Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    http://www.julbousa.com/lenses/

    http://www.amazon.com/gp/product/B00...ls_o00_s00_i00

    Тия дето ги гледаш са много широки и ушите му стават като на Дяволчето Фют.Трябва да видя какво е оцеляло из нас и да почна да раздавам.
    Хм, някъде по описанията точно на този модела които посочих по-горе пишеше тегло 1 грам )))) предполагам нещо са объркали...

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Амазон не им вярвай какво пишат,последно ми пратиха гащи за жега при положение,че си порьчвам за студ,вьрнах им ги.По описание обаче си бяха зимни о всякьде и поне имам едни такива реших втори да си взема и сечено.

      Амазонци са добри с едното си кликане,кликам и ги чакам да ми дойдат,но спокойно могат да оплетат конците в 5% от случаите.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        Какво мислите за моделите на ALPINA дето се продават в спортдепот, понеже имам скиорски очила 2-3 чифта на алпина от които съм изключително доволен и сега искам да си взема и слънчеви такива. Ще ги ползвам за каране на колело, кола, лятото във високото на планината и на морето. Досега позвах един модел на GIRO /драгомир)- Bayoned и съм доволен но се надраскаха доста.

        Благодаря !

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Нямате ли наблюдения над очилата на ALPINA ?

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Първоначално публикуван от kiss9402 Преглед на мнение
            Нямате ли наблюдения над очилата на ALPINA ?
            Преди години си купих едни глетчери от пазара "Юнак". Да си си кажа честно очила с по-добра плака не съм носил досега, за жалост почнаха да им се разпадат дунапрените и като ги сваля съм като заварчик. Дано съм бил полезен.Поздрави.
            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              Благодарско !


              ПОЗДРАВИ !

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Тия са за алпинисти. Водят се най-добрите глетчерни очила. Правени са за яко слънце с отражения от снега. Интересното е, че дори като влезеш с колата в тъмен тунел (както е в България) пак се вижда, а според производителя не са за кола.
                Аз съм ги взел за снега зимата и за слънцето по язовирите. Може да си ги стегнеш със сиджимката и да караш водни ски с тях.
                + 1 глас за Julbo, цялата фамилия гледа през тях. В "Стената" понякога има намаления и човек може да се оборудва на приемлива цена- за двегодишната ми дъщеря взех едни дуракоустойчиви за 20-ина лв.

                Иначе и аз имам същите очила, но определено не мога да шофирам с тях, 4-та категория ми е прекалено тъмна за целта. Трета категория е по-универсална и става практически за всичко без многодневно пребиваване в по-висока зимна планина.

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  Препоръчайте ми очила за шофиране през нощта или при кофти време. Имали такова животно изобщо ?
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Стават всеки със жълт или оранжев светофилтър.

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Препоръчайте ми очила за шофиране през нощта или при кофти време. Имали такова животно изобщо ?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41E50MgsYLL._SX160_.jpg
Прегледи:1
Размер:3.8 КБ
ID:5523213

                      Има - поляризирани,жьлти,леки,трепащи заслепяването.........евтинджос- 20 кинта или там някьде.Коя марка е добра не знам,аз бих заложил на нещо по така.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        Аз пробвах с тези от линка по долу.Те имат горе една ивица която е огледална и малко повече затъмнена. Когато те заслепяват просто леко навеждаш глава докато отминат. На мен обаче ми бяха тъмни за през тъмното Най много за лошо време ,мъгла и тем подобни ползвам един от първите модели на Оукли /Ромео/ със някакви стъкла който ми дават контраст. Интересното е, че през тунели и тъмнина не ми пречат. Пазех доскоро тт-данните на стъклата..но сега не се сещам къде са . Помня,че пишеше, че са X metal модел..или нещо такова.

                        http://www.uxcell.com/night-vision-p...s-p-15117.html
                        Последно редактирано от green; 02-10-13, 20:02. Причина: забравих линка...
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Препоръчайте ми очила за шофиране през нощта или при кофти време. Имали такова животно изобщо ?
                          Не се занимавай с та@аци за по 20 лева,защото очите са...знаеш какъв орган Виж от тук,например,ефтини и определено вършат работа.Найт вижън търси

                          http://www.farfetch.com/shopping/men...=1&pv=60&oby=5
                          Последно редактирано от Bat_Pepo; 03-10-13, 01:26. Причина: Използуване на американизми
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Аз таковата един модел не виждам,всичко за сльнце май.

                            WebRep


                            currentVote


                            noRating
                            noWeight
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Стига де
                              Найт вижън как се превежда..?
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Като кока кола ма аз едни не виждам от тия.Сериозно и не се бьзикам,метни един модел да го огледам,че живея в града с най-голям % очни заболявания причинени от сльнцето.То не че има значение,през деня си карам с моите цайси,вечер искам да знам какво се ползва от тия РейБани
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X