Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Хората трябва да са доволни че някой поради някакви причини (дали избори или друго - без значение) си дава сметка че зависи от тях и внимава какво се кани да "издруса на метеното".

    .......
    Без никакъв политически уклон, напълно подкрепям горното.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      А па според мен лично тия магарета ич им не пука че идват избори!!!
      Те /магаретата/ тъй или иначе си ги нагласят!
      Сутринта по НТВ гледах един ЕндЖенер от АПИ как говореше..........и той не знаеше кво всъщност!И много са бЕх ядосал,добре че жената ма сиктердоса и смени канала....
      То скоростни,то околовръстни,то ел.винетки!До гуша ми дойде бре!
      Ай за много години!!!!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        За една тангента какъв вой настана. В Шумен до 2 квартала всичките асфалтови пътища ги дава с винетка плюс едно кръгово с табели за начало на града от двете страни, тоест и в част от самия град трябва винетка.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          За една тангента какъв вой настана. В Шумен до 2 квартала всичките асфалтови пътища ги дава с винетка плюс едно кръгово с табели за начало на града от двете страни, тоест и в част от самия град трябва винетка.
          Ами като си траете ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Да, защо си траете? Вдигайте ги на "УРА!"
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Преди време някъде пишеше , че срещу България е започнала наказателна процедура заради цените на винетките. Та според Европа , седмичната винетка трябвало да струва цената на годишната разделена на 52 плюс минимално оскъпяване , тоест около 2.50. Месечната по същата схема. Но явно са си платили глобата без да се разчува , и лапачката си продължава напук на европейските закони.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Края на Града през 2015 г. https://www.google.bg/maps/@42.01653...7i13312!8i6656
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  100 метра по натам ...https://www.google.bg/maps/@42.01695...7i13312!8i6656
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    След доста протести табелите вече са 4 км по далече , след две села / квартали на града / .
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Вой настанало?!Е вие като не виете си плащайте ,за каквото им скимне!Ама нали са ви наведени главите,та и нема да фръкнат,щото е казано"Наведена глава ,сабя не я сече",е некои надаваме вой и не виеме врат,пред сабя ,па каква и ще да е!Нещата без вой,няма да се случат!За правда ,бая свестни хора са платили с живота си ,а вие продължавайте да си плащате за щело и нещело!Току що в новините" Отпада винетката за тангентата",а в Оффнюзо си стои новината ,че щяло да се реши на 25 януари,ебати и медиите дезинформационни.Добре че имам хартиена винетка,щото новата система НЕ РАБОТИ и е БЪГАВА!Какво обяснения ще дадат на обяснението на служителка че не е запозната с новата система и че въобще никой не им е обяснил нищо нито за нови ,нито за конвертиране!ЦИРКАДЖИИ!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        И аз да метна бензин в огъня, ЗАЩО до "мечката"/на яз. Искър/ близо 40км. няма винетка а до Костинброд-на 15-тина км. от центъра има винетка? ЗАЩО до Банкя няма винетка, а до Божурище има????? Ама на "мечката" има една вилна зона...За Банкя да не говориме...

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Божурище си е отвоювало отделен от Столична община бюджет ,демек не е в админитративната част на града,а би трябвало.Това общинарите по място са си го направили.А би трябвало да е София-град и да няма винетки.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            От кога е винетката за Божурище?
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
                              И аз да метна бензин в огъня, ЗАЩО до "мечката"/на яз. Искър/ близо 40км. няма винетка а до Костинброд-на 15-тина км. от центъра има винетка? ЗАЩО до Банкя няма винетка, а до Божурище има????? Ама на "мечката" има една вилна зона...За Банкя да не говориме...
                              До Костинброд е с винетка, защото няма градски (софийски) транспорт до там.
                              До Банкя - има.
                              До Божурище се ходи без винетка - има градски транспорт. Покажи за кой участък се иска винетка.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                От разклона за Метро до отбивката за Божурище. Влиза в РПМ. 100 метра са. Проблем, който ще чака решение в следващите седмици и месеци. Това населено място, намиращо се в най-близката периферия на СО, засега обира само негативите от подобно съседство. И ако се кара така, подозирам как сегашният кмет там (от ГЕРБ), може и да стане първият кмет изобщо, недокарал нещата до втори мандат. Ще е нечуван местен прецедент-до сега всички кметове са карали поне по два мандата, а този е под реална заплаха да си пропилее главното предимство-че не е корумпиран. Не ме питайте от къде знам-просто приемете, е има такова чудо-некорумпиран кмет от ГЕРБ. И на мен ми беше трудно, ама...примирих се, съществува.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X