Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Така се разправят на някои места с наглеците

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24.jpg
Прегледи:541
Размер:106.5 КБ
ID:6552747
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Така се разправят на някои места с наглеците
      Путин преди десетина години ги забрани и разгони тия "Стоп-хам"-аджиЙ. Па даже и в затвора полежаха.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Не знам, не знам! Снимката е що годе прясна - от края на миналата година.

      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Коминтерн-вано е във форумЪт. Има и няколко стари теми. Този на снимката беше юноша бледен тогаз... Явно са го пуснали от затвора и се пробва пак (може па Сорос или някой друг пиндоеврогей да го счете за дисидент и да му даде някой долар ?).

      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Тоя на снимката е "хам-аджиЯ" и си чисти отличието.
        А иначе последното качено видео в канала им е , от преди 2 дни , та кой в затвора и кой не, само ти си знаеш

    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

      Путин преди десетина години ги забрани и разгони тия "Стоп-хам"-аджиЙ. Па даже и в затвора полежаха.
      Дъ уинд ъф дъ чейджа, друже Гагич. Други времена- други реалии



      Стоп Харам. На улицы Москвы вышел шариатский патруль
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • https://youtu.be/W2WVtmdZLRA
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Днес, карайки си с клин 50км по икономичната система на Хондичката, видях, че ме изпреварва полицейска КИА без включени каквито и да е звукови или светлинни сигнали за движение в специален режим. Тръгнах след тях и я докарахме до 70км/ч. Това на Симеоновско шосе в участъка пред резиденциите . Съжалявам, че не работеше видеорегистратора, защото бях забравил картата.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Днес, карайки си с клин 50км по икономичната система на Хондичката, видях, че ме изпреварва полицейска КИА без включени каквито и да е звукови или светлинни сигнали за движение в специален режим. Тръгнах след тях и я докарахме до 70км/ч. Това на Симеоновско шосе в участъка пред резиденциите . Съжалявам, че не работеше видеорегистратора, защото бях забравил картата.
            И това те учудва?

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Aми, учудва ме. За първи път засичам полицейски ралиекипаж със седемдесет километра. До шейсе и малко са го докарвали

              П.П. Ако работеше регистратора, мислех да пратя клипчето в НТВ.

          • Не е куриоз. Катастрофата, при която загина журналистът Милен Цветков. Всякакъв коментар смятам е излишен.

            https://www.facebook.com/gmarinchev/...3387769676052/
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              А забелязахте ли че че времето в клипа е спряло, в случая тече по-бавно.
              Клипа според часовника му "тече за 27 секунди, а според хронометъра на телефона ми -за 43 секунди.
              На клипа всички се движат забавено, реагират мудно и пушеците от сблъсъка са на забавен каданс.
              Въпроса ми е кой ги е разпространил, кой ги е манипулирал /забавил/, и кой ги е качил във Фб?
              За мен е ясно, че от забавения клип има полза водача причинил катастрофата.

          • Ето защо трябва да си слагаме предпазните колани, дори и в градски условия. Не знаеш на какъв идиот ще попаднеш....

            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • windwarrior
              windwarrior коментира
              Редактиране на коментар
              Може и да си прав. Смътния ми спомен от моя случай е че си ударих главата в подглавника (назад) и после изхвърчах напред и увиснах на колана. Еърбега на волана не се отвори. Но както казах - при мен удара беше със значително по ниска скорост.

              ПС. Че Милен Цветков е бил без колан попаднах някъде в коментарите под новинарските сайтове, твърде е възможно да е ЕЖК.

            • Самодържец
              Самодържец коментира
              Редактиране на коментар
              Волво и след това Мерцедес имаха системи за активна сигурност при камшичен удар. Не е сигурно дали се е отворил еърбега. Обаче, до колкото зная освен всичко си е глътнал и езика.
              За престъплението и наказанието трябва отделна тема.

            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Дколкото споменават насам-натам, имал е много вътрешни контузии/разкъсвания вследствие претоварването при удара.

          • Не съм попаднал на данни Милен Цветков да е бил без колан. Разказваха че след това е излязал от колата и бил седнал на тротоара, като по-късно се почувствал зле. Предната част на колата му практически не е пострадала и дори предните врати се отваряха и затваряха нормално на репортажа.

            Секунда по-късно щеше да има още 3-4 сериозно пострадали пресичащи пешеходци.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • windwarrior
              windwarrior коментира
              Редактиране на коментар
              Или секунда по-рано, щеше да отнесе двамата пешеходци идващи от дъното на кадъра.

            • Самодържец
              Самодържец коментира
              Редактиране на коментар
              Значи инфото за глътнатия език или е грешно или допълнително това се е случило вече в линейката.

          • С каква скорост трябва да си , че така да пометеш спряла кола на спирачки ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Добре де , колко трябва да е скоростта , 2 тона да изместят 1 тон , на спирачка , на светофара , все едно е лист хартия ?

            • ivo-police
              ivo-police коментира
              Редактиране на коментар
              Спарки ,за камшичния удър не си прав -назад е към подглавника.За смачканите коли -обикновенно по -пострадалата е ударената а не удрящата в повечето пъти.А за скороста около 100-те км или малко отгоре.Мое и не задължаващо мнение.

            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              "Камшичен удар" се нарича движението следващо първоначалния тласък. При удар отпред, първичния тласък е към волана и ербега, а камшичния удар, комбиниран с удара от пиропатрона на колана, те връща обратно към облегалката и конкретно за главата - към подглавника. В случая се случва точно обратното - първоначалния тласък те удре в облегалката, през което време се задействат ербеците, а вторичния камшичен удар се опитва да те удари във волана, и евентуално отворилият се, но вече омекнал, ербег на волана. Само че колана вече те е залепил за седалката и се случва това, което се случва като нямаш изобщо подглавник - главата ти клюмва рязко напред.

              Относно изместването на спирачка - първо никой не натиска спирачка на световар с всичка сила, а колкото колата да не се мести от наклона, което е мижава работа, второ - какво се случва след удара и продължава ли шофьора изобщо да я натиска хич не е ясно, и трето - дори да приемем че е натискал, в моента, в който гумите започнат да се пързалят върху асфалта, сцеплението вече изобщо не е това, особено ако отзад те бута инерцията на над 2 тона кола с ненатиснати спирачки.

              Удряли са ме леко на светофар отзад. Ще се учудиш колко леки удари те местят с метри, особено ако си по-лек от удрящият те.

          • Сега е време, другариЙ, да разберем, че не само плачевното "Рено Вел Сатис" и каква беше там "Тойота", но-о-о-о-о и Q7 се случва да се самофорсира и автоматикът му да блокира и да не можеш да спреш. Така, де - момчето искАло, натискАло пусти спирачки, ама не! Пущината не спрЕла.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Не мисля, че ще се стигне до такива сложни неща. Разследването най-вероятно ВЕЧЕ е опорочено по някакъв необратим начин. Повторната проба за наркотици вече ще намери само марихуана и само в количество което не влияе на шофирането (нищо че няма такива формулировки за друго вещество, освен за алкохола), ще има съмнение кой точно е шофирал - и тн, и тн.

              Свидетели с хаотични показания вече се инфилтрираха из медиите.

              Пенчо, ако беше толкова просто с компютрите, нямаше разследването за проблемите на Тойота да трае месеци (дали не прехвърли година) и доста хора да си заминат.

              А историята с Рено Вел Сатис май си беше партенка.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              абе Миню лежи вече година и половина, а тази му е съдружничка...... ето, 100 бона гаранция и отпраха

            • windwarrior
              windwarrior коментира
              Редактиране на коментар
              Не мисля че ще се опитат чак толкоз да го потулят.

              Първо - маман май не е списъка с актуалните фаворити

              Второ - маминият мърльо нямаше късмета да пребие обикновен дришльо като мен, а известен журналист. А журналистите са много солидарни в такива случаи.

          • По повод горните коментари: престъплението не е по чл. 343б, а по чл.343, ал.3, буква "в" във вр. с чл.342 от НК. Употребата на наркотични вещества всъщност (представьте себе ) НЯМА ЗНАЧЕНИЕ. Би проимала значение за "квалификацията" на деянието като по-тежко наказуемо. Но-о-о-о-о, отпРъвом требе да се изЯсни имаме ли деяние. Т.е. налице ли е "при управляване на ... моторно превозно средство... нарушение на правилата за движение, като се допуска причиняването на телесна повреда или смърт на другиго". Те тука ще бъде съсредотОчена най-големата шарлатанѝя.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Има и още едно престъпление - не е помогнал на пострадалия, тия де ги е возил и те не са помогнали, бахти долните помияри.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • https://www.prb.bg/bg/news/aktualno/...ornost-s-138-3

                Софийска градска прокуратура е привлякла в качеството на обвиняем Д.Н. за извършено от нея престъпление по чл. 343, ал. 1, б. „в”, вр. чл. 342, ал. 1, пр. 3 от НК.
                На обвиняемата Д.Н. е определена мярка за неотклонение - гаранция в пари в размер на 100 000 лева.

                Относно лицата, които се намирали в управлявания от К.Н. автомобил по време на пътно-транспортното произшествие - С.Ц. и Г.И., са събрани данни за извършено от тях престъпление по чл. 290, ал. 1, пр. 2 от НК – затаяване на истината.


                Нашироко почва каскетурата. Не е на добре
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • Самодържец
                  Самодържец коментира
                  Редактиране на коментар
                  За кого не е надобре?

                • windwarrior
                  windwarrior коментира
                  Редактиране на коментар
                  За нас като общество не е на добре. Обикновено каскетурата като почне с фойерверките по медиите.... Тръгват аслани, и се връщат насрани. Примери да давам ли?

              • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Има и още едно престъпление - не е помогнал на пострадалия, тия де ги е возил и те не са помогнали, бахти долните помияри.
                Не че нещо, ама как да му помогне в конкретния случай? Дори и да иска.

                Коментар


                • windwarrior
                  windwarrior коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да звънне на 112.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X