Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Не може.
    Е що да не може? Минаваш покрай него, хвърляш си обелката от фафлата вътре и продължаваш
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Комуналните служби ще откажат да работят с него.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Надин обаче никога!!!
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Деди, все си мисля че една лебедка (за по-сигурно с мотор 220 волта) в твоя случай ще върши повече работа от цял Л....ендровър.
          Хем са много слаби, хем са скъпи.
          Аз преди доста време си монтирах една на 12В - 6000 лб., след като в един сняг 4 човека не можахме да избутаме един туч в гаража и сега не търся никой да бута и си ги вкарвам сам.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Хем са много слаби, хем са скъпи.
            Аз преди доста време си монтирах една на 12В - 6000 лб., след като в един сняг 4 човека не можахме да избутаме един туч в гаража и сега не търся никой да бута и си ги вкарвам сам.
            Така де.
            А днес собственика на Л.Р. от снимката донесе един акумулатор на деди да си се мъчи сам с неговата си лебедка.
            ПП Правоверните джипаджии да не се притесняват повече.Само доброто ми възпитание ме спира да напиша как се римува близка женска роднина и секс.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е що да не може? Минаваш покрай него, хвърляш си обелката от фафлата вътре и продължаваш
              Ни ста'а, халуминта с наружиь и съ затваря плъто, мъ 'ко е с французки брезент на немско купе по ще става.......бе някой няма ли да ми намери най-накрай труп на джип да си го возкреся и да хвана гората
              П.П. а лебетка имам (както каза Андро) но беше умрял акумулатора, за това приятели.....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Къф джип? Джип джип?

                Моето е перфектно за кошче то е ясно. Дори няма ключалки по вратите. За капак сега вибрира и не знам от какво и ще ми писне и отива в надин
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  ...и да хвана гората
                  Узряваш!
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Къф джип? Джип джип?
                    За в гората къф'да е, стига да е 4х4....
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      На някои хора само писането във форума им останА
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        За в гората къф'да е, стига да е 4х4....
                        Е, па на "вояджЪра" не я ли оправИ муфТата, да стане за гората ?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Вояджера го е оправил ама това е Цивилната кола.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Деди те само трупове при теб,и то от любимите американски.
                            Тези с кошчетата си движат,идват и си отиват на собствен ход.
                            А тези с големите джипки и малки пишки,само по сервизи седят и кълцат по клавиатурите.
                            878511557

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Има дни в които не върви, и днес ми е от тях ......
                              Ужким рутинна смяна на лагер и семеринг, Нов като цял детайл любезно доставени от "Вест ауто" ..........ама детайла заклинва зло.
                              Прежалвам се, че ще го сменям "гаранционно" и го вадя с много мами и нарушавайки функционалността му.

                              [ATTACH=CONFIG]826616[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]826619[/ATTACH]

                              Оригинално има лагер и обработена част на полуоската където ляга(зеленото), и отпред идва семеринг,
                              [ATTACH=CONFIG]826622[/ATTACH]
                              Продължавам да го меря и разглеждам, и се оказва че е и конструктивен брак.Така както е произведен половината лагер ще виси във въздуха, а половината е върху леглото за семеринга(червеното)Детайла се оказва с 2 десети по-голям от отвора на ръкава на моста. .......гъррррррр отврат


                              Добре поне да сменя скъсаната шпилка на полуоската
                              [ATTACH=CONFIG]826624[/ATTACH]
                              ама пак греда - шлицевата част е 1 милиметър по-малка, и таман да хвана телподаващото и да е "удебеля", забелязвам, че оригиналната резба е 12х1.25 а новата 12х1.5 храня "све по списку" и решавам - повече с части купени от "Вест ауто" няма да работя!

                              Днес в магазина на Вестауто в Младост люто ми се обидиха и направиха скандал като отидох с шублер да меря капачката за радиатор преди да я купя. Просто като видяха шублера се почна. Как можело такова недоверие. Те 20 години се занимавали с авточасти. Изобщо не ги интересувало какъв номер на частта има набит на моята капачка Крайслер номерата ги сменяли през няколко месеца. А те работели с каталози на производителя, т.е. пак на Крайслер . И изобщо аз с авточасти ли се занимавам че да знам повече от тях.

                              На фона на качеството на тоз ремонтен комплект по-горе и отношението им към клиентите тия 20 години занимаване с авточасти са си направо един пропилян живот.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Много обичам някой да ми идва с шублера. Винаги с усмивка му казвам "радвам се, че сам си ги мериш, ако стане грешка, няма да съм аз виновен. Я премери и останалите, ей така, за всеки случай"... Егати изкривеното мислене имат някои хора, вместо да се кефят, че са се откачили от кукичката, и утре няма да има "продали сте ми грешното нещо" , те мрънкат. Шантава работа!
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X