Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Лично аз за толкова години не съм ходил с някой от вас на разходките, но това не ми пречи да си разглеждам редовно и всекидневно темата с голямо удоволствие, именно заради вашите приключения и снимки

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
      Здравейте, за утре два джипа сме се организирали за лека разходка.

      Маршрутът е:
      София- Кремиковски манастир - по черно до Ябланица - Огоя - Осеновлаг - по черно до връх Козница, Ржана планина - слизане или през манастир Седемте престола или през Зверино - Искърскотото дефиле - София.

      Хубаво е да си носите по някой сандвич, но ако решим, може да хапнем на манастир "7-те Престола" или някъде по Искърското дефиле.


      Срещата е от 9:30 до 10 часа на бензиностанция "OMV" - Враждебна на Ботевградско шосе (зад летището точно).

      Втори сборен пункт - 10:30 на паркинга пред Кремиковския манастир.

      Телефонът ми го има в подписа.
      Разходката се цели да е софт. Не съм минавал скоро по маршрута и не знам какво се случва. Ще се возя в джипа на приятел.

      Засега сме един Jeep Grand Cherokee WJ 00' и Range Rover Sport 2014

      На който му харесва маршрута и идеята за разходката, да се чувства поканен.

      Ржана
      [ATTACH=CONFIG]895005[/ATTACH]
      Внезапно ми се отдаде възможност, ако понесете един KJ '07 със семейната група В 09:30 ще сме на OMV Враждебна на Ботевградско шосе...

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от sdg Преглед на мнение
        Внезапно ми се отдаде възможност, ако понесете един KJ '07 със семейната група В 09:30 ще сме на OMV Враждебна на Ботевградско шосе...
        Здравейте,
        Някой дали има трак на маршрута ,
        следя темата и бих искал да се присъединя,
        но засега времето не ми позволява.

        С OFRM 2015 съм, но понякога на такива места ме забутва, че едва се откопавам.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Благодаря на цялата група за разходката, беше супер! Само две снимки успях да "щракна"...

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Това в средата Голф Синхро ли е?
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Това в средата Голф Синхро ли е?
              Да
              LZ1ZAH

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Голфът ни събра очите, или поне моите. Мина наравно с останалите навсякъде (а не беше съвсем "софт" разходката), не закъса нито по камъните, нито в реката, нито в снега и по леда. Гуми + опит > просвет + блокажи ... В тоя смисъл "супер-софт" разходките са ми супер-полезни поне на мен, и аз не знаех, че ще мога да мина оттам, откъдето минахме. Още едно "благодаря".

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от sdg Преглед на мнение
                  Голфът... ...Гуми + опит > просвет + блокажи ...
                  Като за начало голфът тежи наполовина на останалита, а спрямо някои - доста под половината. А спрямо поне едно от останалите има и сравнима чисто геометрична проходимост, при което "тяговъоръжеността" му спрямо теглото като нищо може да дойде доволно добра. Нищо чудно и да мине и на места, на които на някои от останалите не им е възможно.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15578299_10207791052999771_3581136803377162060_o.jpg
Прегледи:1
Размер:230.2 КБ
ID:5738456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15591550_10207791054439807_6189457036439755949_o.jpg
Прегледи:1
Размер:238.6 КБ
ID:5738457
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      На тая разходка имаше ли джипка с дуратраци?
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        На тая разходка имаше ли джипка с дуратраци?
                        Не.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Горе в ляво е черквата на махала Кръстец...за малко не успях със синхрото, дожаля ми. Заради коловозите от джипките , му откъснах гърнетата...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037669676.jpg
Прегледи:1
Размер:51.9 КБ
ID:5738520

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037669677.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:5738521

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037669678.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5738522

                          Предполагам разходката е минала оттам, ако не е само губят!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Моето мнение по повод снимките е , че такива от разходки организирани в темата могат да бъдат пускани пак тук ! Пускането на снимки от разходки организирани другаде могат да бъдат пускани в нарочна тема ! Има начинаещи като мен , които разчитат на тази тема за да се разходят и дето се вика да придобият опит ! Тогава пускането на снимки от минали разходки не организирани тук е по-скоро перчене и дразнене ! Считам темата за много полезна за начинаещи в разходките сред природата . Разходки в стил друсни полянка . Личните ми предпочитания са към разходки при които се минават към 50 и повече километра по черно и има възможност да се полюбува човек на красива природа и чист въздух , като анонсираната над моя пост ! Всъщност с много голямо удоволствие бих се включил в горната разходка , но в момента съм нощна смяна до 7 ч. утре сутринта и предпочитам да се прбера и да дремна 2-3 часа вместо да досаждам на колегите неадекватен ! Това е по повод на оплакването , че не всяка обявена тук разходка успява да събере дузини ентусиазирани желаещи !Та в обобщение !Не затваряйте темата !
                            Пич ти прочете ли заглавието на темата ?
                            И наясно съм че , да паркирам дори в краините квартали си е един вид хард испълнение.
                            Разходка зад мола или лидала може и зад джъмбо
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Зайко, слез от метлата

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Разходка в Люлин планина около София ли е или около Перник ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X