Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
    Винаги съм помагал на закъсал колега.Хижа Звездица е последна,по посока след Златните мостове,Ветровала.
    Аз също винаги спирам като видя закъсал човек на пътя, еле пък в планината. Стопаджии редовно качвам като имам място.

    Поздрави


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Туй вярно е кофти, ама какво правите е колите в ПП Витоша в почивни дни?
      Не е ли забранено?
      Как ше е забранено бе, Пенчо ?! Горе е като ендекатонакултурата, и естествено, повечето не знаят какво правят там, и през лятото, и зимата.

      Зимата от 10 или 11 до 14:00 не пускат нагоре.
      В Бояна общинска полиция стои на последната спирка на рейса ( някои му викат автобус), а в Драгалеро при разклона за лифта.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Я кажи ти с колко малки гуми си минавал през ляолин, нищо че не моеш да караш. Или пък именно заради това
        Аз_с_големи_гуми_не_съм_карал_никога!_Разбра_ли,_оти_казвам,_че_форума_замирга_-_не_щот_нема_желание,_ора_или_друго,_А_ЩОТ_НЕМА_ПОДДРЪЖКА!_НЕГРАМОТНИЦИ!
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Аз_с_големи_гуми_не_съм_карал_никога!_Разбра_ли,_оти_казвам,_че_форума_замирга_-_не_щот_нема_желание,_ора_или_друго,_А_ЩОТ_НЕМА_ПОДДРЪЖКА!_НЕГРАМОТНИЦИ!
          Доста по-лесно и най-вече четливо ще е, ако напишеш първата дума, натиснеш ентър и после бекспейс. По този начин ще финтираш пробойната във форума. Ама и да си натякваш става. Дано да има смисъл.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Николай Савов
          Опел Фронтера А КБ, 2.0
          +359885 07 00 92

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Туй да не е каца със зеле, че пробойна я наричаш? Наричай го некадърност!

            п.п. да не мислиш, че е сложно да се направи едно мързеливо качване на снимки с преоразмеряване и филтриране? Ма е опасно, щот може да задържиш хората тук, а хората тук, явно, не им носят кинчи...
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Аз_с_големи_гуми_не_съм_карал_никога!_Разбра_ли,_оти_казвам,_че_форума_замирга_-_не_щот_нема_желание,_ора_или_друго,_А_ЩОТ_НЕМА_ПОДДРЪЖКА!_НЕГРАМОТНИЦИ!

              Добре де, при мен защо не е така?
              И с мозила и с хром.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Добре де, при мен защо не е така?
                И с мозила и с хром.
                На ХР не го прави, ама на уЙн 7 и нагоре го прави при мен.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Всъщност кво точно се дъни форумът?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    На Chrome на Win7 и нагоре не работи интервала. Аз му намерих цаката така: Натискам първата икона A/A и след това си ми работи интервалът. Отделно на Firefox изобщо не ми се дъни.

                    П.П. Не виждам смисъл да обвиняваме функционалността на пошибалките на форума за това, че тук се организират все по-малко разходки. Не е там проблемът.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Снимки от разходката ни до Ржана преди две седмици

                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=215827
                      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                      0888/00-55-37

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        .......P.S. Аман от асфалтови офройдъри !
                        Това ми напомня реклама на неква автомобилна марка за некоя от моделите и." Безкомпромисен градски оффроудър",е откъс от текста.За какво точно ставаше въпрос?
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                          Това ми напомня реклама на неква автомобилна марка за некоя от моделите и." Безкомпромисен градски оффроудър",е откъс от текста.За какво точно ставаше въпрос?


                          В неква друга тема писахме по въпроса, като бях останал с впечатление, че бързо бяха оправили грешката (или по-скоро тъпотията), но не би, и рекламата си върви с цялата си прелест.
                          Безкомпромисно раздават газ по асфалта у градО на едно QX30 (май ?).

                          Нооо, така ше е, докато случайни хора на случайни места правят случайни работи.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Изобщо не се разбрали нищо. Ляолин е град (най-големи между София и Белград), офроуда там е мега як както виждаме от тая тема - направо безкомпромисен - и те ви те безкомпромисен градски офроуд.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Утре ако някой му се кара по люлин планина да звънка, аз съм там. Телефона ми е О 8 7 7 5 5 8 8 5 8 .

                              Sent from my SM-G930F using Tapatalk
                              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                              http://www.facebook.com/JeepBG
                              LZ1GGC

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                За Събота - или Неделя, ако има навити за някакъв Soft около София, включвам се със сигурност. Аз съм с Титана, като искам да тествам става ли нещо от този Cooper Discoverer AT/3. На първо четене ми се струват по-добре на сняг от BFGoodrich A/T. Ще дойде и един Discovery 3 на въздушно окачване, печка, с чисто зимни гуми.

                                Добре е да има и някой сериозен с нас, в случай че се окопаем безнадеждно...
                                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X