Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Първоначално публикуван от Иван_Иванов Преглед на мнение
    Някой колега спирали ли са го тия багабонти и какво точно мъдрят като те спрат?
    Снимат винетката и регистрационния номер на автомобила за да внесат данните в базата данни.
    A Lone Rider

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Мноого остроумноВече имам само един автомобил,ама си задавам някои въпроси...Защо човек с една евридейка,и с няколко ретро коли като хоби,трябва да има за всички ГО и винетка,когато може да кара само една?Да не би отговорът да е-щом е имал пари за повече коли,бие го парата,те сега ще му вземем колкото е възможно повече пари...Бай Ганьо какво казваше:-Имал си бол пари,купил си...

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
        Наистина е много лошо с новите винетки. Не може една да се ползва за няколко автомобила. Направо ужас. Как не ги е срам ..
        Горното ми мнение,отговор на това

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          ...задавам някои въпроси...Защо човек с една евридейка,и с няколко ретро коли като хоби,трябва да има за всички ГО и винетка...
          Изобщо не трябва - да има!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            По принцип, всяко хоби си е скъпо удоволствие. Та, какъв беше проблемът? Че не искаме да даваме пари за глупости ли? И на мен не ми е приятно, че софиянци винетки не купуват, а на мен до съседното Анево, дето е на 1 километър, ми трябва задължително винетка, ама това е положението. Да съм станал софиянец...А новата система на винетките ми е супер удобна. И безпроблемна.
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Ей, все тия софиянци са ти в душата. Тука почти няма кола без винетка. Киселяците са с по няколко седмични винетки всяка година ама то щото са киселяци, а на изхода на града Ушев дебне денонощно.

              Което не може да се каже за селата у северозапада примерно. Където винетките са на 30% от колите и ако ги изброиш стигат само за 15% от всичките коли. Тя и застраховката по тия земи е пожелателна.

              На изток числата са до около 60% ама пак всички, абсолютно всички коли ходят до "градо". Съседните села въобще не се броят - там полицията е непознато явление.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ей, все тия софиянци са ти в душата.
                Не само в неговата, не само...

                Ако знаеш колко сте ни омръзнали да ни занимавате с проблемите си.
                И, че сте окупирали всичкия сериозен бизнес, а не давате на "селяните" да си вземат глътка въздух...
                Това, че Ушев е на всеки изход на столицата, а че в резервата почти го няма също е част от дразненето.

                По темата-на мое име имам три коли, на двете вече имам винетки(годишни), на третата(камионче Форд Транзит)-когато ми се наложи да излизам на по-дълъг път-ще му нацъкам през компютъра една годишна винетка.
                Може и през телефона, ама малко ме е страх през него, чеее...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  А , Коле от тела цъкни и го минимизирай само
                  Кат те спрат -отваряш и показваш документирано
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                    Което не може да се каже за селата у северозапада примерно. Където винетките са на 30% от колите и ако ги изброиш стигат само за 15% от всичките коли. Тя и застраховката по тия земи е пожелателна.

                    На изток числата са до около 60% ама пак всички, абсолютно всички коли ходят до "градо". Съседните села въобще не се броят - там полицията е непознато явление.
                    Нещо официално ли имаш за тези числа или звездите ти ги говорят.

                    И за полицията по-полека, че откакто им дадоха на Гришата дуварите са на всяка междуселска отбивка и във всяко село. Тука има и един друг момент, спрат ли те с местен рег. номер вероятността да минеш с 20лв. клони към нула, което за честните "столичани" е точно обратно.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от I.Rangelov Преглед на мнение
                      И за полицията по-полека, че откакто им дадоха на Гришата дуварите са на всяка междуселска отбивка и във всяко село. Тука има и един друг момент, спрат ли те с местен рег. номер вероятността да минеш с 20лв. клони към нула, което за честните "столичани" е точно обратно.

                      Не знам какво са на "Гришата дуварите" и на кОго са ги дали, ама да намекваш за някаква преференция за софийските коли из резервата е много смешно.

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Първоначално публикуван от Zarhi Преглед на мнение

                        Мен ако ме подгони баничарка с жълти лампи и сирена ще я отсвиря, но ако ме изпревари и пусне надпис "следвай ме..." ще я следвам.
                        Да ме подгони може ама да ме изпревари
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Не само в неговата, не само...

                          Ако знаеш колко сте ни омръзнали да ни занимавате с проблемите си.
                          И, че сте окупирали всичкия сериозен бизнес, а не давате на "селяните" да си вземат глътка въздух ...
                          Па вземете си си го бизнеса бе! Със все навалицата покрай него. Като гледам през прозореца, най-малко половината коли, които са задръстили всяко свободно местенце по улицата долу, ще изчезнат ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            То ние искаме, ама вие не пускате...

                            Писал съм го преди доста време, то вече не е и актуално, но като пример се е утепало:

                            Преди години, когато "Шуменско пиво" си беше още бългаско, и държавно предприятие-направиха пререгистрация на дружеството.
                            И вместо регисътрация в шуменския окръжен съд-дружеството се регистрира в софийския такъв.

                            Що?

                            Айде, може да има причини които не знам, но общата картинка в държавата показва, че всичкия бизнес е концентриран в София.
                            Защо се получи така мисля, че няма нужда да обяснявам.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              И, че сте окупирали всичкия сериозен бизнес, а не давате на "селяните" да си вземат глътка въздух...
                              Който си е къдърен навсякъде се оправя без проблеми . В момента за райониране на бизнеса трудно може да се говори . Всяка седмица пращаме за Германия или Австрия готова продукция пък швабите не реват че гадните тъмни балкански субекти сме им изяли хляба и изпили шнапса
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                ...
                                Преди години, когато "Шуменско пиво" си беше още бългаско, и държавно предприятие-направиха пререгистрация на дружеството.
                                И вместо регисътрация в шуменския окръжен съд-дружеството се регистрира в софийския такъв.

                                Що?
                                Ми щото шуменската община, начело с кмета и съветниците които шуменци са избрали, е играла курвачка на фабриката. Не знам каква ама трябва да е голяма щото иначе е много гот да си първи в Шумен, вместо един от многото в София.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X