Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Споко Ники има време, новаци сме все пак.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Евала ви за разходката Жалко, че бях болен. Марианке май само нашите две ферози отсрамват бригадата .. другите не са виждали гора от бая време май
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Още малко видео:







        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Евала ви за разходката Жалко, че бях болен. Марианке май само нашите две ферози отсрамват бригадата .. другите не са виждали гора от бая време май
          Оф той мърлявия отдавна не беше виждал кал и гора, криза какво да се прави. Ама пусто и с тая лудата зад волана мърльо няма как да е само на асвалта


          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          Има един клип Лозен 2 да го изтриете веднага че ми се плаче Витарата заобикаля локва ... ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ.
          Мите недеи така ще надвисне прокятие над 13ката. А тази локвичка не е препядствие за теб.
          Е нова им е още не са я "прежалили" То и аз им казах, че откъдето мина аз, те минават 200% че с 13ката се знаят от предишни разходки, ама има време

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Още малко видео: ...
            Ха ха, браво на Мариянка! Ако добара нещо по-породисто, хептен ще сложи в малкото джобче един куп офроудъри с претенции.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Ха ха, браво на Мариянка! Ако добара нещо по-породисто, хептен ще сложи в малкото джобче един куп офроудъри с претенции.
              Благодаря! Аз още не съм видяла клипчетата, че на работа проксита, мроксита...ама довечера ще ги прегледам Но пък бях на живо на разходката - софт в лозен планина хихихи
              Последно редактирано от marlqnda; 22-11-10, 16:56.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                В неделя се организира разходка в Самоковско,посока Рила планина-среща в с. Рельово в 10.30ч.Ако има мераклий за каляне,ще чакам от 9.30 до 9.45 на 50м. след Кокалянско ханче посока Самоков.Носете си сандвичи-ще се кара.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  В неделя се организира разходка в Самоковско,посока Рила планина-среща в с. Рельово в 10.30ч.Ако има мераклий за каляне,ще чакам от 9.30 до 9.45 на 50м. след Кокалянско ханче посока Самоков.Носете си сандвичи-ще се кара.
                  От Рельово накъде ще се кара ? Евентуално някакъв маршрут ?

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
                    От Рельово накъде ще се кара ?
                    От Рельово през полето-право в Рила,като крайната точка е х.Ловна.За маршрута нищо не мога да кажа,местен човек е водач-предполагам,че ще е доста кално и забавно.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Звучи забавно и интересно, жалко, че не съм взел заплата още, а и имам пътуване в друга по Северна посока на България. Приятно каляне!
                      Михаил Филипов 0887895169
                      As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                      Lockem in low and over the hills we go!!!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Илийка,не се коси и сам си добре дошъл.нали знаеш ,че в този форум пишат към 70 000 души а карат само около 7000,останалите са виртуални карачи.От 2 милионна София не можеш събра 200човека, да карат през уикендите.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Илийка,не се коси и сам си добре дошъл.нали знаеш ,че в този форум пишат към 70 000 души а карат само около 7000,останалите са виртуални карачи.От 2 милионна София не можеш събра 200човека, да карат през уикендите.
                          Абе .. спорен е въпросът ама както и да е ... има и бая соло играчи, които не пишат, но това са подробности. Някой ще даде ли линк към разходката, барем да погледаме ако не сме карали ....
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Илийка,не се коси и сам си добре дошъл.нали знаеш ,че в този форум пишат към 70 000 души а карат само около 7000,останалите са виртуални карачи.От 2 милионна София не можеш събра 200човека, да карат през уикендите.
                            Затова и пуснах тази тема : Разходки около София , с цел малко да се раздвижат онлайн карачите , гледайки нашите преживявания и приключения .Честно казано форума е от около 70 000 души ,предолагам че 30 000 са от София а реално сигурно карат само 100-на човека !
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              От 2 милионна София не можеш събра 200човека, да карат през уикендите.
                              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                              реално сигурно карат само 100-на човека !
                              Абе за какви 100 или 200 човека говорите,аз поне до сега на разходка повече от 10ина джипки на едно място не съм виждал.Сигурен съм в едно,ако кажа-трябват малко хора да забъркаме малко бетон-ще дойде повече народ,отколкото се събираме за разходка.А съм сигурен и в друго-рано или късно ,ще дойде време,когато ще гледаме гората само от асфалта.Така,че да ходим докато още може.
                              Последно редактирано от gimax; 28-11-10, 06:58.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Днес ще си направим кратка разходка около ц.Бистрица (Софийско) Та ако има някой, следобед най-вероятно ще сме там.
                                "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X