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      С голяма тояга хората бързо се подреждат.
                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      този път ще съм аз, но имай предвид че това няма общо с форумния статут.
                      Яснооо,ще има-равнис,мирноо.

                      п.п.Шегувам се ...
                      Последно редактирано от gimax; 26-02-16, 20:52.

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        Ако може и съвет от мен. Виждал съм, как един кон, вади бус от река.
                        Та, ако има възможност, тези дето вадят дървата от горите, може и да свършат работа.

                        Коментар


                        • От: Обърнат джип в дефилето

                          Ако трябва още помощ-джип с лебедка и колани-звънкайте!
                          Калин Митров-0887929490

                          Коментар


                          • От: Обърнат джип в дефилето

                            Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
                            Лекарка ме преслуша, поотупа и не намери следи от чупено, пукнато, посиняло. Каза ми, болката (на третия ден - доста по-рядка и по-слаба) ще ми мине след толкова дни, колкото години имам.. Ще дойда, ако и да не мога да свърша полезна работа, освен да кажа кое къде е в джипа
                            Няма да можеш да свършиш никаква полезна работа , г-усин Володя.... Не защото ти пречи болката от счупено пукнато или натъртено ( защото такова няма) , а защото твоята цел г-усин Володя е да организираш N на брой сърцати и добронамерени балъци , които рискувайки собственото си здраве живот и автомобили , да извадят от дерето твоят личен автомобил ( безмозъчно и безрасъдно заврян там лично от теб) .
                            Освен всичко останало г-усин Володя , твоето очакване е същите тия сърцати и добронамерени балъци , да не те безпокоят много много , докато извършват плебейските си дейности по изваждането на автомобила ти. Също така очакваш от плебса , да ти осигури топло и комфортно местенце , където да разплуеш височайшият си задник , и мазно да даваш неясни и дебилни инструкции по радиостанцията (както правеше снощи). През това време , ония сърцатите трябва да газят в калта , да се пързалят падайки по склона , да ти обезопасяват колата с риск за себе си , да си трошат собствените коли , докато ти г-усин Володя седиш завит с одеалце в нечия кола (както беше снощи). КАК НЕ ТЕ ДОСРАМЯ БЕ , НОМЕНКЛАТУРЧИК МАЗЕН!?!?!?!?!? КАК НЕ ТИ СТАНА НЕУДОБНО !?!?!? Как не се сети да отидеш , за 6 часа поне веднъж да видиш тия хора , какво правят там долу в дерето , и какви усилия полагат да ти спасяват колата.
                            Ма нищо , ти нали беше на топличко г-усин Володя??? Нали болката от счупените пукнати натъртени , ребра крила хриле и т.н. не ти пречеше ДА ПРИПКАШ , като високо планинска коза , от кола в кола да си избереш в коя ще ти е по-топличко и уютно !?!?!? ГРОЗНО г-усин Володя , МНООООГО ГРОЗНО. И ЗАЩО бе г-усин Володя ,след като онуй неукото и неграмотно краварче те предупреди ДА НЕ ТРЪГВАШ сам в гората , че е хлъзгаво кално и непроходимо , ти се довери на височайшата си мъдра преценка и се навря в дерето?!?!? Или кво си рече , - а то туй краварче ли ще ми дава акъл........ И сети ли се БЕ , г-усин Володя , след като краварчето с ниското IQ те спаси , приюти и нахрани , да го попиташ дължиш ли му нещо за подслона ,нощувката , горивото за багера , храната и човещината?!?!? Ми не , не си се сетил , щото го раздаваш играч но не и плащач. Еми аз ще ти кажа г-усин Володя , дължиш му. Гледам за утре голяма група се организира , все сърцати момчета , готови да окажат помощ на всеки попаднал в беда . НЕ ГИ УПОТРЕБЯВАЙ БЕЗОГЛЕДНО г-усин Володя , щото живота е колело и утре може пак да имаш нужда от тяхната помощ.

                            Коментар


                            • От: Обърнат джип в дефилето

                              Това жена му ли е?

                              Коментар


                              • От: Обърнат джип в дефилето

                                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                                Това жена му ли е?
                                Не ,не е жена му . Една друга зла жена съм . И освен това не съм възпитана и деликатна ,като Кокича и другите с които бяхме снощи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X