Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Те го тук отворения Първо не зачете предимство и засече колегата пред мен - вижда се как удря спирачки. След това реши да тръгне докато го заобикалям... А след това нещо ми говореше... Ама не знам какво - не го чух
    Сутрин на някои хора психическото им състояние не им позволява да шофират нормално както се вижда
    eeee, не видя ли че е на "аварийки" - това осигурява абсолютно предимство и имунитет, не го ли знаеше
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Не бе - аварийките не ме притесняваха... Просто тръгна в момента, в който го заобикалях... И това не ме притесни много - нали все пак е на аварийки
      Ама що за тъп идиот трябва да си за да спираш и да се опитваш да спориш, при условие, че сам си направил глупост?
      И то да спориш с моя клаксон, дето в отговор на ръкомахането ти свири на метър от ухото, акомпаниран от 2-3 клаксона от опашката зад мен
      А на джипа клаксона е много ЯК - то се вижда как се стресна п..дала когато чукнах леко клаксона докато тръгваше (мястото там наистина е малко, и първият звуков сигнал бе с намерението да предотвратя ПТП )
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        eeee, не видя ли че е на "аварийки" - това осигурява абсолютно предимство и имунитет, не го ли знаеше
        Също дава предимство при тръгване без подаване на мигач.

        П.П. Пак трябва да си купя регистратор - 3-ти поред.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Тия дни в Перник,
          гърбица май изненада състезателя, не знам дали е имало жертви:
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Тия дни в Перник,
            гърбица май изненада състезателя, не знам дали е имало жертви:
            Има загинал. Причинител на катастрофата определено е влезлият в насрещното. Скоростта на състезателя ,обаче, допринася най-много за тежестта на произшествието.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Имам усещане, че пролетно време най-много пощуряват водачите, потвърдено ли от статистика?
              След края на клипчето има друг клип от вчера, на сакатлък в Казанлък
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Имам усещане, че пролетно време най-много пощуряват водачите, потвърдено ли от статистика?...
                Потвърдено от статистиката е, че юли и август даваме най-много жертви по пътищата.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Няколко клипа и от мен:

                  Бакшиша не му се чака в средната или дясната лента и опитва да се престрои когато вече линията е непрекъсната. Понеже не го пуснах, реши да мине на червено и от лявата лента да направи десен:




                  Още един оптимизатор - от дясна лента ми сече пътя в кръговото и мина в лявата:




                  А този наглец (втория пасат, който се появява от дясната лента) нещо не му се чакаше. Криволичеше по този начин чак до алея Яворов, като повечето време на практика беше окупирал и двете ленти...

                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първият (с червена "Астра") естествено е натиснал "копчето, което му дава право да спира и паркира където си иска" и даже си стоЙ в колата, но вторият (със сребристото корейско "СУВ") просто си е ПАРКИРАЛ там, излязъл от колата и сигурно някъде надвечер кротко ще си дойде да си я подкара:

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Първият (с червена "Астра") естествено е натиснал "копчето, което му дава право да спира и паркира където си иска" и даже си стоЙ в колата, но вторият (със сребристото корейско "СУВ") просто си е ПАРКИРАЛ там, излязъл от колата и сигурно някъде надвечер кротко ще си дойде да си я подкара:

                      Ми то там е "Зелена зона". Нормално е да се паркира.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Първият (с червена "Астра") естествено е натиснал "копчето, което му дава право да спира и паркира където си иска" и даже си стоЙ в колата, но вторият (със сребристото корейско "СУВ") просто си е ПАРКИРАЛ там, излязъл от колата и сигурно някъде надвечер кротко ще си дойде да си я подкара:
                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Ми то там е "Зелена зона". Нормално е да се паркира.
                        не е зелена зона, но сигурно това е инвалида, паркирал на обозначеното инвалидно място /за джипа говоря/........иначе има приложение "гражданите" за смартфон - качваш снимката и пращаш до КАТ - за неправилно паркиране глобявали по снимка.
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          не е зелена зона, но сигурно това е инвалида, паркирал на обозначеното инвалидно място /за джипа говоря/........иначе има приложение "гражданите" за смартфон - качваш снимката и пращаш до КАТ - за неправилно паркиране глобявали по снимка.
                          Няма смисъл от пояснения ,коментатора всичко е видял но харесва така тънко и винаги учтиво да се заяде.
                          Когато пусне негов клип управляващ МПС ще почерпя.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Няма смисъл от пояснения ,коментатора всичко е видял но харесва така тънко и винаги учтиво да се заяде.
                            Когато пусне негов клип управляващ МПС ще почерпя.
                            Кой се заяжда, бе? Слагай цаките и почвай да гледаш!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Кой се заяжда, бе? Слагай цаките и почвай да гледаш!
                              На "бе" може да говориш на майка си.Винаги си бил дразнещо учтив защо така днес?

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                На "бе" може да говориш на майка си.Винаги си бил дразнещо учтив защо така днес?
                                Доста ниЗко ниво си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X