Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Баси якото.
    Тва кво е?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Тва е уплътнител бре,нЕма ръжда!Дървени опилки от банцинг,смесени с масло,но като гледам опилките преобладават,значи че,войът който е издавал е бил силно нетърпим.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        как какво - частичен блокаж
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          И кви бЕха симптомите на конкретната болежка?...
          Ами сигурно не е могъл да смени маслото
          Това не е ли пясък?
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Освен дървени пилки предполагам че първо са почнали с банани.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Питах за симптомите, щото това изглежда да си е седяло неработещо от векове. Даже се вижда до къде е стояла гняста като ниво.

              Довечера ще го видя на живо, ако мъртвеца е още там.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                ... това изглежда да си е седяло неработещо от векове.
                Не се заблуждавай.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Не се. Няма никакви следи от движение по тоя възел, напротив - има ясни следи от стоене - и върху короната и върху корпуса се вижда ясно къде е бил "каймакът". Ако е работил и е имало нещо макар и малко терчно вътре, резултата щеше да е хомогенна смес (ако е имал останало нещо течливо вътре), или гол метал (ако е нямало), поне около короната, а такива признаци няма. Това мяза на диф на джипка без кадран въобще, и с откачени полуоски (или поне едната).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Просто джипа стоя доста време без да има кой да се занимава с него. А преди това е каран по гората и не е жален. Иначе състоянието е такова от люлинските локви между бонсови и мало бучино. Явно се е напълнил и понеже нямах време да се занимавам с него се е стигнало до тук. За успокоение до някъде имам dana 44 хай пиньон преден, който чака реда си за да се качи на джипа.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Букови трици.
                      Правят маслото по гъсто и диференциал/скоростна кутия спира да вие.Номера отпреди 50-60 години когато е имало само износени немски камиони и никакви части за ремонт.
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Абе аз ви казвам от какво е вие пак гадаете. Джипа го бях потопил в една локва в Люлин планина, удавих и скоростите дори. Тях ги промих налях им ново масло и тръгнаха, моста явно съм го пропуснал. Предполагам, че и задния може да е в подобно състояние. Просто нямах време.да му обърна внимание на джипа.
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Продължих (по молба на собственика) с миене и опити за спасяване на "Титаник", но след промивка на "златоносния пясък" твърдите частици се оказват (според мен) част от лагерен сепаратор
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05869.JPG
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5690544
                          и обявявам час на смъртта........


                          Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                          Абе аз ви казвам от какво е вие пак гадаете. Джипа го бях потопил в една локва в Люлин планина, удавих и скоростите дори. .
                          Що` се издаваш, сега ще ми провалиш анкетата с тези по-долу и други "независими експерти"

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Нали знаеш ко казват рашките - деньги вперед.
                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          За Дедо - откъс от Дванадесетте стола - да си оправи политико-икономическата нагласа
                          ........а сега кажете какви пари да искам за труд на вятъра???????
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                            Абе аз ви казвам от какво е вие пак гадаете.
                            Споко, нали не си първи собственик?

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              ........а сега кажете какви пари да искам за труд на вятъра???????
                              То аз лесно ще кажа ама не ми е работа.
                              Иначе вятър не вятър работата си е работа.

                              ПП Сетих се за един момент от Гроздовете на гнева

                              I gave the whole thing a good goin'-over 'fore we bought her. Didn' listen to the fella talkin' what a hell of a bargain she was. Stuck my finger in the differential and they wasn't no sawdust. Opened the gear box an' they wasn't no sawdust.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                ........а сега кажете какви пари да искам за труд на вятъра???????
                                Вятъра на къде духаше ?
                                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                                В. Иванов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X