Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Даже и самоцелната борба за нормативно определените права носи ползи на обществото. За съжаление, ползите са за сметка на самоцелно борещия се.

    Поради което не знам дали ще се занимавам по-натам. Същото устройство (само че напълно изправно и ново) се продава в същия магазин за същите никакви пари. Ако ми потрябва, ще си купя и ще ми е по-евтино, отколкото да пиша заявления, да вися на опашки и да обяснявам кое, как и защо заради предмет, чиято материална стойност е по-ниска от времето, през което съм написал това мнение.

    Май най-накрая ще влезеш в час! И в системата.
    Тя за това е система - да отхвърля всички различни.
    Поздрави!

    Коментар


    • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

      Милицията обаче не се поучава от грешките си:
      http://www.dnes.bg/stranata/2015/08/...a-lampa.272081

      Нещо повече, старае се да ги задълбочи.

      Коментар


      • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Нещо повече, старае се да ги задълбочи.
        Родната милиция ни пази, пази и себе си. Да не би някой да вземе да им изземе функциите. Много ми е интересно, ако някога бяха спрели Стоичков с лампата, пак ли така?

        Причината е тривиална - много са малко тия като теб, дето ще тръгнат да се разправят по каналния ред. За което пък причината е още по-тривиална - в съда е същото.

        ...всъщност де да знам де. Ако някой реши да ми взима книжката определено ще се влачим по съдилища до последно. Или поне така си мисля.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Родната милиция ни пази, пази и себе си. Да не би някой да вземе да им изземе функциите. Много ми е интересно, ако някога бяха спрели Стоичков с лампата, пак ли така?

          Причината е тривиална - много са малко тия като теб, дето ще тръгнат да се разправят по каналния ред. За което пък причината е още по-тривиална - в съда е същото.

          ...всъщност де да знам де. Ако някой реши да ми взима книжката определено ще се влачим по съдилища до последно. Или поне така си мисля.
          Стоичков най вероятно си има надлежно издадено разрешение за използване на така наречения специален режим на движение .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Стоичков най вероятно си има надлежно издадено разрешение за използване на така наречения специален режим на движение .
            И това на какво основание?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              И това на какво основание?
              подпис на министър-председателя

              Коментар


              • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                подпис на министър-председателя
                Той и подписа на министър-председателя може да е противозаконен.

                Питах за законовото основание, щото тук например нищо не намирам:
                http://lex.bg/laws/ldoc/2135458425
                http://pravoto.com/site/rechnik/1030...m-na-dvizhenie

                Няма ли закон или подзаконов нормативен документ, даващ на министър-председателя такива правомощия, смятам се сещаш хартийката с подписа му за какво може да се употреби.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Той и подписа на министър-председателя може да е противозаконен.
                  Под някои видове документи не може да е противозаконен.

                  А още по-широк е обхватът от случаи когато е законен до доказване на обратното и няма административен път който да доведе до доказване.

                  Коментар


                  • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Под някои видове документи не може да е противозаконен.
                    Подписа е законен, като отговаря на законодателството. Аз за законодателството питах, ако някой е наясно. Тоест на какво законово основание министър-председателя може да разреши на частно лице, което не е служител на посочените в наредбата и закона служби, да ползва режим на специално движение, шофирайки личния си автомобил.

                    ПП: Конкретно за случая със Стоичков - нямам против да му разрешат да паркира и на Марс съвсем безплатно. Просто е редно да се знае какъв е реда за това.
                    Последно редактирано от sparkybg; 04-08-15, 10:19.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      на какво основание министър-председателя
                      Основанието е иска - разрешава. Защото няма граждани, които да протестират. Още по-малко има граждани които да не допускат елементи като Кукурбитус Магнификус за минпредс.

                      Не видя ли - за Мая М. (която отиде на пост от който така или иначе няма особен смисъл) рев до небесата. А че разрешиха на НСО да те бият, стрелят и ебат по тяхно усмотрение ни вопъл, ни стон.
                      И те така те.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                        Яска! Първо на първо Полицията, а в частност КАТ е на регионален принцип. Та това дето се е случило тук е много малко вероятно да се случи на друго място.
                        Второ на второ. И Бат Бойко и Стоичков са футболисти и един вид са си равни. Могат да си разцъкват "мачлета" заедно, какво остава подпис за "някаква си синя лампа". На същия принцип предишният шеф на КАТ, беше шеф на КАТ.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X