Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Все пак ти си главния герой-където кажеш,там отиваме-в името на теста.

    П.П.Изпусни малко парата и не изчеквай нещата.Както по назад сме писали,ще правим тест на гуми-един и същи терен,един и същи автомобил и водач.Ако ще е тест,аз така го разбирам за да е реален-иначе всичко се превръща в мерене на пишки и се губи всякакъв смисъл.Ако си съгласен-добре,ако ли не ако ли не,мери си п..ката с някой друг и на друго място.
    Илийка - чети пак темата, да видим кой извърта нещата! Искам да ми посочиш - къде в темата аз съм написал, че АТ-тата са по-добри в кал от МТ-тата..?!! Дори и в първото си мнение, съм описал случката като феномен (нещо необичайно, изключение и т.н.) и, че съм озадачен! В последствие съм написал и съвсем коректно, че след неколкократно преглеждане на клиповете - феномен няма, а всичко е до мотор и зку! Направил съм и извод от цялата работа, че ако няма матор, няма смисъл и от големи кални (заради по-голямото им съпротивление) гуми, като съм уточнил и ,че си говорим за двигатели които не могат да ги въртят тези гуми, че масово се лифтват маломощни джипове и се обуват в такива гуми, без да се променят предавателни числа и прочее и не виждам никой от вас да го е оспорил... Това, че твърдя, че АТ–тата са по-добри от МТ-тата си го измислихте вие! Така, че нищо не извъртам нито си меря п*шката с някой! Не аз започнах да давам акъли как се минава от там нито нереални примери с девствени дерета и т.н. пишкомерене! Аз каквото коментирам го има заснето и мен ме има във видеото! Та ако ще правим само безсмислени тестове на гуми с предизвестен край - ок да правим, ама тази тема не е за това! Като ще правим тестове, да видим аджеба и дали това за което пиша от самото начало не е вярно! Така си мисля аз...
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 27-02-14, 09:14.

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Марто - аз кога е требвало съм минавал какви ли не места - не си ми дразнител, че да се напичам
      Баира сме го качвали, други пъти са ме дрЪпали, други пъти аз съм дърпал. Но никой (досега) не се е фукал, парадирал или депресирал от тва!

      Тъй кат гледам гегата с умрелият мотор ще ви го покаже някои работи тези дни
      Илийката и той е с умрял мотор според разбиранията ви, па глеам го възхваляваш
      Да ти приличам на депресиран..?!! В темата има достатъчно снимки които силно противоречат и на тезата ти с фукането! Ела в неделя, да отидем до Ярлово и ми покажи как ще минеш на 1-ва бавна без газ - това ме интересува специално от теб, а не къде и колко си карал, колко са те дърпали и си дърпал, дали съм ти дразнител (това съвсем ми е непонятно, защо го споменаваш) и т.н. Гегата каквото има да ни покаже - ще ни покаже! Ела и ни покажи ти, щото иначе до тука всичко наистина си е опъване на оная работа в опит да бъде измерена...

      П.П. И пак питам - ако изкатеря баира над Бистрица (разкалян) или премина друго избрано от вас място с Ат-тата в теста предложен от вас - какъв извод правим от теста? Дайте да го формулираме бе? Толкова ли е сложно...?! Какво ще докажем? Че АТ-тата са по-добри в кал от МТ-тата ли?! Какво..?!
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 27-02-14, 09:30.

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:download.jpg
Прегледи:1
Размер:32.9 КБ
ID:5567647
        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
          И ще е коректно "прелитанията" да не бъдат признавани.
          Е, така се прецаква ефекта на аквапланинга, което е едно от основните "предимства" на А/Т то на Гудрич. Нищо, че в дъжд точно това "предимство" я прави изключително опасна със скорости над 50км/ч. Лично имам няколко бели косъма от времето когато карах с А/Т.
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Да ти приличам на депресиран..?!! В темата има достатъчно снимки които силно противоречат и на тезата ти с фукането! Ела в неделя, да отидем до Ярлово и ми покажи как ще минеш на 1-ва бавна без газ - това ме интересува специално от теб, а не къде и колко си карал, колко са те дърпали и си дърпал, дали съм ти дразнител (това съвсем ми е непонятно, защо го споменаваш) и т.н. Гегата каквото има да ни покаже - ще ни покаже! Ела и ни покажи ти, щото иначе до тука всичко наистина си е опъване на оная работа в опит да бъде измерена... !
            Явно за теб има 2 вида минаване - първа бавна и пълна газ
            Аз където включвам първа бавна ти няма и да посмееш да тръгнеш, а и незнам що реши, че каране на ниски обороти = първа бавна
            Ма ше гледаме у неделя.
            Аз няма какво да показвам - жипа ми е инжинерна грешка, мотор мъртвец, гуми за мъгла, стила ми на каране е грешен, не мога да правя дъкфейси, че да си ги турам на аватар, не обичам слефита и не ползвам фейсбук.
            За ко съм ти аз на тестове?
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              "Аквапланинга" отпада да, но остава чистия критерий за качествата на гумата. А не е ли точно той в основата на тази дискусия? Ако дискусията е кой с камъне и дървье може да премине от някъде си смисъла тотално се губи. Аз бих дошъл с катър и след това ще умувам какво точно ще докажа
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                ... остава чистия критерий за качествата на гумата. ...
                За какъв "чист критерий" се говори, при положение, че ще се сравнява работата на гуми, качени на различни машини, карани от различни хора?!?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  че ще се сравнява работата на гуми, качени на различни машини, карани от различни хора?!?
                  Нали през цялата тема се опитвам да обясня на Мартин,че смисъла от този тест е с различни гуми на неговия джип да премине през дадени препятствия и сам да види разликите.И после да ги опише тук,с колко газ,на какви обороти,на коя скорост и т.н.-иначе няма никакъв смисъл от тая тема.

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Все повече гледаме техника, а всъщност в много голяма степен всичко зависи от опита на водача ...
                    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                    0885372997 - Дани

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      В неделя се очертава да е интересно , нямам търпение , ще падне едно мерене на пи.ки . После ще има ама моята пи..ка е дълга база или пък къса...ХИХИХИХиии... и накрая знаете ли вица за онзи който търсил ралефни презервативи щото щял да гази У ла..на
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                        В неделя се очертава да е интересно , нямам търпение , ще падне едно мерене на пи.ки . После ще има ама моята пи..ка е дълга база или пък къса...ХИХИХИХиии... и накрая знаете ли вица за онзи който търсил ралефни презервативи щото щял да гази У ла..на
                        И ти си с мъртвец - нема да се обаждаш преди да се научиш поне дъкфейси да правиш!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          ............... дъкфейси да правиш...............
                          Кво е тва бе баце,пусни превода и кажи само с червени комбита ли се прави?

                          П.П. Са да не земе да се върже некой?

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            То стана ясно че пишки ще се мерят и сеир ще пада ама нещо за финала? На сандвичи и безалкохолно ли ще го караме или......?
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                              И ще е коректно "прелитанията" да не бъдат признавани. Правилния регламент е навлизане в препятствието, спиране в него и потегляне от място. Ако е стръмен баир, спиране непосредствено след началото му, ако е блато спиране вътре в него, ако е яма - спиране в нея. и т.н. Защото с предварително засилване може да се прекара и Жигула отвсякъде и то не с АТ-та ами по капли. Всичко зависи само от предварително набраната скорост. Без тия тарикатски номера.

                              Ясно е че ми се прецака плана за Златица-Етрополе. Ще си нарамвам рибарското столче и пуканките.
                              Аре да де подкарам и тебе! Понеже даваш акъли от къде и как да се минава - да споделиш ти в неделя как минава през блатото (какво включва, къде и как...)! Мисля, че ще е интересно на аудиторията... Сподели също и защо щеше да останеш горе (какво не беше включил, че блатото на баир те хвана неподготвен и те изненада...)! Ще прелитам, няма да спирам и т.н. - ще карам както сметна за добре, пък теб те чакаме да дойдеш със жигула (ако нямаш - ще ти се осигури) и да ни покажеш как се прекарва (Търтю може да дойде с московец щот му разбирал...)! Нещо взе да ми се струва, че съвсем го ударихте на приказки! Щом аз ще доказвам нещо което не съм твърдял, пък да вземете вие да докажете твърденията си! Давай да видим колко е лесно, или като колегата PinMaster ще дадеш на задна и ще започнеш да обсъждаш особеностите на фотографията във Фейса...?!!!

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                Нали през цялата тема се опитвам да обясня на Мартин,че смисъла от този тест е с различни гуми на неговия джип да премине през дадени препятствия и сам да види разликите.И после да ги опише тук,с колко газ,на какви обороти,на коя скорост и т.н.-иначе няма никакъв смисъл от тая тема.
                                Илийка! Аз със кални гуми съм карал бе братче.. И със регенерати и оригинални МТ-та! Та разликата я знам! Нямам нужда ти да ме искарваш на разходки, че да ги научавам... Виж - такъв тъпизъм, като на Елиан - някой да ме кара да шофирам с АТ-та все едно съм обут с МТ-а още не ми се беше случвал, ама за всяко нещо си има първи път в тоя живот... Верно пък, може да измислим топлата вода!

                                П.П. Аз автомата не го ограничавам (на 1 или 2), освен при стръмни спускания, за да не паля спирачките, та ще те кача при мене, ти да ми кажеш на коя скорост съм минал, щото аз ще съм зает, да си гледам пътя! По-принцип ориентир са ми оборотите (на ухо) и усещането със задника...
                                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 27-02-14, 12:58.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X