Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ех, да му се не види.! Цял ден гледам тука и като никой не написа, намерих си оправдание и не си смених гумите...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Nikola Nikolo-v Преглед на мнение
      Колеги как беше разходката и има ли смимки.Поздрави

      https://www.facebook.com/groups/1600133350277194/

      Това е от разходката има снимки и клипчета.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от kenedy Преглед на мнение
        https://www.facebook.com/groups/1600133350277194/

        Това е от разходката има снимки и клипчета.
        А тия дето никога няма да имаме тефтер, къде да гледаме ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Остава опцията да идвате да гледате на живо...
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Остава опцията да идвате да гледате на живо...
            Е опция е, ма като ми е тудно идването.

            ... просто всякакви срещи преди 12 са ми невъзможни, а в калищак сам в гората не ми се пътува до скарата.
            Лятото беше друго.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Благодаря на колегата Kenedy за линка,но може и да съм старомоден но нямам facebook.Мислех,че разходките които се организират чрез този форум тук трябва да са и снимките от събитията.Всеки сам преценява,живи и здрави.
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
              Toyota Hilux III

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Всъщност, за съжаление в този форум все по-рядко се организират разходки. Тази разходка е организирана от фейсбук група. Любезно поканих да се присъединят и участници на форума. Никой не дойде.
                Като се постнат снимки и клипчета, без да е имало предварителна покана: Защо не казахте, че анонсиате разходка!
                Като се анонсира разходка, организирана не чрез форума, а никой от форума не дойде: Защо няма клипчета!
                Е ми... пълно щастие няма! И аз се присъединявам към колегата Nikola Nikolo-v:
                Всеки сам преценява, живи и здрави.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Други снимаха аз нямам снимки и клипчета,за това дадох линк към фейсбука където са качени.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Има много групи като нашата която кара почти всяка неделя ,но снимки във форума се качват трудно и затова не се показват тук.Не се анонсират тук ,щото групите са се сработили отдавна и е много трудно да се съобразяваме с нови и непознати машини и хора.Много хора много претенций.Освен това на различните групи се харесва различно каране.На нас ни харесва да се блъскаме цял ден в някое дере и за 5-6 часа да мине ме 4-5 км.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Има много групи като нашата която кара почти всяка неделя ,но снимки във форума се качват трудно и затова не се показват тук.Не се анонсират тук ,щото групите са се сработили отдавна и е много трудно да се съобразяваме с нови и непознати машини и хора.Много хора много претенций.Освен това на различните групи се харесва различно каране.На нас ни харесва да се блъскаме цял ден в някое дере и за 5-6 часа да мине ме 4-5 км.
                      Точно казано .
                      И като основател, на този турлю гювеч
                      И Много Моля тази тема да бъде заключена !
                      Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 12-12-16, 22:42.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        Точно казано .
                        И като основател, на този турлю гювеч
                        И Много Моля тази тема да бъде заключена !
                        Пламене бре,на колко бири го измисли това?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                          Всъщност, за съжаление в този форум все по-рядко се организират разходки. Тази разходка е организирана от фейсбук група. Любезно поканих да се присъединят и участници на форума. Никой не дойде.
                          Като се постнат снимки и клипчета, без да е имало предварителна покана: Защо не казахте, че анонсиате разходка!
                          Като се анонсира разходка, организирана не чрез форума, а никой от форума не дойде: Защо няма клипчета!
                          Е ми... пълно щастие няма! И аз се присъединявам към колегата Nikola Nikolo-v:
                          Всеки сам преценява, живи и здрави.
                          Напълно те подкрепям, Алекс! Доста пъти съм давал информация, че се организира разходка. Никой не реагира. След това, разни екземпляри се сърдят, че не виждат снимки и клипчета. Обратното също съм го правил - качвал съм материали след не обявена във форума разходка. Пак същата работа. Мрънкачите продължават да намилят, че никой не е писал да им каже. От половин година насам, не е имало член на форума, който да е дошъл да кара с нашата офроуд група, независимо дали е форумно анонсирана разходката или не.
                          За тези, които имат фейсбук, групата ни е Offroad Sofia, заповядайте.

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Има много групи като нашата която кара почти всяка неделя ,но снимки във форума се качват трудно и затова не се показват тук.Не се анонсират тук ,щото групите са се сработили отдавна и е много трудно да се съобразяваме с нови и непознати машини и хора.Много хора много претенций.Освен това на различните групи се харесва различно каране.На нас ни харесва да се блъскаме цял ден в някое дере и за 5-6 часа да мине ме 4-5 км.
                          Ние пък сме отворени за всякакви хора при нас. Самата ни среда и отношение не дава предпоставки за претенции и мрънкания. Който има притеснения към разходката, просто не се включва в нея. Както е казал Мечо Пух - колкото повече, толкова повече.

                          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                          Точно казано .
                          И като основател, на този турлю гювеч
                          И Много Моля тази тема да бъде заключена !
                          На мен не ми пука дали ще бъде заключена.
                          Правя "бойкот" и повече няма да обявявам нищо в тази тема. Писна ми от форумни герои. Причините са няколко:
                          Един мрънка, че не си анонсирал, друг, че си анонсирал, трети, че си бил слабо подготвен и си карал на поляната зад блока. Това последното е от последния ми анонс за разходка зад Лидл, когато падна снегът. Еми, сори. Както каза Алекс и колегата преди него: Живи и здрави.
                          Последно редактирано от Nikolay Savov; 13-12-16, 12:13.
                          Николай Савов
                          Опел Фронтера А КБ, 2.0
                          +359885 07 00 92

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Пламене бре,на колко бири го измисли това?
                            Помниш ли? дупката на Люси Още си стой с този аватар и как и къде го решихме .
                            В послетствие темата се преименува само с една буква (И)
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                              Напълно те подкрепям, Алекс! Доста пъти съм давал информация, че се организира разходка. Никой не реагира. След това, разни екземпляри се сърдят, че не виждат снимки и клипчета. Обратното също съм го правил - качвал съм материали след не обявена във форума разходка. Пак същата работа. Мрънкачите продължават да намилят, че никой не е писал да им каже. От половин година насам, не е имало член на форума, който да е дошъл да кара с нашата офроуд група, независимо дали е форумно анонсирана разходката или не.
                              За тези, които имат фейсбук, групата ни е Offroad Sofia, заповядайте.



                              Ние пък сме отворени за всякакви хора при нас. Самата ни среда и отношение не дава предпоставки за претенции и мрънкания. Който има притеснения към разходката, просто не се включва в нея. Както е казал Мечо Пух - колкото повече, толкова повече.



                              На мен не ми пука дали ще бъде заключена.
                              Правя "бойкот" и повече няма да обявявам нищо в тази тема. Писна ми от форумни герои. Причините са няколко:
                              Един мрънка, че не си анонсирал, друг, че си анонсирал, трети, че си бил слабо подготвен и си карал на поляната зад блока. Това последното е от последния ми анонс за разходка зад Лидл, когато падна снегът. Еми, сори. Както каза Алекс и колегата преди него: Живи и здрави.
                              Пич не се сърди наистина стана мазало близо 400 станици ако речеш да си мамериш някой от караня ти доста ще се поровиш.
                              Ако си пускаш тема например в които си раздел искаш хард или софт ще излиза като нова и като си преначертаеш някое тракче предполагам и че повече колеги ще и обърнат внимание и ще гледат да доидат на мероприятието.
                              Чесно на мен сега тази тема ми изглежда като гювеч пълна каша.
                              За снимките незнам от много одавна не съм качвал пък видио не ми отвара може и причината да е в моя комп.
                              Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 13-12-16, 13:05.
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Всъщност идеята на тази тема е да се анонсират разходки. Принципно е добре самите разходки със снимките и клипчетата да се пускат в отделни нови теми, но това го правят малко хора - например Verter.
                                Аз нямам снимки, защото карам, а като не карам трябва да внимавам за 5 годишния си син да не се навре под някоя джипка и не мога да снимам. Видеорегистратора ми се развали, така че и клипчета нямам. А пък хората, с които караме по обясними причини предпочитат да ги качват във фейса - в групата, където се организираме.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X