Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
    Нова клавиатура ли си си купил?Теоретично ако бяхме откопали калта от блатото и онази тойота с десния волан и аспирините щеше да мине на задно!Казвам го от позицията на човек който напредна доста повече от теб в блатото и излезна сам(втория ми опит макар).И не бях с гуми за асфалт.
    Виждам добре какво казваш, ама не виждам да коментираш написаното от мен! Имам поне 10 снимки на които се вижда иначе прекрасно подготвения ти джип, колко по-напред е стигнал - 1 метър! И да единия път излезна сам - никой не го отрича. Колко други от окопаните излязоха сами..?!! Нула..!!! Искам да ми покажеш и как точно изкопах блатото или да ми разкажеш, щото аз имам други спомени, а именно - първо със сапьорската лопата опитах да си стигна до задния мост и да го изчистя, да мога да вържа колан или въже за него, но видях, че няма смисъл. После взех голяма лопата от един колега и копнах в коловоза си на самия скат 2-3 пъти, колкото да намаля ъгъла му и то само на едната гума - това ми е цялото копане! Очаквам обясненията на така практически протеклата ситуация, а не теориите ви, какво и как щеше да стане, защото ако попрегледаме темата назад, че и други теми (чета целия форум) - всичките трябваше до дойдете и да ме нашляпате по дупето, ама нещо не ви се получи! Тука едни хора щяха да ме учат как се кара без газ, а гледам качват се снимки как са им пускали въженца на "магистралата"... Айде ясно е, че няма как да ми кажеш, как съм излязъл защото не си ми карал комбито... Разкажи ми ти, защо не мина с МТ-тата и подготвения джип, ако и да се раздаде на макс..?!

    И за да няма свободни съчинения:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kal9.jpg
Прегледи:1
Размер:43.6 КБ
ID:5568360
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 03-03-14, 16:56.

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      А някой с черни и гладки гуми премина ли въобще?Или всички които го преминаха бяха с рошави гуми.
      Ако не ме лъже паметта ти трябваше да прелетиш през блатото,нали?

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Никола, евала за джимнито. С кои мостове е, оригиналните ли ?
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
          А някой с черни и гладки гуми премина ли въобще?Или всички които го преминаха бяха с рошави гуми.
          Ако не ме лъже паметта ти трябваше да прелетиш през блатото,нали?
          Ами в началото на тази тема има клип в който го прелитам преди една седмица със същото комби и същите гуми за мъгла! Ти защо не го прелетя, ако и да беше на ръба да си гръмнеш двигателя..?!

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Без коментар,оставам безмълвен занапред.

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
              Без коментар,оставам безмълвен занапред.
              Това е хубаво. Ще взема да заема едни хубави кални 31-ци и да дойда на една разходка с вас и в Лозенската... Ако имам късмет, може да млъкнеш и в други теми!

              Аз нито имам твоя клиренс, нито имам твоите гуми, даже и съм с бързи диференциали и тежа почти два пъти колкото тебе! Разликата документирано е един метър, колега! Минаха машини с почти 40 см. клиренс и кални гуми дето ми стигат почти до гърдите и един самурай, дето ми тежи на половината. Дано това те мотивира допълнително и да продължиш доработките по Джимито, което наистина е страхотна машинка! Не искам да се сърди никой, а да се коментира случката! Защото събитията за втори пореден път леко противоречат на веруюто, че калните гуми решават всички проблеми!
              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 03-03-14, 17:24.

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Марто, все пак гранда е по-тежък, по-лоши ъгли на атака има, по-голям е. И няма как да се сравнява с джимнито. Това което можеш да направиш в лозенската е да почупиш гранда, все пак трябва да сме реалисти. Единственото но недостатъчно предимство на гранда е големия мотор.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Марто,погледни тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=55918&page=55

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    За Лозенската и Гранда минимум 33 , иначе ще се влачи по коремче.
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                      Марто, все пак гранда е по-тежък, по-лоши ъгли на атака има, по-голям е. И няма как да се сравнява с джимнито. Това което можеш да направиш в лозенската е да почупиш гранда, все пак трябва да сме реалисти. Единственото но недостатъчно предимство на гранда е големия мотор.
                      Знам прекрасно това което казваш! Ще коментираме какво се е случило в Лозенската, ако и когато отида там да покарам с момчетата, които наистина са класни офроудъри и не ги слушат главите въобще! Може пък наблюденията ми от вчера, да се дължат на различната кал над Ярлово и в Лозенската...

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Може пък наблюденията ми от вчера, да се дължат на......
                        Недоизтрезнелата ти глава-признай си.И един съвет.Не продължавай в същия дух,щото много бързо ще бастисаш черока.Това е приятелски съвет.
                        Последно редактирано от gimax; 03-03-14, 18:02.

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Марто,погледни тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=55918&page=55
                          Илийка,не подстрекавай момчето за Лозенската,че тя не обича ''силните''Черокита.
                          Последно редактирано от GRI6AN; 03-03-14, 17:47. Причина: грешка

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                            За Лозенската и Гранда минимум 33 , иначе ще се влачи по коремче.
                            Аз и вчера се влачих по коремче...!! Благодаря ти за лопатата още веднъж!

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                              Илийка,не подстрекавай момчетата за Лозенската,че тя не обича ''силните''Черокита.
                              Гриша,никой не подстрекавам-просто показвам какво може да се случи на всеки.

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                Недоизтрезнелата ти глава-признай си.И един съвет.Не продължавай в същия дух,щото много бързо ще батсисаш черока.Това е приятелски съвет.
                                Илийка - виждал си ме достатъчно пъти и трезвен и знаеш много добре, че и тогава не ме слуша главата! Не съм и глупак обаче, а тука доста хора явно ме смятат за такъв! Надявам се след вчера, поне да се позамислят следващия път, преди да напишат нещо... На мен щетите ми от вчера са нула, ако и да карам неподготвено комби! А от миналата седмица - една стойка на халоген, щото ми писна да се друсам след останалите, излязох напред и го обърнах на рали рейд, та при един скок си забих бронята в отсрещния скат (бях трезвен като репичка) Не мисля, че всички с подготвени джипки участвали в разходката могат да се похвалят със същото след вчерашната абсолютно аджамийска история... Самочувствието е хубаво нещо, ама понякога човек попада и на хора, които като кажат А, казват и Б! Любопитно ми е кой спечели баса..?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X