Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
    Разходка в Люлин планина около София ли е или около Перник ?
    Около Пернисофия. Това по Гагич.

    ... и в случая май не "около", а " в", или направо "на".
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Просто се опитвам да уточня дали тази тема е само за разходки в междублоковите пространства ! Да не стават грешки в бъдеще ! Макар в развитието си от последните повече от 100 страници да е очертана ясна тенденция съм длъжен да питам ! Гледам, че по-старшите Оффроудъри нещо недоволстват и искат да я заключват !

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
        Просто се опитвам да уточня дали тази тема е само за разходки в междублоковите пространства ! Да не стават грешки в бъдеще ! Макар в развитието си от последните повече от 100 страници да е очертана ясна тенденция съм длъжен да питам ! Гледам, че по-старшите Оффроудъри нещо недоволстват и искат да я заключват !
        Бях се зарекъл да не пиша вече тук. Обаче не можах да се сдържа да ти обясня, че дори междублоковите пространства са в пределите на настоящата тема: Разходки около София. И както е казал Зайко, понякога и те се превръщат в сериозно изпитание.
        Благодаря предварително, че ще ме разбереш.
        П.С.: щом си новобранец, защо не дойде да караш с нас на поляната зад лидл, когато падна снегът? Че даже и два поредни дни бях анонсирал във форума.
        П.С. 2: Без лоши чувства.

        Поздрави
        Последно редактирано от Nikolay Savov; 22-12-16, 13:12.
        Николай Савов
        Опел Фронтера А КБ, 2.0
        +359885 07 00 92

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Разходка в Люлин планина около София ли е или около Перник ?
          По-скоро София.
          Там обаче, маршрутите в повечето случаи са доста тежки, особено в този сезон и джипове с 33ки гуми се случва да бедстват. Останалите, с по-малки гуми не са за там, освен ако не искат умишлено да си чупят техниката или да се влачат на лебедки и въжета.

          Поздрави
          Николай Савов
          Опел Фронтера А КБ, 2.0
          +359885 07 00 92

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
            По-скоро София.
            Там обаче, маршрутите в повечето случаи са доста тежки, особено в този сезон и джипове с 33ки гуми се случва да бедстват. Останалите, с по-малки гуми не са за там, освен ако не искат умишлено да си чупят техниката или да се влачат на лебедки и въжета.

            Поздрави
            Ба мааму и прасе, как ли съм минавал през Ляолин с 31ци. Магическо

            ПП Всъщност и с 29 съм минавал - начи тотана магия
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Всъщност зависи къде е сборният пункт. Ако тръгвате от Сф - тази е темата. Ако тръгвате от ПК - другата. Иначе Люлин планина е баш по средата.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ба мааму и прасе, как ли съм минавал през Ляолин с 31ци. Магическо

                ПП Всъщност и с 29 съм минавал - начи тотана магия
                Кога последно?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Разбирам много добре , но друго не разбирам ! Колега обявява тук намерение за разходка , на която откликват малко или николко желаещи и в последствие се прави на ощипана госпожица , демек се сърди на форума един вид ! Другия вариант е : Организирана разходка дали през фейса , дали по друг начин без да е обявено тук и снимките се публикуват в тази тема сякаш е много трудно отварянето на нова тема ! Нищо лично към никого ! Аз възприемам тази тема като такава за отворени разходки и обявените тук такива са отворени за всички желаещи да се включат ! Сега колко ще имат реалната възможност е друг въпрос !
                  При разходките , на които съм присъствал до момента съм оставал много доволен от преживяното и най-вече от запознанството си с интересни хора / точната дума е готини !.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                    Кога последно?


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Преди 2 седмици с 29ки. Бръъъъм

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      Преди 2 седмици с 29ки. Бръъъъм
                      Признавам те.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Николай Савов
                      Опел Фронтера А КБ, 2.0
                      +359885 07 00 92

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Ами точно желанието за отделни теми за ме накара преди време да искам отделянето в нов раздел. Който иска да пише у кюпа, който иска отделно - кво значение има, като се отклонявате от основната тема - кара се, ма тук вече не се споделя!
                        Що? Ми щот вече е пътник форумЪТ.
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Я кажи ти с колко малки гуми си минавал през ляолин, нищо че не моеш да караш. Или пък именно заради това
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Значи излиза бившата ми Фероза е шампион! С Ровъра няма и да се опитвам тогава. Не се стърпях.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Чета и се чудя какъв би могъл да е резултата от тази дискусия....дано да е положителен за карачите, писачите, гледачите.


                              Аз също на обявени тук разходки се запознавам(х) с нови приятни хора, с които и до днес си правим чудесни карания. Но не се организират тук....


                              Факт е, че колегите най-добронамерено обявиха няколко разходки тук. Факт е също, че никой от тук не се появи на тях. А това беше жест към нови колеги, т.к. всички "стари кучета" си карат, без (или много рядко) да обявяват тук - абсолютно разбираемо и никой не може нито да се сърди, нито дори да го коментира!


                              Факт е също, че във Фейсбук (не казвам за добро или лошо) МНОГО ПО-ЛЕСНО става организирането на разходки, "лайф-стрийминг", пускане на снимки, коментари, майтапи, качване на още снимки, още майтапи и т.н. и т.н. Освен това помислете по този фундаментален въпрос - този (и може би всеки друг) форум е създаен в едно такова време от ерата на развитие на човечеството и глобализацията, в което е бил уникален начин за споеделяне, писане и комуникация - през 2016г това просто вече не е така. Да си го кажем честно - на никого не му трябва/налага да се регистрира и да предприема каквито и да е действия тук, при положение, че има акаунт във "фейса". Там във всеки един момент си лайкнал няколко (десетки) такива групи за организиране на разходки, получаваш лайф всеки ъпдейт/снимка, всеки може да гледа, коментира и т.н., не си ограничен само сред участниците в този форум, а и сред всички "френдове".


                              Същото е в месинджъра, вайбъра и т.н. - теми за каране, писане, снимки....


                              При добро желание всеки може да се ориентира и да си намери каквото му е нужно, дори и без да е чувал за този форум.


                              И който няма акаунт в фейса, мейса или месинджъра - си е само и едниствено негов проблем.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                ........ - кара се, ма тук вече не се споделя!
                                Що? Ми щот вече е пътник форумЪТ.
                                Кратко и ясно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X