Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Абе за какви 100 или 200 човека говорите,аз поне до сега на разходка повече от 10ина джипки на едно място не съм виждал. ...
    Имало е и такива случаи, ама не ти и трябва да виждаш повече от 10 коли, ако искаш да караш, а не да отчиташ бройки. Колкото по-голяма е групата, толкова повече разходката преминава не в каране, а в едно голямо чакане. Оптимално е някъде около 4-5 коли макс. Ако са приблизително еднакво подготвени и хората са на един акъл - още по-добре.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      На пролет колеги, като сложа това което съм намислил, ще има една редовна нива на разходките
      Александър

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        ... има и бая соло играчи, които не пишат...
        Така е, ей сега пред мен в минаха два "Черока" и едно "Терано" покаляха се в реката, и дрифтейки по калта в полето изчезнаха на някъде. Видях че и клипчета правиха, ама дали ще ги пуснат тук, незнам
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Абе за какви 100 или 200 човека говорите,аз поне до сега на разходка повече от 10ина джипки на едно място не съм виждал.Сигурен съм в едно,ако кажа-трябват малко хора да забъркаме малко бетон-ще дойде повече народ,отколкото се събираме за разходка.А съм сигурен и в друго-рано или късно ,ще дойде време,когато ще гледаме гората само от асфалта.Така,че да ходим докато още може.
          Абсолютно си прав колега , в целия европейски съюз май само ние и словаците, може и някой от новите членове, но общо взето сме изключение където все още може да влизаме в гората ,но скоро и тук ще стане като в европа , и който реши тогава да влезе въпреки забраната ,да се готви за яки глоби ...

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Преди малко се прибрах ме половината от групата.Вярно не бях ме 100човека но и 15 джипа е добра бройка и темата стана за раздела Хард разходки.Поне аз скоро не бях карал така да има места където да не мога да мина.Предполагам че Илия ще качи снимки,щото аз бях първа кола и нямах възможност да снимам.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ами аз като ходих в централния балкан, и вече си бяха наслагали бариерите, така че освен по дърварските пътища, почти нямаше къде да се мръдне. Накрая дойде и уазка с горски да ни питат накъде сме тръгнали и караха след нас през цялото време. Може би е правилно заради бракониери и други такива, но точно ние си мисля сме най-малката заплаха за флората и фауната в гората.
              Александър

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Айде Илийка, качвай снимки!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  За леки разходки,като тази, съм винаги готов.
                  Прикачени файлове
                  Дизелов Jeep, не е Jeep.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                    За леки разходки,като тази, съм винаги готов.
                    Къде е това?
                    Александър

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Предполагам че Илия ще качи снимки,щото аз бях първа кола и нямах възможност да снимам.
                      Разходката беше екстра,абе направо хард си беше-15км.-6часа,а снимки ще има утре.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                        Къде е това?
                        Над Нови хан.
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Разходката беше екстра,абе направо хард си беше-15км.-6часа,а снимки ще има утре.
                          Май ще трябва да правите направо нов раздел Може и малко разказ със снимките, но усещам, че те сами ще говорят за себе си
                          Александър

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Ние пък днес само го изкъпахме УАЗ-ика в реката.. не беше много калянето.. пък и само един джип без лебедка не си е работа..
                            "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Преди малко се прибрах ме половината от групата.Вярно не бях ме 100човека но и 15 джипа е добра бройка и темата стана за раздела Хард разходки.Поне аз скоро не бях карал така да има места където да не мога да мина.Предполагам че Илия ще качи снимки,щото аз бях първа кола и нямах възможност да снимам.
                              Румене, радвам се че дойдох и се запознах с теб и мнооого други луди глави от Самоков. Оне са откачени, ей, и говорят на странен език "он как рипна" Ама да знаете че пак че додем ей

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Разходката беше екстра,абе направо хард си беше-15км.-6часа,а снимки ще има утре.
                              Определено е за хард раздела, поне по "определенията" на този форум за хард и софт

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Дайте за дзяпам снимки бре , мож ли само Илийката да снима !!!
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X