Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Най-хубавия "jeep"е продадения,от личен опит
    878511557

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Любопитно ми е кой спечели баса..?!
      Познай от три пъти.

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        ! Любопитно ми е кой спечели баса..?!
        Не знам за баса, ама Спортиджа на Соти май се представи най-добре, или бъркам?

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
          Илийка,не подстрекавай момчето за Лозенската,че тя не обича ''силните''Черокита.
          На Лозенската и все тая кой кара в нея! Сигурно имаш предвид групата ви, а гледам че Джимито е от нея... Любопитно ми е, дали си мислите, че Лозенската е най-екстремното място за офроуд в България..?!! Защото ако е така, с удоволствие бих ви организирал едно турне и по други планини, но за целта трябва първо да си превърна комбито в джип, щото там номерата от вчера не минават - проверено многократно! Сещам се за един много подходящ улей в Родопите, например! Кал няма, ама траяла е на макс! Има няма 3-4 километра и деневилация от почти 800 метра! Да поизлезете малко от задния си двор и да си сверите часовниците, викам аз... Това, че някой не е създал специална тема във форума за седмичните си разходки и не пуска снимка на джипа си всеки път като го изкара от двора/гаража/паркинга пред блока, не е задължително да означава, че не може да кара! Ако искате можем да направим и друг експеримент - да ти дам комбито, да видим с него какво можеш да направиш..?!! Добре е малко да свалите носовете на долу... Имайте го предвид следващия път!

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Ей пичове стига сме си чесали езиците.Некой накрая ще пострада за да си защити егото.Край.Най-добре е някой модератор да заключи темата.Каквото станало станало.

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Не знам за баса, ама Спортиджа на Соти май се представи най-добре, или бъркам?
              Разбира се че бъркаш Най-сигурния начин да не правиш грешни догадки е да си наблюдавал лично и на място
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Ей пичове стига сме си чесали езиците.Некой накрая ще пострада за да си защити егото.Край.Най-добре е някой модератор да заключи темата.Каквото станало станало.
                Илийка, на мен егото не ми пречи, като видя дебалия да кажа - Пичове аз за тук джип нямам! или: - Шубе ме да мина от тука! Това ме е запазило жив и здрав досега, и винаги съм си прибирал колите на собствен ход! Нямам и никакви претенции за титлата "Офроудър на годината/форума/кварталната кръчма"! Става дума за манталитет! И ако не се сещате за какво ви говоря, ще ви дам пример - Соти е единствения човек, който вчера дойде и ми стисна ръката с думите "Мен ме изкефи как се представи Гранда! Не съм очаквал...". Аз повече нямам какво да ви казвам - мерете си чурките!

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Хахах, незнам кой си мери чурката ама в 4 реда 10000 удивителни си е за титла от сЕкъде.

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    На Лозенската и все тая кой кара в нея! Сигурно имаш предвид групата ви, а гледам че Джимито е от нея... Любопитно ми е, дали си мислите, че Лозенската е най-екстремното място за офроуд в България..?!! Защото ако е така, с удоволствие бих ви организирал едно турне и по други планини, но за целта трябва първо да си превърна комбито в джип, щото там номерата от вчера не минават - проверено многократно! Сещам се за един много подходящ улей в Родопите, например! Кал няма, ама траяла е на макс! Има няма 3-4 километра и деневилация от почти 800 метра! Да поизлезете малко от задния си двор и да си сверите часовниците, викам аз... Това, че някой не е създал специална тема във форума за седмичните си разходки и не пуска снимка на джипа си всеки път като го изкара от двора/гаража/паркинга пред блока, не е задължително да означава, че не може да кара! Ако искате можем да направим и друг експеримент - да ти дам комбито, да видим с него какво можеш да направиш..?!! Добре е малко да свалите носовете на долу... Имайте го предвид следващия път!
                    Господин,всезнайко,ако караше по горите колкото и пишеш на компа щеше да си истински герой,айде даваи газ.

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                      Господин,всезнайко,ако караше по горите колкото и пишеш на компа щеше да си истински герой,айде даваи газ.
                      Ти как прецени, че не карам? Защото не се снимам ли? Аз съм виртуален скараджия, колега. Написал съм го няколко пъти вече... Нямам претенции за повече, въпреки удивителните! (ето още една) Щом аз се оказвам дразнител за печените офроудъри обаче, работата не е добре... Айде лека вечер на всички! (още една удивителна - какво да правиш, навик)

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                        Господин,всезнайко,ако караше по горите колкото и пишеш на компа щеше да си истински герой,айде даваи газ.
                        Въпреки, че не е адресирано към мен го цитирам като повод за малка закачка:

                        То па едни "карания" из караческите теми - ти да видиш. Ритуално леко и ритмично подрусване на пържолите за да се постигне накрая ефекта на "друсан кебап по офройдски". От време на време по някой "екстрем" като екопътечката над Бистрица от неделя и толкова. А като се стигне до баш дисциплината "мерене на пишки" - скромно и незабележимо наблюдение отстрани и мърморене под носа: "ми тя мойта пишка... кво да и меря толкоз па чак"

                        ПП
                        всичко е ташак, пичове. Някой да не се обиди, са
                        Последно редактирано от elbgt; 03-03-14, 19:04.
                        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                          Въпреки, че не е адресирано към мен го цитирам като повод за малка закачка:

                          То па едни "карания" из караческите теми - ти да видиш. Ритуално леко и ритмично подрусване на пържолите за да се постигне накрая ефекта на "друсан кебап по офройдски". От време на време по някой "екстрем" като екопътечката над Бистрица от неделя и толкова. А като се стигне до баш дисциплината "мерене на пишки" - скромно и незабележимо наблюдение отстрани и мърморене под носа: "ми тя мойта пишка... кво да и меря толкоз па чак"


                          ПП
                          всичко е ташак, пичове. Някой да не се обиди, са
                          Бях обещал да не говоря,но респект към твоята джипка.Тя все пак струва колкото всички останали на събора,не очаквах че ще я пльоснеш в калта.

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Тя си е в калта и из шубраците вече 4 години. Странен феномен е, че дори хора застанали до нея на 1 метър често ме питат дали я карам по предназначение. Въпреки че няма здраво място без дерюги.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:26.jpg
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5568386
                            Последно редактирано от elbgt; 03-03-14, 19:29.
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Абе вие тука от нищо ще се скарате. Истински, неистински на това място като гледам снимките няма много значение. Специално за това място е важно е да имаш клиренс и що годе гуми. Джипа на Соти го е доказал. Нито ходове нито нещо друго. Предполагам това е ясно на повечето, както и че оффроада не е само минаване през калта и ако трябва да се прави реално сравнение коя джипка е по-добра има още много места където да се пробват, където ще трябват и ходове и мотор и гуми.
                              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                              http://www.facebook.com/JeepBG
                              LZ1GGC

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Прав си за калта, но не и затова, че някой с някога се кара. Дълбоката кал е само част от играта. Предлагам следващата неделя среща на камъните на суходолското трасе. Аз често се забавлявах там ама отдавна не съм ходил. Тъкмо и други ще могат да им се порадват. Там трябват и гуми и ходове и блокажи, а на дългата права трябват и мотори и окачвания и здрави шасита.
                                Последно редактирано от elbgt; 03-03-14, 20:04.
                                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X