Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    За какъв "чист критерий" се говори, при положение, че ще се сравнява работата на гуми, качени на различни машини, карани от различни хора?!?
    Чавдаре в смисъла на тази тема, единствения смислен тест е Васко да дойде със зеления Гранд (с проблема с АГУ-то или каквото е там) и да го обуем с моите гуми и да видим, дали ще се представи по-добре, заради по-малкото им съпротивление! Това има смисъл и може да се отнесе към някакви изводи по темата... Аз дали ще съм с 31-ци АТ или МТ - за колата е все тази и е повече от пределно ясно, че с МТ-тата ще минавам много по-лесно (с по-малко газ и гимнастики) от колкото с АТ-тата (ако въобще мина на някои места). Затова и питам какъв е смисъла от този тест (аз да менкам гуми) и какво се опитваме да докажем/покажем с него, ама никой не се наема да ми отговори, защото му е ясно, че ще трябва да напише нещо невярно...

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Единствения смисъл на неделната сбирка е да покараме и да се повеселим.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        ... Затова и питам какъв е смисъла от този тест (аз да менкам гуми) и какво се опитваме да докажем/покажем с него, ама никой не се наема да ми отговори, защото му е ясно, че ще трябва да напише нещо невярно...
        Смисъл ти да сменяш гуми аз не виждам, както не виждам смисъл и да се правят изводи от сравняване на различни автомобили с различни типове гуми.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Аре да де подкарам и тебе! Понеже даваш акъли от къде и как да се минава - да споделиш ти в неделя как минава през блатото (какво включва, къде и как...)! Мисля, че ще е интересно на аудиторията... Сподели също и защо щеше да останеш горе (какво не беше включил, че блатото на баир те хвана неподготвен и те изненада...)!
          Имаш предвид, че не съм спирал вътре, ли? Да така е, но никой в неделя не отвори и дума за някакви сравнения на гуми, мотори и т.н. Идеята бе да се минава с всичката газ и да се хвърля калчица. Генералните изводи под формата на "любопитни факти" прозвучаха от теб по-късно тук. Ако беше захванал да философстващ още на място с радост бих ти предложил правилния подход, а той е да се спира в препятствията. Иначе примерът ми с Жигулата е достатъчно показателен. Експерименти се правят в контролирани условия и еднакви за всички. Пинизите от селските куший ги знаят всички тук и едва ли някой ще приеме за валидно прелитането на 20 метра кал като сериозен аргумент в ползата на едно или друго твърдение свързано с качествата на даден тип гуми. Колкото до това кое ме изненада в горното блато ясно съм го написал. Първо че въобще е блато и второ дълбочината. Не си спомням дали нещо въобще съм включвал допълнително. Малко повече газ и излезе на магия. Още 5 метра напред и още 10 см дълбочина и щях да чакам за въже. Нищо особено няма в такава ситуация и за нищо не може да е показателна. Поне според мен. Ако ти се сещаш нещо не задавай въпроси ами направо започвай с обясненията и изводите. Ти го можеш, но понякога използваш художествени средства като в първия си пост, където литературния герой е учудена мома, която се диви как така АТ-тата са по-добри в кал от МТ-тата. И пита ли пита още разпитва: "Абе верно, ли...?" Диви се защото винаги си е мислела друго, ама вече знае, че АТ-тата са ноемер едно. Нека сега ако ще пишеш нещо да е в публицистичен стил. Ако ще казваш нещо, го казвай. Не ми задавай риторични въпроси, на които предварително си задал отговора.

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          За какъв "чист критерий" се говори, при положение, че ще се сравнява работата на гуми, качени на различни машини, карани от различни хора?!?
          От прочетеното в тази тема аз разбрах, че ще се тестват различен тип гуми на един и същ автомобил - на Марто могъщото червено комби и имам предвид този факт при всичките си изказвания.
          Последно редактирано от elbgt; 27-02-14, 16:21.
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
            Имаш предвид, че не съм спирал вътре, ли? Да така е, но никой в неделя не отвори и дума за някакви сравнения на гуми, мотори и т.н. Идеята бе да се минава с всичката газ и да се хвърля калчица. Генералните изводи под формата на "любопитни факти" прозвучаха от теб по-късно тук. Ако беше захванал да философстващ още на място с радост бих ти предложил правилния подход, а той е да се спира в препятствията. Иначе примерът ми с Жигулата е достатъчно показателен. Експерименти се правят в контролирани условия и еднакви за всички. Пинизите от селските куший ги знаят всички тук и едва ли някой ще приеме за валидно прелитането на 20 метра кал като сериозен аргумент в ползата на едно или друго твърдение свързано с качествата на даден тип гуми. Колкото до това кое ме изненада в горното блато ясно съм го написал. Първо че въобще е блато и второ дълбочината. Не си спомням дали нещо въобще съм включвал допълнително. Малко повече газ и излезе на магия. Още 5 метра напред и още 10 см дълбочина и щях да чакам за въже. Нищо особено няма в такава ситуация и за нищо не може да е показателна. Поне според мен. Ако ти се сещаш нещо не задавай въпроси ами направо започвай с обясненията и изводите. Ти го можеш, но понякога използваш художествени средства като в първия си пост, където литературния герой е учудена мома, която се диви как така АТ-тата са по-добри в кал от МТ-тата. И пита ли пита още разпитва: "Абе верно, ли...?" Диви се защото винаги си е мислела друго, ама вече знае, че АТ-тата са ноемер едно. Нека сега ако ще пишеш нещо да е в публицистичен стил. Ако ще казваш нещо, го казвай. Не ми задавай риторични въпроси, на които предварително си задал отговора.



            От прочетеното в тази тема аз разбрах, че ще се тестват различен тип гуми на един и същ автомобил - на Марто могъщото червено комби и имам предвид този факт при всичките си изказвания.
            Бе ти си бил голям писател и литературен критик едновременно!?! Евала! Значи викаш ти с калните 40-ки и клиренс дето синът ми може да мине прав под джипа ти, и със 100 Nm отгоре на моя дарак, можеш да караш на заварка и да прелиташ, а аз не мога и трябва да спирам, да тръгвам и.... вече ти забравих всичките бисери...?!! Още малко и ще ме накараш да падна за 20..?!! Май много често караш с аджамии със семейни комбита като мене, а..?! И като вземе, че не се счупи някой до обяд и почне да те пита къде е това сложното дето щеше да ме водиш, забравяш къде била отбивката\не можеш да я видиш и започваш да обясняваш, че и без това няма смисъл, щото камъните били хлъзгави... А брат?! Пък ако някой недай си боже вземе и прелети някой гьол (макар и не със Жигули...) противно на очакванията ти, става хвалипръцко и т.н... Дърт палавник си ти, ама ми се струва, че рядко се събираш с хулигани в гората! Няма да се пУашиш... Ще ти намерим Жигули с блокажи, да не си променяш навиците...

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
              От прочетеното в тази тема аз разбрах, че ще се тестват различен тип гуми на един и същ автомобил - на Марто могъщото червено комби и имам предвид този факт при всичките си изказвания.
              В същност, темата е един тюрлюгювеч и гумите са някъде далеч назад ...

              А, изхождайки на Марто от приказките, по-скоро би трябвало на "другите джипки" да се сложат АТ вместо кални гуми, та да се провери теорията му.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Последно в Неделя - къде?
                Ша взема да дойда със стоковия Спортидж!! И пържоли, разбира се!

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Единадесет страници....луда работа....
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Единадесет страници....луда работа....
                    Митко, ако бяхме нормални нямаше да е интересно...!!!

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Бе ти си бил голям писател и литературен критик едновременно!?! ...............Няма да се пУашиш... Ще ти намерим Жигули с блокажи, да не си променяш навиците...
                      Бил съм я Ти само гледай какъв репортаж ще ти спретна в неделя. Дори работно заглавие имам: "Червено комби пренаписа учебниците за началния курс. Собственика му учуден"
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Това ми обяснява как може да се напише докторат за нещо което се обяснява с два реда.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Последно в Неделя - къде?
                          Организатора го е съобщил вече:
                          с. Бистрица на мегданя в неделя 10:00 часа
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            Организатора го е съобщил вече:
                            с. Бистрица на мегданя в неделя 10:00 часа
                            Благодаря, че от толкоз чесани кииборди, трудно се ориентирам.

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                              Организатора го е съобщил вече:
                              с. Бистрица на мегданя в неделя 10:00 часа
                              Опааа,повишиха ме в длъжност .Ше ме слушате оти...
                              Последно редактирано от gimax; 27-02-14, 19:13.

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                Опааа,повишиха ме в длъжност
                                Няма да са плашиш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X