Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    404 - Not Found
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Благодаря колега ....
      Знаех си че Гагич 'само лае, ама не АпИ'...

      Ето линк към АПИ...
      http://www.api.bg/files/7914/5923/48..._sila_2015.pdf


      Мдааа. Такива неща нямаше в района.... Дали след това е имало - не знам...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        404 - Not Found
        Попробуй еще раз

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Благодаря колега ....
          Знаех си че Гагич 'само лае, ама не АпИ'...
          ...
          Мдааа. Такива неща нямаше в района.... Дали след това е имало - не знам...
          Веднага почвай да си прозвъняваш "котарашките" контакти. Сам признаваш, че наредбата не е спазена. Сега виж "престъпления по транспорта" в НК - "който при ремонт на пътен участък ... не спази... наруши"... А и magister dixit:
          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
          Не е спазена наредбата, това е категорично.
          Значи няма начин - ще свидетелстваш (много-много-много-много раз и се надявай да минеш само с това).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Благодаря,
            всъщност мигащите коли/табели трябва да са поне две ?
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              ...
              За съжаление съм се оказал лош пророк: http://www.offroad-bulgaria.com/show...38#post2965738
              Все още изпитвам съмнения в това дали онзи полицай, който загина на АМ Тракия преди няколко дни сгазен от турски ТИР не е допринесъл сам за аварията....
              Във връзка с това се сетих за случка от преди 2-3 вечери. Прибираме се компания 5 човека с автомобил към 00.00 часа от кръчма. Сцената - пуст, тъмен, обрасъл с храсти отстрани междуградски път. Кара жена понеже не пие. Виждат се фарове в насрещното платно и 10-20 метра преди разминаване светнаха едни ярки сини светлини и се оказа две патрулки една след друга, първата "нова" и сините светлини нейни а втората явно като охрана на първата. Жената се шашна малко ама успя да спре. Появи се униформен без жилетка "добър вечер, документите на автомобила и свидетелството за правоуправление" . Вече се появи и втори униформен вече със жълта жилетка на пътя . Докато траеше проверката шофьорката видя че отзад бързо се приближават фарове и пусна аварийните та тогава и патрулката се сети да пусне пак сините светлини. Пътниците не ги проверяваха ама добре че човека със жълтата жилетка прояви чувство за хумор че нежната част от компанията доста се поразлюти от непредвиденото спиране.
              Та ако шофьор се стресне нещо при подобни изненадващи действия в тъмното и удари патрулката и/или спиращият го служител и/или друга кола или него го ударят чия ще е вината ? В случая двете платна бяха заети от автомобили, от едната страна е нива ама да стигнеш до нея минаваш през дървета, от другата страна е бряг висок над автомобила и преди мястото на проверката има и лек десен завой.
              Все си мисля че при такива акции, проверки или както му се вика безопастността на всички участници би трябвало да е приоритет а не изключение.
              Последно редактирано от bilbo27; 03-08-17, 15:01.
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Ето как се означава работа по АМ Хемус в бързата лента.... За съжаление минутки (или секунди) след преминаването ми там е загинала жена и е пострадало дете...

                извадих как трябвало да е, ако греша, Козец,и/или дрънчо да ме поправят
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:trabva_31072017.JPG
Прегледи:1
Размер:23.9 КБ
ID:5761386
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Да, такова уведомление би предотвратило трагедията...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                    Във връзка с това се сетих за случка от преди 2-3 вечери. ............
                    Все си мисля че при такива акции, проверки или както му се вика безопастността на всички участници би трябвало да е приоритет а не изключение.
                    Аз на такива не бих спрял, е случаят е бил почти пред сблъсък ама .....
                    Нощно време такива патрули трябва да са с постоянно включени сигнални светлини, да са на осветено място и най-важното да не пречат на движението, т.е. както в случая е могло да предизвикат ПТП
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Познай каква гадост е да те удари патрулка.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Още по-хубава би била картинката, ако преди последното МПС (в лявата лента) имаше и мигащи знаци на поне 40-50 метра.
                        Когато карах камиони вътрешно в Германия, работех предимно през нощта, та подобна сигнализация се прави дори преди аварирало МПС в аварийната лента ( вижда се най-често при смяна на спукана гума- тогава идва мобилна работилница). При определени случаи първото сигнализиращо опасност МПС, го играят с полицейски коли. Също така, полицията идва за не повече от 20-30минути, ако има някой спрял в аварийната лента.

                        Полицаите в бг. как и да ме спират си спирам възможно най-безопасно, ако може и извън пътя. А аварийните светлини са ми задължителни при всяко нелогично спиране - по-добре излишни светлини, отколкото проблеми заради липсата им.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          В ясен слънчев ден светлините не помагат много. То онова камионче със знака от видеото всъщност носи и светлини и даже ги светка ама докато ги видиш си се нашил в него.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Полицаите в бг. как и да ме спират си спирам възможно най-безопасно, ако може и извън пътя. А аварийните светлини са ми задължителни при всяко нелогично спиране - по-добре излишни светлини, отколкото проблеми заради липсата им.
                            На мен пък са ми казвали (БГ-полицаЙ) "Ш-ш-ш-шт, ма моля ви се - изключете светлините!"
                            Щото им проваляш засадата така.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              На мен пък са ми казвали (БГ-полицаЙ) "Ш-ш-ш-шт, ма моля ви се - изключете светлините!"
                              Щото им проваляш засадата така.
                              Да ми го каже на мен това полицай - веднага го правя звезда на ютуба.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                На мен пък са ми казвали (БГ-полицаЙ) "Ш-ш-ш-шт, ма моля ви се - изключете светлините!"
                                Щото им проваляш засадата така.
                                Повтарям , че отдавна съм ти фен...И аз съм голям майтапчия понякога.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X