Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    И друго има - Гагич гледаше в огледалата да не го отнесе буса "Додж" на хамериканското посолство (вижда се в началото на клипа), който (с български шофер, естественНо) тръгна да излиза от кръговото от средна лента. От коя лента на кръгово се излиза от него - има обширен дискусиЙ по-нагоре в същата тема. Ако дясната лента на "Тотлебен" посока "Цар Борис III" не беше затапена от служители на Дрънчо и Коззец (как прочее следва да се чете този ник?) работещи по усвояването на общински пари, всичко щеше да си бъде ОК.
    Изобщо изначално пешеходната пътека там е поставена, за да те прецакат гадовете.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Изобщо изначално пешеходната пътека там е поставена, за да те прецакат гадовете.
      Поставена е по времето на ранния ТЗВ (поклон-бум-тряс) когато не аз, ами твоят любим кмет-партньор в усвояването не сме били на хоризонта. Не е отпреди социализъма (захлас-прехлас) щото нямаше да има нужда от боядисване (щеше да бъде от бели мраморни павета). То не пречи пак да се усвоЙват средства за боядисване и в този случай, де...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Я малко да разводним темата Сега се сетих за най-идиотското изпреварване, което съм правил...
        За повишаване на опасността юнака с ремаркето бе тръгнал вляво, вместо да се прибере вдясно, както правиха 99.99% от хората по този път (т.е. с изключение на конкретния екземпляр )...
        Разбира се - вината в случая твърдо е моя - юнака не бе длъжен да се дръпне вдясно... Ама както морските знаят - има 'добра морска практика', която явно този юнак не смяташе да я следва
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Я малко да разводним темата Сега се сетих за най-идиотското изпреварване, което съм правил...
          Туй камерата го дава да е в Литва? А това "208 км" долу вдясно да не е скоростта?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Я малко да разводним темата Сега се сетих за най-идиотското изпреварване, което съм правил...
            За повишаване на опасността юнака с ремаркето бе тръгнал вляво, вместо да се прибере вдясно, както правиха 99.99% от хората по този път (т.е. с изключение на конкретния екземпляр )...
            Разбира се - вината в случая твърдо е моя - юнака не бе длъжен да се дръпне вдясно... Ама както морските знаят - има 'добра морска практика', която явно този юнак не смяташе да я следва

            99.99% от хората правят нарушение.
            Криворазбрана колегиалност. Басирам се, че на този път стават много катастрофи с жертви.
            Пловдив-Асеновград е същата ситуация. Неслучайно е един от най-опасните пътища у нас. На него проблемът е широките ленти, но по същество не се различава от пътя, по който си карал.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
              99.99% от хората правят нарушение.
              ...
              Не е вярно! Само Гагич прави нарушения!!! Ни мой ми отнемате палмата на първенството. Само в това съм пръв!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                ...Криворазбрана колегиалност....
                Проблема не е колегиалност - просто недостатъчно добра видимост (нали си спомняте табелите на камионите на времето - Неуверен не изпреварвай )...
                Тръгналият да изпреварва камион ми блокира видимостта (има лек десен завой), а от друга страна просто не очаквах да е тръгнал да изпреварва когато насреща му има друг камион... Както се казва - обеца на ухото
                Боголюбе, не е скоростта това долу, а изминато разстояние от последната ми почивка Скоростта в началото на изпреварването е 76км/ч (скоростта на колата с ремаркето) и достига до 108км/ч, след което отново слиза до 78км/ч..
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Боголюбе, не е скоростта това долу, а изминато разстояние от последната ми почивка...
                  Нищо-нищо. Показателна е липсата на интерес към доста вълнуващото клипче, а става и за учебно:
                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Неуверен не изпреварвай )...
                  Само сравни единствения отзив тука с помията която се изля по-горе от изпреварването на автобуса на изхода от Кавала.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Еххххх, пак е онеправдан Гаджич (прехвърля се и върху Гаджич- Джуниър). В интерес на истината, твоето клипче понесе и няколко оправдателни присъди... но, не това е най- важното.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      На Божо все някой му е виновен. А Фандъкова, я Бате!
                      Или пък Пенчо.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Я да пожънем още малко ругатни. Ей тоя ми е виновен. Кажете, че не съм прав и така трябва да се кара.

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Тука не само един е за бой...
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ...Само сравни единствения отзив тука с помията която се изля по-горе от изпреварването на автобуса на изхода от Кавала.
                            Ами сигурно разликата е в анализа на клипчето - потвърждавам, че никой не ми е виновен (и наистина го мисля).
                            В даден момент съм смятал, че изпреварването е безопасно, а и формално не бях нарушил правило в момента на започване на изпреварването... Което не ми попречи да попадна в опасна ситуация.
                            До момента не бе ми се случвал такъв казус - трудно да се вместя в пътя, движейки се след голяма цистерна - предполагам много голяма част от колегите биха тръгнали да изпреварват на същото място и биха попаднали в същата ситуация.....
                            Точно и затова го пуснах клипчето - колегите да имат предвид, че има и такива ситуации, които в първия момент изглеждат напълно безобидни и сигурни, а в действителност нещата не са точно така
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Сутринта много народ спи и не може да контролира автомобила си
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                ^ При втората ситуация, в отсъствие на знак, дясностоящия не е ли с предимство?
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X