Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    Дайте за дзяпам снимки бре , мож ли само Илийката да снима !!!
    Демо, ти пак ли пропусна разходката приятелю?

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Безпаричието............. безработенннн..........абе за храна цигари и бира имам но излишни пари точно в момента за разходка НЕ !
      Лудак

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Безпаричието............. безработенннн..........абе за храна цигари и бира имам но излишни пари точно в момента за разходка НЕ !
        Оффф това е много кофти, дано скоро да се оправиш финансово!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Ами да почвам със снимките.
          След отправената покана от мен, на уреченото място се събрахме цели три джипки-на marlqnda,Rado_ и моя милост,потеглихме към Рельово.Пристигнахме навреме,а там ни чакаше колегата r_vardarov-след като се видяхме потеглихме към мястото на среща с основната група.По едно време Марияна вика-ама само ние ли сме,а аз и викам споко е са ще видиш какво става-и като почнаха да прииждат секъкви и много джипки,аз лично не ги броих,но казаха, че сме сме били 15-16джипки.И така потеглихме,а заигравките почнаха почти веднага.





          Част от групата:





          И така-потеглихме,а пътя представляваше нещо такова.











          Тука спряхме за уточняване на пътя.



          Продължихме,





          докато водача ни Румен реши да кривнем от пътя да се пробва едно деренце.











          Някои успяха да преминат,други не,трети получиха леки повреди/счупено каре/,но продължихме,а машините вече бяха придобили естествения за гората цвят.

















          По едно време се наложи да се ползва е тоя инструмент,



          продължихме,докато не стигнахме е до тоя дърварски поздрав.Всичките тия дървета бяха накамарени върху пътя,



          та се наложи да правим нов път.Поразбутахме няколко дървета и Румен се качи с Газката/огин машина / и се наложи да играе дежурен влекач.Абе тва баирче ни отне точно 2/два/ часа.









































          А тука гората си взе своето.



          И така,след като всички преминахме,





          продължихме,докато групата се раздели.Половината поеха към хижа Ловна,а другата половина към домовете,щото времето вече беше напреднало доста,а и път ни чакаше.Успешно стигнахме до асфалта,като не мина без заигравки,но за съжаление батерията на фотото беше сдала багажа и няма снимки.Румен се чу по телефона с другаата група и се оказа,че са минали 100-150м. откакто сме се разделили.

          И да знаете,когато сте с този звяр начело



          и го кара те тоя юнак



          ви чакат незабравими моменти.
          Благодаря ти Румене за чудесната разходчица.До следващия път.От мен толкоз.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Поздравления, било е уникално, съжалявам че неможах да се включа

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Много съм доволен,че на всички им е харесало.Обикновено за някой все не е било ,достатъчно Хард,или пък е било прекалено трудно.Но този път явно бяхме уцелили правилния състав на групата-много и добре подготвени машини и всички да могат да карат.На деренцето даже се наложи да регулирам движението щото всички искат да се пробват и никой не жали машините и нямаше дежурни кибици.На пук на общо приетото,успях ме да счупи ме,само две машини от най-здравите марки-един Нисан и една Тойота,но всичко рано или късно се чупи важно хората да са здрави.Следващото излизане ще е по-яко щото много от нашите машини не можаха да дойдат,а и сигурно ще има вече и сняг и тогава нещата са други.Но както казва Венци-споко,джип в гората за КПП не сме оставяли ,може да седи ден два но все го прибира ме.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                ....джип в гората за КПП не сме оставяли ,може да седи ден два но все го прибира ме.
                Това ми хареса много Браво момчета ... и Марианка за разходката!
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  в Събота ще карам Войнеговци - Луково , който иска да заповяда .Аз оставам за вечерта на Луково мож като стигнеме Луково да се помотаме по тамошните пътища .
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    колеги направо сте объркали раздела с разходките.
                    много ме изкефи че имате колежка или бъркам ,ако е така дай боже всеки му.
                    0887791432-Митко

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Колежка си имаме разбира се , скоро ще има и 2-ра като нея само жената официално да стане шофер
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Нашата група пак ще кара,в неделя.В Самоков в 10.30 на "Дървеното",който иска да заповяда.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Нашата група пак ще кара,в неделя.В Самоков в 10.30 на "Дървеното",който иска да заповяда.
                          Ако обясниш кое е "дървеното" и къде точно се намира в неделя съм там

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аааа не е саме една колежката, много моля, тук има още една!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от mitko/katia Преглед на мнение
                              Аааа не е саме една колежката, много моля, тук има още една!
                              Опа вярно Кате извинявай !
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
                                Ако обясниш кое е "дървеното" и къде точно се намира в неделя съм там
                                В неделя,аз съм на работа,но групата е там.Илия,или колежката ги познават,ако имат мерак,ела с тях ако ли не ето ти един тел.0896621006 Венци."Дървеното'се намира до фабрика "Самоковска комуна"и е в южния край на града.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X