Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Виноват! Взел съм си бележка! Дано държи време, та да разкършим и децата! Само дето.... пак ви завиждам!

    Още повече, че с Куздов установихме, че можем да ядем заедно, да пием заедно, някоя друга работа да свършим, но не знаем дали можем да караме заедно....
    Е па пробвайте се най-накрая
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #47
      От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Е па пробвайте се най-накрая
      Ми... аз 'га можАх, той даже не вдигна телефона на Илийчо... Не че с тебе се скъсахме да караме де...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #48
        От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        ... Не че с тебе се скъсахме да караме де...
        Е да де понеже темата произлезе от Дайхатсу подфорума и за тази разходка та само аз с марката бях .. другия път идвай на помощ барем една Фероза и едно Роки да има .. хем и заедно да покараме.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #49
          От: Разходки около София

          Колеги,нека само тук се публикуват Софииските разходки,за да е по-лесно за намиране,защото има на няколко места и настава объркване и недоглеждане!!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #50
            От: Разходки около София

            Страшно ви завиждам и много ме е яд, че не можах да дойда, но три дни ходя с щерката по доктори и нямаше вариант. Другият път (дано няма здравословни проблеми) задължително ще присъствам.
            OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

            Коментар


            • #51
              От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
              Страшно ви завиждам и много ме е яд, че не можах да дойда, но три дни ходя с щерката по доктори и нямаше вариант. Другият път (дано няма здравословни проблеми) задължително ще присъствам.
              Не се притеснявай, здравето преди всичко .... разходки ще има ....
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #52
                От: Разходки около София

                Тази Събота или Неделя ще правиме ли разходка ?
                Лудак

                Коментар


                • #53
                  От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                  Тази Събота или Неделя ще правиме ли разходка ?
                  Аз лично съм пас тази събота и неделя. На събор съм на ранчото, а следващата събота и неделя ще разхождам джипката по Баташките трасета. На линия ще съм чак от 20ти този месец.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #54
                    От: Разходки около София

                    Айде бре момци времето е перфектно за разходки из планините давайте да се събираме и да отпрашваме на някъде !
                    Лудак

                    Коментар


                    • #55
                      От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                      Айде бре момци времето е перфектно за разходки из планините давайте да се събираме и да отпрашваме на някъде !
                      Аз имам сурова (все още) идея за семейна разходка: Боянска черква - Копитото - малко обратно - Офф път - Владая, ако всичко е наред смятам да я осъществя в събота примерно. Кратко е, но винаги може да се разшири или да се запълни времето с барбекю. Ако имаш предварителен интерес, пиши да го мислиме.
                      OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                      Коментар


                      • #56
                        От: Разходки около София

                        Аз пък имам идея да тръгна от Бистрица, в неделя, и да се кача от южната страна на Витоша. Но още не е сигурно.
                        "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                        Коментар


                        • #57
                          От: Разходки около София

                          А някой да има идея, колко близо до Черни връх може да се стигне с 4х4?
                          На гугъл.мапс гледам, че има път до метеорологичната станция, но оттам до върха ме интересува как е, защото мисля да ходя с сина (1,5 г.) и щерката, която е с гипсирана ръка, но категорично иска да ходи там.
                          Последно редактирано от Vlados; 03-11-10, 17:33.
                          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                          Коментар


                          • #58
                            От: Разходки около София

                            Път има, но там е забранено за каране , защото е парк.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #59
                              От: Разходки около София

                              Фруктиерата ти като я гледам на снимките ще се счупи по камъняците до станцията, а ако не се счупи ще затъне в тресавището под върха.
                              Така или иначе, както каза Жоро, Витоша е парк и нямаме работа да караме там.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #60
                                От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
                                А някой да има идея, колко близо до Черни връх може да се стигне с 4х4?
                                На гугъл.мапс гледам, че има път до метеорологичната станция, но оттам до върха ме интересува как е, защото мисля да ходя с сина (1,5 г.) и щерката, която е с гипсирана ръка, но категорично иска да ходи там.
                                В момента неходи натам , предполагам че е зле пътя !!! На метеорологичната станция имам антена и пътя го знам и се съмнявам даже да стигнеш дотам , миналия месец с Витарката ходих и ставаше ,засега не ми се е налагало но ако толкова държиш да ходиш до там от лифта не е чак толкова далече , баш зимата съм го ходил пеша там и то с електрожен в ръце .Ако държиш толкова да ходиш с джипа мога да звънна на метеоролога и да го питам как е пътя .
                                п.с Пътя се взима и с ТАТА даже и една каптива се пробва ама незнам какво е станало
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X