Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    ...и утре няма да има "продали сте ми грешното нещо" , те мрънкат. Шантава работа!
    Хич не е шантава когато нямаш никакво намерение да поправяш грешките си.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]827947[/ATTACH]
      от къде да намеря строшените пружини на ЛСД-то, някой да има?
      Пружините дойдоха, сега трябва да сглобя дифа.
      Някой ще сподели ли опит в монтажа на сателитите и полусферичните им пластини-лагерчета или да продължа да търся сам източника на топлата вода?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
        ...Общо взето целта ми беше смяната/модификацията на фабрични неща да е минимална, да се увеличат клиренса и ходовете на окачването и да влезат по големи гуми. Да видим как ще стане.
        Би ли споделил мнение за лифта, модификацията и поведението на колата? Предполагам, вече си навъртял достатъчно километри, за да имаш впечатления.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Би ли споделил мнение за лифта, модификацията и поведението на колата? Предполагам, вече си навъртял достатъчно километри, за да имаш впечатления.
          Да понавъртях километри. Не съм я изкарвал на черно още защото още не съм наравил защитите отдолу. По-големи гуми също още не съм сложил. Чакам доставка на редкия размер 235/75р16. Та впечатленията са от абсолютно стокова кола само с лифта и карана само на асфалт.

          Проблеми за щастие не съм усетил. На поредица от дребни неравности вози по твърдо от фабричното съответно тресе повече. На големи неравности вози много по-добре, пружините обират всичко. Не съм усетил проблеми със каквото и да е друго по колата. Не е имало трясъци, допиране на неща дето не трябва да допират, триене и прочее.

          Като цяло лифта се държи точно както е рекламиран от производителя.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Пружините дойдоха, сега трябва да сглобя дифа.
            Някой ще сподели ли опит в монтажа на сателитите и полусферичните им пластини-лагерчета или да продължа да търся сам източника на топлата вода?
            Забравил си ми тел-а ли?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Забравил си ми тел-а ли?
              Баш той е написан с бял фулмастер на стъклото на гаража, заедно с други водещи по марки и модели ("кВик даил" раз'ираш ли), ама като платиш ток, кабеларка, тримесечна гражданска и малко ламарина за покрива ( че вали директно в хола) и бюджета на предплатената карта е на "холд" ....
              ....иначе на Л.С. потока от " ....дедо благодАрим, беше прав, тръгнА, ще черпя...." не спира, а тези "ходихме до Виена и за това нямам 100лв. да ти платя" изобщо не ги броя..........
              П.П. В неделя ще звънна, ако не ми мине тойота път.....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Деди , на времето , га бех бармен , имах подобен проблем с вересиите .Знаеш ли как го реших? Направих черен списък на длъжниците и го заковах на тезгяха. За един месец списъка намаля до 3-4 човека. Бях на заплата и аз плащах всички липси от ревизията , та затова прибягнах до крайни мерки.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Нали знаеш ко казват рашките - деньги вперед.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    За Дедо - откъс от Дванадесетте стола - да си оправи политико-икономическата нагласа
                    — Кога ще донесете столовете?
                    — Столовете срещу парите.
                    — Това може — каза Остап, без да се замисля.
                    — Парите отнапред — заяви монтьорът. — Сутринта парите, вечерта — столовете, или вечерта — парите, а на другата сутрин — столовете.
                    — А не може ли днес — столовете, а утре — парите? — пробваше Остап.
                    — Аз, сладур, съм човек измъчен. Такива условия душата ми не приема.
                    — Но аз едва утре ще получа пари телеграфически — каза Остап.
                    — Тогава и ще говорим — заключи упоритият монтьор,
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      П.П. В неделя ще звънна, ако не ми мине тойота път.....
                      Тц...Ще карам някъде по Рила.Ако се прибера до понеделник(че не се знае знае ли се),нататък...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • От: Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2i 1996

                        Днес при дядо Владо [emoji3]

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445178098660.jpg
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5687011
                        ZJ 5.9 (x3.5)

                        Коментар


                        • От: Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2i 1996

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Нали знаеш ко казват рашките - деньги вперед.
                          Ниеь. Кат`си сам не работи, ще умрЕш от глад
                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          За Дедо - да си оправи политико-икономическата нагласа
                          Съм роден и възпитан с друга нагласа, та на стари години пИдал да ставам

                          Първоначално публикуван от nick1 Преглед на мнение
                          Днес при дядо Владо
                          Мъъъъъъъ да блажно............и след като холестерина здраво полепна из тялото ми получих вдъхновение и копирайки технологиите на НАСА конструирах това техническо чудо...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05835.JPG
Прегледи:1
Размер:70.0 КБ
ID:5687071
                          .... стяга се, притиска пружините и освобождава необходимите десети от милиметъра да се сглоби на място ЛСД-то
                          П.П. .....и понеже собственика донесе ципуро, сега ще си се наципуркам щактливо
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Благодаря на всички които вярват в моите възможности повече от колкото папата вярва в Христос, но след "деди нали ще помогнеш" понякога и аз съм безсиленНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05866.JPG
Прегледи:1
Размер:191.8 КБ
ID:5690537
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Basi! Как стават такива го..на?

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                И кви бЕха симптомите на конкретната болежка?

                                ПП: Ма па виж каква цветова палитра има - от жълто, през оранжево, кафяво, до зелено и черно. Това в себе си има всичките амнайсе вида ръжда, че и отгоре.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X