От: Разходки около София
Фейса, та фейса - ако се не чекнеш или тагнеш - ко - не се е случило ли?
Фейса, та фейса - ако се не чекнеш или тагнеш - ко - не се е случило ли?




. Готвят добре но не са по бързането, особено ако има народ.
Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар