Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Ако и скоростите са давени по същия начин и маслото е сменяно след известен престой, това че са тръгнали, не значи че ще вървят още дълго.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      ......Що` се издаваш, сега ще ми провалиш анкетата с тези по-долу и други "независими експерти"
      ........а сега кажете какви пари да искам за труд на вятъра???????
      Че то още горе писах, че ми прилича на пЕсъко от плажа, ама вий - трици та трици

      А за парите - Дедо, отваряш 'менюто' на страницата 'демонтаж', гледаш реда 'отваряне на диференциал' и записваш цифричката срещу графата
      Вадиш от цифричката процента отстъпка като за приятели... И (ако остане нещо) обявяваш резултата на 'пациента'
      В края на краищата се занимаваш с бутикови изделия, а там резултата никога не е предизвестен (или е? )
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Скоростите са сменени с нови - ръчни, а явно не е останало време да сменя маслото на предния мост. Така или иначе ще се сменят и двата моста по-натам, а до тогава ще е дрифтачка ако задния става за нещо.
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Гогоси, а как се пълни така бе?
          Замислих се и за моя вранглер, въпреки че не съм го киснал както ти направи с тоя. Инак, помня кога удави скоростите, точно една минута след като го беше обявил за безсмъртен осмака

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Твоя не съм го вкарвал никъде във вода. На YJ-я може би не са били изкарани отдушниците високо пък и това че не е каран много време явно също има значение. Ако беше каран щеше да се усети, че нещо не е в ред.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Продължих (по молба на собственика) с миене и опити за спасяване на "Титаник", но след промивка на "златоносния пясък" твърдите частици се оказват (според мен) част от лагерен сепаратор
              [ATTACH=CONFIG]837561[/ATTACH]
              и обявявам час на смъртта........


              Що` се издаваш, сега ще ми провалиш анкетата с тези по-долу и други "независими експерти"



              ........а сега кажете какви пари да искам за труд на вятъра???????
              То спокойно смъртта можеше да я обявиш и по симптоми . В един деферинциал всичко е термообработено и шлайфано така че дори и малко попадане на вода и повърхностна корозия пак причиняват сигурна смърт . А колкото до труда на вятъра нали знаеш колко е скъпа енергията добивана от него
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                От какво са направени тези неща,от пластелин ли?Преди 2г бях удавил руското железо в една река(неуспешен опит за плуване,загасна и почти ме отнесе реката ,но ме завързаха с едно въже от брега)Цяла зима го оставях в двора само на 1-ва бавна,щото сутрин нямаше тръгване на друга скорост.През ноща замръзваше всичко,диференциали скорости и раздатка.Сутрин го палиш и като пуснеш съединителя тръга с уда все едно чупи нещо,след десетина минути се раздвижваха бързите и след малко почваше да включва скоростите,и така цяла зима ,щото при наличието и на други превоани средства няма кой да му лежи да му сменя маслото из разните агрегати.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Ама си го карал. А това е оставено. Плюс това е счупило лагерите на пиньона и от там така се е напило с вода че е останала само вода.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Да напълниш въпросните агрегати с речна водица, от което вътре ще стане просто бозица, е едно, а да ги напълниш с това, дето се вижда на снимката - съвсем друго. Ако смятате че "руското желязо" би удържало на по 2 шепи пясък в дифовете, с удоволствие бих си купил билети за демонстрационно шоу по въпроса.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Знае ли се може да му подеиства добре и да се напаснат пиньон -корона
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Някой да си познава курника?
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05871.JPG
Прегледи:1
Размер:102.5 КБ
ID:5694492
                        Не сегашния собственик (него го познавам),
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05870.JPG
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5694493
                        а негодника който не е могъл да сложи полусферичната подложка на сателита и я е залепил за магнита.............да го еб` в майстора
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Тези модели са така
                          878511557

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Някой да си познава курника?
                            [ATTACH=CONFIG]842172[/ATTACH]
                            Не сегашния собственик (него го познавам),
                            [ATTACH=CONFIG]842173[/ATTACH]
                            а негодника който не е могъл да сложи полусферичната подложка на сателита и я е залепил за магнита.............да го еб` в майстора
                            Споко,не я е залепил.Въобще не е разбра че има...Проблемът е повсеместен...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              ...Проблемът е повсеместен...
                              Не е баш така. Това няма как да "изпадне случайно".
                              Питаха ме дали джипа става за покупка - ами става, подписах.....ама това си е "заредено" или "подводница" или както щеш му викай. Неоткриваемо е преди.....
                              Знак за не професионален (или педера$ки) ремонт който ще доближи четирите цифри ако......
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Като няма джипки, и семейните комбита са джипки
                                Добре че беше Калин
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KIMG0137.jpg
Прегледи:1
Размер:89.7 КБ
ID:5694699 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KIMG0140.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5694700

                                И едно видео как Калин ни вади:
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...p/KVID0139.mp4
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X