Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Я кажи ти с колко малки гуми си минавал през ляолин, нищо че не моеш да караш. Или пък именно заради това
    Търтьо, приятелче,

    Последния път, в който бях в този район, беше преди около 2 месеца. Тогава не бях с моята джипка, а бях куфар. От суходол до параклиса може да се мине без проблем с 29-ки. Да, така е. Обаче, бях свидетел как от параклиса до бонсови поляни и обратно играха доста въжета и лебедки за хората с под 33-ки.

    Ни най-малко искам да си меря п*ишката с някой от форума. Поради тази причина, моля те, не ме квалификацирай дали мога или не мога да карам. Всеки си има собствена преценка за какво му е нужен джипа, дали го е прежалил и дали да влага в него. Казвал съм го и преди. Позволявам си да го кажа и сега: Аз роб на колата си, не зависимо дали е лека кола или джип, няма да ставам. Предпочитам да влагам в себе си - допълнителни квалификации, във вилата и в апартамента ми.

    Така, че сам разбираш, че карам колкото сърце ми позволява и винаги с умерено натиснат педал на газта. Впрочем, не винаги е нужно да раздаваш газ на макс. И в живота е така.

    Поздрави.
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Мдаа,май се заформя некво пишкомерене тука.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
        ...
        Впрочем, не винаги е нужно да раздаваш газ на макс. И в живота е така.
        ...
        Ама е скучно, особено в реалния живот !

        ... а и какво ше разказваш на внуците някой ден ?!

        P.S. Аман от асфалтови офройдъри !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Ама е скучно, особено в реалния живот !
          Нищо не е вредно, особено когато е в умерени количества. Всяко прекаляване с каквото и да е-води до последствия.
          Николай Савов
          Опел Фронтера А КБ, 2.0
          +359885 07 00 92

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Младеж, недей подскача много
            Не съм ти приятелче. И коментара ми е към Наско, а не към твоите възможности и къде в какво инвестираш.
            Весела Коледа!
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Интересно.

              Я се укротете малко.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Преди време бях попитал, ..."на някой да не му е хвърлен пъпа на Люлин планина", че само за там чета коментари. Или вече имаме нов форум "Люлин"?
                Около София има 7-8 планини...пробвайте и тях... Правете си кефа от каране и емоции сред природата, а не на клавиатурата.

                За утре може да направим едно Коледно кръгче и да си премерим големината на скарите,....а за гумите друг път. Аз, лично съм с 32-ки за мъгла...
                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                Стефан, 0888851800

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз лично много се надявам модераторите да не заключват теми като тази,понеже от такива теми се срещнах и запознах с доста хора и благодарения на тях карам и излизам с джипа в планината. Не се дърлете за глупости радвайте се и поствайте снимки за хора който поради ред причине не са излезли като вас...
                  Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София



                    Ето за хората, да се наслаждават на красота от днес.
                    Поздрави


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Николай Савов
                    Опел Фронтера А КБ, 2.0
                    +359885 07 00 92

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Днес на слизане от хижа Звездица да направя път на идващите от долу се бутнах в страни на пътя.Видяха че закъсах но не спряха,добре че лебедка имам.Винаги съм помагал, явно не сме Хора вече.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                        Днес на слизане от хижа Звездица да направя път на идващите от долу се бутнах в страни на пътя.Видяха че закъсах но не спряха,добре че лебедка имам.Винаги съм помагал, явно не сме Хора вече.
                        Туй вярно е кофти, ама какво правите е колите в ПП Витоша в почивни дни?
                        Не е ли забранено?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Май не е забранено има табели за вериги на леките автомобили да се слагат, горе има ски училища.
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Туй вярно е кофти, ама какво правите е колите в ПП Витоша в почивни дни?
                            Не е ли забранено?
                            Зависи от часовия пояс. Ако не ме лъже паметта може до 10.00 и след 16.00, но това за качването през Драгалевци. Колегата кога и къде е бил само той може да каже. А че никой не спира за помощ е повече от ясно. Предполагам, че качващите се не са били с форумни лепенки (не, че това е гаранция за добро поведение де).
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Зависи от часовия пояс. Ако не ме лъже паметта може до 10.00 и след 16.00, но това за качването през Драгалевци. Колегата кога и къде е бил само той може да каже. А че никой не спира за помощ е повече от ясно. Предполагам, че качващите се не са били с форумни лепенки (не, че това е гаранция за добро поведение де).
                              Винаги съм помагал на закъсал колега.Хижа Звездица е последна,по посока след Златните мостове,Ветровала.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                                Винаги съм помагал на закъсал колега.Хижа Звездица е последна,по посока след Златните мостове,Ветровала.
                                Това аз веригите е на едни табели. За забранения достъп на автомобили през почивните дни са други. Още в Бояна са.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X