Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Пишете ни и нас за утре в 9.30, само кажете какво да закупим за BBQ-то, за да не се дублираме.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
      На мен много ми се ходеше на другата разходка, която е обявена в хард раздела, но паджерото още не е готово за голям бой... а и внимавам да не прекаля с реализма
      От друга страна и спомена за вкусната кавърма ме преследва...

      Така че, утре съм на линия в 9.30
      Илийка, ще взема зеленчуците, както се разбрахме.
      Мите за съжаление съботите са ми заети до края на годината , но ако направите някой път неделна разходка , за кавърмата ще взема дивеч и ще си направиме дивечова кавърма

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Да взема и аз да се довлека! Ама този път няма да ме возите. Взел съм на заем една страшна техника!!Дано си носите въжета,че да мога да ви влача из горите!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Да, много е хубав района, и калта си я бива.
          Готви се за следващата седмица, и да не се оправдаваш с някой детски рожден ден...

          Разходката в събота беше много готина и ... много вкусна
          Ето още няколко снимки.

          Така и така няма и на утрешната разходка да дойда (поне не от началото), поне да разкажа какво правих, докато се опитвах да ви пресрещна предната събота. То няма какво толкова да разказвам, по-скоро да покажа малко снимки, които наснимах.
          Сутринта не можах да тръгна с групата, щото трябваше да се работи. Разбрахме се с Митето да чакам на Рельово, после стана ясно че групата се бави, та се разбрахме да чакам на Широки дол, където също не дочаках.
          Пътьом към Широки дол се отбих до Белчин, да разгледам, поне отвън, местния манастир "Света Петка".



























          От там отидох в Широки дол, където се повозих около реката и после се качих до параклисчето "Свети Пророк Илия" над селото, откдъето са и следните снимки.


















          Това беше... Хич не е лош тоя край!
          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
          Gabriel Garcia Mаrquez

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Да взема и аз да се довлека! Ама този път няма да ме возите. Взел съм на заем една страшна техника!!Дано си носите въжета,че да мога да ви влача из горите!
            Круме,подскажи какава е тая техника за да знам какви въжета да взема да я вадим с Митето,я най-добре да ни покажеш първо как ще превземеш деренцето.
            Последно редактирано от gimax; 19-11-10, 22:03.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Круме,подскажи какава е тая техника за да знам какви въжета да взема да я вадим с Митето.
              Kьк каква? Купил си е джип! Сега два месеца ще яде само китайска манджа! Не за друго, ама да не цапа чинии....
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Купил си е джип!
                Много бръз тоя Крум бе.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Е хайде стига сте ме държали в напрежение ... кажете каква е новата джипка на Крум?
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Е хайде стига сте ме държали в напрежение ... кажете каква е новата джипка на Крум?
                    Няма го да си каже, щото работи извънредно, та да я плати...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Няма го да си каже, щото работи извънредно, та да я плати...
                      Ама сте калпазани ей
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Час и място на срещата, моляяяя, че нещо се обърках кой къде какво ...
                        От последните 2 страници, разбрах следните ключови думи: кал, Лозен планина, Крум ще черпи за нов джип, ама къде е мястото на срещата - същото същото кое същото Ако не се оспя може и да дойда.
                        Последно редактирано от marlqnda; 19-11-10, 22:28.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          Час и място на срещата, моляяяя, че нещо се обърках кой къде какво ...
                          От последните 2 страници, разбрах следните ключови думи: кал, Лозен планина, Крум ще черпи за нов джип, ама къде е мястото на срещата - същото същото кое същото Ако не се оспя може и да дойда.
                          Най-важното си го разбрала

                          Срещата е в 9.30 в Кокаляне на самото Самоковско шосе, като идваш от София на около 300-400 метра след табелата "Кокаляне" има ушерение и кафе. Ще видиш и джипките.
                          Поръчваш ли си събуждане по телефона за сутринта?
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            А така Не не си поръчвам, но ти записвам номера за евентуални напътствия
                            Та пишете ме и мен в софта с много кал и хард пържоли

                            До скоро.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              МмММммм , поне аз утре си отивам да вилата и ще карам софта от Войнеговци до Луково и там ще има скара бира който иска да заповяда , час не съм определил на тръгване така че който изяви желание да пише или да звънне
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Прибрахме се всички. Софт разходка, с хард елементи си беше - имаше заигравки на няколко места Лечебната лозенска кал ми липсваше много. Щетите са 1 разпрана гума ама той Митака май от келешлък, да не се прибира здрав - против уроки ли, знам ли го и аз. Джипките: 1 фероза, 1 роки, 1 витара къса база, 1 паджеро дълга база и 1 фронтера (на връщане 2 фронтери).
                                За барбекюто и сачовете - без коментар, там беше истински ХАРД сач.

                                Благодаря за разходката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X