Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    ще изчакам до януари и ако има проблем, ще ходя в АПИ.

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      А защо въобще ги конвертирате?
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        А защо не ?Така споменаха по медиите. Лично на мен ангажимента ми струваше 15 секунди отделено време.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
          А защо въобще ги конвертирате?
          За да не ми губят времето като ме спират за проверка и да им показвам всеки път че имам хартиен винетен стикер.

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            ... и да им показвам всеки път че имам хартиен винетен стикер.
            Че той се вижда от километри, залепен на предното стъкло. Какво им показваш?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Че той се вижда от километри, залепен на предното стъкло. Какво им показваш?
              Органът не е длъжен да има орлов поглед. Ако Системата покаже че си без винетка, вероятно е длъжен да те спре, да провери винетката, отрязъка към нея, касовата бележка (всички те са неотменими реквизити към винетката, ако не знаеш) и покрай тях - разбира се - всички други документи и принадлежности към колата които си длъжен да носиш.

              (Логично би било на първата проверка да вкарат съответствието между винетка, дата на валидност и рег. номер в базата данни на апи ама знае ли човек каква точно логика е използвана при организирането на всичко?)

              Но лично аз няма да се занимавам поне докато не ме спрат.

              Вече достатъчно протестирах срещу винетната дивотия - докато бяха по 67 купувах 4, сега - една и половина.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Според мен, проблемът не е в това, че ще ме спрат и ще ми проверят винетките. Повече ме притеснява, ако ме снима някоя от камерите и ми дойде глоба. Върви се разправяй тогава. Та, затова предпочитам да си ги конвертирам. Още повече, че не ми коства абсолютно никакви затруднения. Просто няколко клика с мишката...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Органът не е длъжен да има орлов поглед. Ако Системата покаже че си без винетка, вероятно е длъжен да те спре, да провери винетката, отрязъка към нея, касовата бележка (всички те са неотменими реквизити към винетката, ако не знаеш)
                  Знам, и си ги нося (тоест колата си ги носи). Никога не са ми ги искали, обаче.

                  Ако системата покаже, значи са ми видели номера и са имали време да го въведат в системата. Ако са ми видели номера и са имали толкова време, са ми видели и винетката - затова ги правеха с различен цвят всяка година.

                  И аз няма да се занимавам докато важат. А важат до датата им на закупуване предишната година, или поне така разправят по телевизора.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    ...Още повече, че не ми коства абсолютно никакви затруднения...
                    Няма как да знаеш какво ще ти коства пререгистрирането на винетката, поне още месец-два. Може да се случи точно обратното - да имаш проблем от това че си я пререгистрирал. Аз затова се въздържам поне засега.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Е, от цялото ми мнение, баш това намери да цитираш...
                      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        А пък аз се лутам и се чудя как стои въпросът с конвертирането на хартиената винетка в електронна, ако междувременно си сменил номерата на автомобила?Съжалявам, ако някъде сте уточнили вече този въпрос, просто нямам време да прочета цялата тема, въпреки че ми е много интересна.
                        Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                        0887 301 726

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Работата е ясна. Само от тази тема може да се види защо ни е на такова дередже администрацията. То си пише, че са валидни, а и съм сигурен, че никой никого няма да спира в началото, но хората сами се намират на работа... даже Димича и за АПИ се е запътил.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Органът не е длъжен да има орлов поглед. Ако Системата покаже че си без винетка, вероятно е длъжен да те спре, да провери винетката, отрязъка към нея, касовата бележка (всички те са неотменими реквизити към винетката, ако не знаеш) и покрай тях - разбира се - всички други документи и принадлежности към колата които си длъжен да носиш.
                            .
                            Тоя орган ще има ли право да проверява друго, освен има/няма винетка и съответства на номера от рег. табела?
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Знам, и си ги нося (тоест колата си ги носи).
                              А важат до датата им на закупуване предишната година, или поне така разправят по телевизора.
                              На всяка винетка е перфорирана дата и месец, до които са валидни.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Не знам дали е тука мястото но днес сложиха табели за винетка на околовръстното на София при разклона на Нови Искър и Мировяне

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X