Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Здравейте,

    Ето и включване с моменти от днешната ни разходка, която беше малко по-далеч от София, из Етрополския Балкан. При нас нямаше кой знае колко кал, имаше доста хубави гледки, но за съжаление минахме и през наскоро опожарената гора.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4546.jpg
Прегледи:1
Размер:210.5 КБ
ID:5228619Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4471.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5228620Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4465.jpg
Прегледи:1
Размер:183.2 КБ
ID:5228621Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4511.jpg
Прегледи:1
Размер:134.8 КБ
ID:5228622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4495.jpg
Прегледи:1
Размер:221.5 КБ
ID:5228623Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4499.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5228624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4515.jpg
Прегледи:1
Размер:254.5 КБ
ID:5228625Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4466.jpg
Прегледи:1
Размер:222.4 КБ
ID:5228626Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4522.jpg
Прегледи:1
Размер:144.2 КБ
ID:5228627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4503.jpg
Прегледи:1
Размер:303.9 КБ
ID:5228628Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4490.jpg
Прегледи:1
Размер:255.9 КБ
ID:5228629

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      Ауууу, Мите, този район ми е любим за каране е с онзи лудия Ники скрапа и Гошко-лошавия сме обикаляли из тея места миналата година. А там има хубава кал на места Чак ми потекоха лигите - Габра-Борика-Веринско в тез гори тилилейски сте били наУиии?

      Хайде качвайте снимки и от днешната разходка...да поплакна окото, че аз по детски рождени дни ходя, а не в калта
      Да, много е хубав района, и калта си я бива.
      Готви се за следващата седмица, и да не се оправдаваш с някой детски рожден ден...

      Разходката в събота беше много готина и ... много вкусна
      Ето още няколко снимки.





































      Последно редактирано от Димитър Желязков; 14-11-10, 22:06.
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Браво страхотна разходка ,съжелявам че не можах да доида но трябваше да поработя. Този уикенд много активни всички дано тази тенденция да се запази.
        Мите как се държи мотора на Паджерото гледам добре го разработвш в калта.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          Браво страхотна разходка ,съжелявам че не можах да доида но трябваше да поработя. Този уикенд много активни всички дано тази тенденция да се запази.
          Мите как се държи мотора на Паджерото гледам добре го разработвш в калта.
          Трябва да се запази тенденцията, вече има достатъчно кал...

          Мотора засега се държи много добре и всичко изглежда нормално. Съживиха се доста кончета - осезаемо стана по-мощен, друго си е с ново турбо. За разработването някой ми беше казал, че трябва да се прави в реални условия... и аз следвам съветите .
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Ей,бях му забравил фейса на това дългото,грозното......!! А така, най-му отива-кал до ушите! Добре сте си прекарали,а сте имали време и за манджа!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Ей,бях му забравил фейса на това дългото,грозното......!! А така, най-му отива-кал до ушите! Добре сте си прекарали,а сте имали време и за манджа!
              Ами имаше възможност и от вътре да си го припомниш, ама ти не дойде. А и вкусната кавърма не беше за изпускане .
              Айде другата седмица.
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Браво колеги добре сте го направили...Аз още не съм си направил джипчето и няма как да идвам ,иначе тоя терен много пъти е минаван с мотора.
                [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Определено сте се поразходили сериозно - а тези 128 км всичките ли бяха по черно и горе-долу с каква средна скорост? Ако може и трак.
                  Александър

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    Ако може и трак.
                    Колега,ами трака си седи две страници по-назад-гледайте бе хора.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                      ... За разработването някой ми беше казал, че трябва да се прави в реални условия... и аз следвам съветите .
                      Все пак гледай да не прекалиш с реализма ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Все пак гледай да не прекалиш с реализма ...
                        Точно казано .
                        Ще внимавам, че не ми се стои още три месеца без джипка.
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Събота наближава,тъй като последната дестинация ни хареса,предлагам да направим подобно маршрутче в Лозенската планина,но с по-малко километри,а с повечко калчица-имам предвид днешните валежи.Предлагам мястото на срещата да е същото,времето-също,а само мераклийте да са повече.Валандарчето ще е с мен/който го е виждал знае за какво става въпрос,а който не го е виждал-ще разбере/.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Събота и Неделя ще съм плътно зает ,утре мисля да направя някакво каляне ,сигурно даже ще съм само Аз но при нужда от помощ ще ползвам жокер " звънни на приятел "
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              И на мене много ми се идва в събота, особено след миналата , но ми се налага да ходя до Шумен и няма как да стане за съжаление.
                              Михаил Филипов 0887895169
                              As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                              Lockem in low and over the hills we go!!!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                На мен много ми се ходеше на другата разходка, която е обявена в хард раздела, но паджерото още не е готово за голям бой... а и внимавам да не прекаля с реализма
                                От друга страна и спомена за вкусната кавърма ме преследва...

                                Така че, утре съм на линия в 9.30
                                Илийка, ще взема зеленчуците, както се разбрахме.
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X