Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Фейса, та фейса - ако се не чекнеш или тагнеш - ко - не се е случило ли?
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Масо, ти май бъркаш някого с тия дето правят кокоши дупета и събират лайка
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Лайка.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5737008

      Доста хора предпочитат да се разбират в сураттефтера къде и кога да карат. За това си има причини.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Божке, верно ли се дърляте кой къде си уговарял каране и къде качвал снимки???

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Разходки около София

          О - дреме ми - аз си карам, тук вече освен да се забавлявам с на Търтьо постовете - ко да правя
          Просто форума беше пОрдаден и никой за нищо не му пука! Ма грам!

          Беше хубаво място, едно, където ставаха доста неща, събираха се различни хора.
          Минало-бешело. Дори незнам що няма тема в раздела "в памет на"...
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Е радвам се, че заради мен влизаш у форумЪТ. Мога да искам % от приходите от реклама
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ти мислиш, че има приходи? Я ги питай - обзалагам се, че ще кажат, че само разходи имат
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е радвам се, че заради мен влизаш у форумЪТ. Мога да искам % от приходите от реклама
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Аз не мисля, аз знам.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  И тва е някакъв повод да се загроби?
                  Ако това ще ти помогне нещо - имаш от мен 100% от донесените от мен приходи за форумЪТ
                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Аз не мисля, аз знам.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    0
                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    А тия дето никога няма да имаме тефтер, къде да гледаме ?
                    Айде пък ти сега,не се кахъри чак толкова! Знайш ли колко добре се чувствам без него!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Проблема е че снимки във фейсбук се качват по-лесно,за разлика от форума.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                        0

                        Айде пък ти сега,не се кахъри чак толкова! Знайш ли колко добре се чувствам без него!
                        Знам, знам.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Здравейте, за утре два джипа сме се организирали за лека разходка.

                          Маршрутът е:
                          София- Кремиковски манастир - по черно до Ябланица - Огоя - Осеновлаг - по черно до връх Козница, Ржана планина - слизане или през манастир Седемте престола или през Зверино - Искърскотото дефиле - София.

                          Хубаво е да си носите по някой сандвич, но ако решим, може да хапнем на манастир "7-те Престола" или някъде по Искърското дефиле.


                          Срещата е от 9:30 до 10 часа на бензиностанция "OMV" - Враждебна на Ботевградско шосе (зад летището точно).

                          Втори сборен пункт - 10:30 на паркинга пред Кремиковския манастир.

                          Телефонът ми го има в подписа.
                          Разходката се цели да е софт. Не съм минавал скоро по маршрута и не знам какво се случва. Ще се возя в джипа на приятел.

                          Засега сме един Jeep Grand Cherokee WJ 00' и Range Rover Sport 2014

                          На който му харесва маршрута и идеята за разходката, да се чувства поканен.

                          Ржана
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10572042_10202588250972972_8644535046853590211_o.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5738252
                          Последно редактирано от verter; 17-12-16, 09:40.
                          Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                          0888/00-55-37

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Само до Козница не помня дали съм ходил - софт е, няма да имате проблеми. До Ябланица е магистрала, после по билата няма шанс да има сняг. На 7те престола реално няма къде да ядете - ходи се до чифлика на Ненкови в Осеновлаг, което е на един Х място де . Готвят добре но не са по бързането, особено ако има народ.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Към Козница, ако се качват от към Осеновлаг може и да имат проблем на едно място. От ляво е баир от дясно пропаст с рехава гора. Пътя не е много широк с лек наклон към дерето. Ако е сняг отдолу има дебел слой сухи листа. Ще се опитам да изровя снимка па и да я кача.

                              За това място говоря. Бях там на 22.11.2016. Скалата беше препречила пътя по средата. Издърпах я с лебедката и се минава между нея и склона.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4316.JPG
Прегледи:1
Размер:1.10 МБ
ID:5738253
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Моето мнение по повод снимките е , че такива от разходки организирани в темата могат да бъдат пускани пак тук ! Пускането на снимки от разходки организирани другаде могат да бъдат пускани в нарочна тема ! Има начинаещи като мен , които разчитат на тази тема за да се разходят и дето се вика да придобият опит ! Тогава пускането на снимки от минали разходки не организирани тук е по-скоро перчене и дразнене ! Считам темата за много полезна за начинаещи в разходките сред природата . Разходки в стил друсни полянка . Личните ми предпочитания са към разходки при които се минават към 50 и повече километра по черно и има възможност да се полюбува човек на красива природа и чист въздух , като анонсираната над моя пост ! Всъщност с много голямо удоволствие бих се включил в горната разходка , но в момента съм нощна смяна до 7 ч. утре сутринта и предпочитам да се прбера и да дремна 2-3 часа вместо да досаждам на колегите неадекватен ! Това е по повод на оплакването , че не всяка обявена тук разходка успява да събере дузини ентусиазирани желаещи !Та в обобщение !Не затваряйте темата !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X