Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    (Кои са по големи "Андрешковци")
    Ние като нация ще започнем да вървим нагоре,
    само ако/когато започнем да оправдаваме нежеланието си
    да спазваме правилата със същото на другите.

    Защо са му на г-н Х три коли, ако и с баничарката може да стигне до морето.

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Каква централна банка?
      Правителството и парламента ми бръкнаха в джоба.

      Банката си беше ликвидна. Цирка настана после. Олигофрените синдици например бъркаха влог с превъртани през сметката пари. Знам хщото се съдихме
      Един от клиентите ми държеше да ми плаща там. Та така знам.
      А той беше милионер. Е, това преди жена му да го фалира
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
        Ние като нация ще започнем да вървим нагоре,
        само ако/когато започнем да оправдаваме нежеланието си
        да спазваме правилата със същото на другите.

        Защо са му на г-н Х три коли, ако и с баничарката може да стигне до морето.
        Аз имам едно товарно бусче,и... с него стигам навсякъде.Мога да си купя и лек автомобил,ама за 2-3000 км/годишно,не ми се занимава,а и не искам да съм канарче.Кой ще изфползва повече пътищата,собственик на един автомобил изминаващ 80000 км,или на три,ама изминаващ 16000 км на година?Нищо че спазвам тези правила за винетен режим,не мога да не оправдая лепещия винетка от автомобил на автомобил,просто защото е прекаран от измислящият тези правила тарикат.За да изчезнат Андрешковците,може би трябва първо да изчезнат същите от управлението на държавата...

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ...
          Банката си беше ликвидна. Цирка настана после. Олигофрените синдици например бъркаха влог с превъртани през сметката пари. Знам хщото се съдихме
          Ко рече съдОт?

          пп
          банка с под 50 броя издадени кредитни карти не е банка, а баМка
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Чехарка за изнесени неверни данни в медиите и уронване на престиж. Кво да каже
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Каква централна банка?
              Правителството и парламента ми бръкнаха в джоба.
              Никой (или поне моя милост) и не твърди друго. При липса на борд обаче имат една пречка по-малко да бръкнат по-дълбоко както в твоя, така и в джобовете на всички останали, дето изобщо не са имали вземане-даване с КТБ.

              И двете бъркания без съмнение са грозна свинщина, но второто би било свинщина, засягаща и повече хора, и за много по-дълго време, и пряко, и косвено, с много по-голяма свобода за не-носене на отговорност.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Никой (или поне моя милост) и не твърди друго. При липса на борд обаче имат една пречка по-малко да бръкнат по-дълбоко както в твоя, така и в джобовете на всички останали, дето изобщо не са имали вземане-даване с КТБ.

                И двете бъркания без съмнение са грозна свинщина, но второто би било свинщина, засягаща и повече хора, и за много по-дълго време, и пряко, и косвено, с много по-голяма свобода за не-носене на отговорност.
                Мисълта ми беше че с борд и без борд аферата КТБ я платихме 7 ли 8 ли милиона българи.
                Иначе несъмнено за нас борда е добре да го има.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Вижте...няма как да имате нормална инвестиционна ситуация в държава, която от 10 години заема мястото на най-бедна в ЕС и не мръдна от там въобще за тия години. Без това няма нормален пазар, има обща атмосфера на несигурност. Чуждите инвестиции са с тенденция към зануляване в рамките на следващите 3-4 години, след което най-вероятно ще станат отрицателни. Пример- абсурдно е процесът на свързване към ел. мрежата на едно ново предприятие да продължава две години. Никъде в Европа никой не е чувал дори за такова нещо да е възможно.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Вижте...няма как да имате нормална инвестиционна ситуация в държава, която от 10 години заема мястото на най-бедна в ЕС и не мръдна от там въобще за тия години. Без това няма нормален пазар, има обща атмосфера на несигурност. Чуждите инвестиции са с тенденция към зануляване в рамките на следващите 3-4 години, след което най-вероятно ще станат отрицателни. Пример- абсурдно е процесът на свързване към ел. мрежата на едно ново предприятие да продължава две години. Никъде в Европа никой не е чувал дори за такова нещо да е възможно.
                    Трябва ни кардинално да се подмени модела на управление. Мисля че по това спор няма.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Вижте...няма как да имате нормална инвестиционна ситуация в държава, която от 10 години заема мястото на най-бедна в ЕС и не мръдна от там въобще за тия години.
                      България от десет години заема изобщо някакво място в ЕС. Инак, тя последна в Европа е от 50 години и не мърда от там въобще за тия години.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        В момента по автокъщите има по 3 автомобила за всеки шофьор и
                        продължават да внасят с ясното съзнание, че се продават под половината с тройна надценка.
                        Набихме си държавата със скрап и от търговците и лев никой не събира,
                        а от шарана на който освен екотакса го чака и прословутата винетка.
                        Преди имаше поне някакви тъпи мита при внос, а сега...

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Ихаааа

                          Интересно, ако вземат да събират от търговците, те какво ли ще направят?

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Ихаааа

                            Интересно, ако вземат да събират от търговците, те какво ли ще направят?
                            Ще свалят цените, как
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              На хартия екотаксата се плаща от вносителя (търговеца). Дефакто си купуваш кола със скрит допълнителен разход, защото след покупката на МПС-то си плащаш и екотакса, но я издават не на твое име, а на името на вносителя.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                На хартия екотаксата се плаща от вносителя (търговеца). Дефакто си купуваш кола със скрит допълнителен разход, защото след покупката на МПС-то си плащаш и екотакса, но я издават не на твое име, а на името на вносителя.
                                То е все тая дали ще я плати той ифще ти я калкулира в цената или ще си я платиш сам.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X