Aз съм за спане в Пирдоп.
Ако някой организира спане там, може да ме включи.
Ако някой организира спане там, може да ме включи.
, с две дребни забележки:
Най-добре пълен резервоар...
90 - 120 лв за двойна стая ми се вижда възвисочко за хотел в такова населено място. Иначе на картинките изглежда добре.Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар