Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Аз за Суходол от сега съм за. И да добавя един коментар към Марто - в блатото влизах много пъти и излизах назад без копане, само последният път ме дърпаха ,защото се заинатих и сам се закопах.

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
      Тя си е в калта и из шубраците вече 4 години. Странен феномен е, че дори хора застанали до нея на 1 метър често ме питат дали я карам по предназначение. Въпреки че няма здраво място без дерюги.

      [ATTACH=CONFIG]688448[/ATTACH]
      Страшна снимка на джипа ти в калта до шия, това яко кърти

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
        Аз за Суходол от сега съм за. И да добавя един коментар към Марто - в блатото влизах много пъти и излизах назад без копане, само последният път ме дърпаха ,защото се заинатих и сам се закопах.
        Ти ако имаше скорости и напред излизаше без проблем
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Другата неделя ако сте толкова каращи на газопровода (втория) и да ги меримhttp://m.youtube.com/watch?v=6JjxdYvlAy0
          Сузуки Самурай-старт от скрапа
          0885192667

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
            Ти ако имаше скорости и напред излизаше без проблем
            Колега, извинявай. Не се познаваме и се налага да попитам. Ти с коя машина влизаше в блатото?
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
              Другата неделя ако сте толкова каращи на газопровода (втория) и да ги меримhttp://m.youtube.com/watch?v=6JjxdYvlAy0
              Миро аз се записвам веднага то е ясно че ще се реши спора по тоя начин хахахахахахахха
              ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Ще се опитам да направя Вранглера дотогава. Ако не вали имам реални шансове да тръгне, че го правя пред блока и не ми се лежи в дъжда. Имам да му сменя раздатката и се надявам че от нея е проблема.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                  Колега, извинявай. Не се познаваме и се налага да попитам. Ти с коя машина влизаше в блатото?
                  Не съм влизал , бях от съирджиите . Познаваме се просто не се сещаш по профила. Относно въпросното Г-то автомата му няма 1ва.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    На Лозенската и все тая кой кара в нея! Сигурно имаш предвид групата ви, а гледам че Джимито е от нея... Любопитно ми е, дали си мислите, че Лозенската е най-екстремното място за офроуд в България..?!! Защото ако е така, с удоволствие бих ви организирал едно турне и по други планини, но за целта трябва първо да си превърна комбито в джип, щото там номерата от вчера не минават - проверено многократно! Сещам се за един много подходящ улей в Родопите, например! Кал няма, ама траяла е на макс! Има няма 3-4 километра и деневилация от почти 800 метра! Да поизлезете малко от задния си двор и да си сверите часовниците, викам аз... Това, че някой не е създал специална тема във форума за седмичните си разходки и не пуска снимка на джипа си всеки път като го изкара от двора/гаража/паркинга пред блока, не е задължително да означава, че не може да кара! Ако искате можем да направим и друг експеримент - да ти дам комбито, да видим с него какво можеш да направиш..?!! Добре е малко да свалите носовете на долу... Имайте го предвид следващия път!
                    Аз кат ти говоря (пиша) от сумаси време, че тая локва (3-5м, сега малко повече и по-мека) не е никакъв извод за уменията за каране на някой - ти извършваше археологически проучвания на ушнатата си мида с неизрезаният от години, и подострян методично, нокът на малкият си пръст!
                    Пълна глупост беше да се тътрим 30 км. за нещо, дет го има на 5 и то не по асвалт. Можехме за тва време да отидем дотам по черно и то през къде-къде по-интересни места.
                    Ма нали сме ларж - решихме този път да се водим по вашия
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                      Не съм влизал , бях от съирджиите . Познаваме се просто не се сещаш по профила. Относно въпросното Г-то автомата му няма 1ва.
                      Гегата имаше първа, но не можеше да я ограничи само на първа и като тръгваше да развърта, автомата започваше да изрежда скоростите нагоре и мощност - йок. Така поне ми обясни собственика и.

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Гегата имаше първа, но не можеше да я ограничи само на първа и като тръгваше да развърта, автомата започваше да изрежда скоростите нагоре и мощност - йок. Така поне ми обясни собственика и.
                        И аз това имах в предвид грешно се изразих , автомата на Димо неможе да ограничи само първа.
                        Николай Георгиев 0+
                        тел.0887357722

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Аз кат ти говоря (пиша) от сумаси време, че тая локва (3-5м, сега малко повече и по-мека) не е никакъв извод за уменията за каране на някой - ти извършваше археологически проучвания на ушнатата си мида с неизрезаният от години, и подострян методично, нокът на малкият си пръст!
                          Пълна глупост беше да се тътрим 30 км. за нещо, дет го има на 5 и то не по асвалт. Можехме за тва време да отидем дотам по черно и то през къде-къде по-интересни места.
                          Ма нали сме ларж - решихме този път да се водим по вашия
                          Евала! Учудвам се как в цялата суматоха около "Титаник" си успал да ми огледаш маникюра (аз не можах да огледам твоя, когато дойдох да ти клатя джипа в блатото заради гъзарските рейсинг ръкавици с който караш...)! За твое сведение си гриза ноктите и не си бъркам в ушите, а в носа... Относно останалото - вчера не съм водил колоната и една минута. От баирчето над Бистрица слязох последен - решението за Ярлово беше взето преди този момент... Какво сте си обсъждали долу - вие си знаете. Питай Елиан и Хънтъра колко съм псувал за избора на маршрут докато обикаляхме къра за към Ярлово...

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Аз си мислих, че са ми вело ръкавиците, ма шом ги ползвате за рейсинг - може - ти ги чаткаш
                            Мен си ми толпят в редките случай когато мога да си отворя вратата и да слезна да огледам щетите си
                            Чий титаник имаш предвид моя или твоя Щот моя не е самурай и да го лашкаш и да не го - нема значение... освен ако не боднеш нещо (специфично) у ауспуха му - тва не е пробвано
                            Така убаво се бях пльоснал, че в8-ка не ме мръдна и сантим (евала за усилията де, да не ме разберете неправилно).
                            И понеже пак капка не си разбрал от базиците ми - тоз път играхме по вашата - очаквам следващият път да те поканим на нещо сериозно - разбирай каране, не Н-метра локва на 30+ км. асвалт
                            Примерно едни 100+км. по черно.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              За такова мерене ебаси купона!!! ЖЕСТОКО!! Вече се огледах в камиончето на дъщеря ми!
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Апропо - добра дума не видях за Явор, който навъртя доста джипове на лебеда си! Най-силната поне на Балканският полуостров
                                За пореден път обикаляше кат линейка и ни вадеше от малоумието ни.
                                Ако се бяхме фръцнали настрана да запалим скарата - докато направим обяда той щеше така да прекопае таз педя земя, че и стоковите Фронтита с летните гуми да я минат...
                                Не може тез квадрати земя да са някаква пречка за двете му лопати и бойният му дух

                                Оги - мерси и на теб, братче, и сори, че те окопах така
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X