Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Слънчеви очила

    Извинявай, прото така прозвуча.В Бургас на ъгъла на Богориди и Ген.М.Лермонтов има магазин на Палароид, за другите градове около теб незная.След 2 отчаяни опита да нося друга марка съм се спрял на тях 3 пъти .
    Не е реклама, не познавам хората които ги продават и нямам облаги от по горе написаното.
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • #62
      До: Слънчеви очила

      Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
      Извинявай, прото така прозвуча.В Бургас на ъгъла на Богориди и Ген.М.Лермонтов има магазин на Палароид, за другите градове около теб незная.След 2 отчаяни опита да нося друга марка съм се спрял на тях 3 пъти .
      Не е реклама, не познавам хората които ги продават и нямам облаги от по горе написаното.
      В интерес на истината имах такива(не стават да седиш върху тях) ........ но почнаха да ги дават със сим картите и тогава си казах я да пробвам нещо по така ..... и съжалих мисля че се досещам каде е този магазин , ще го посетя дано консултантите да са на ниво и не ме подведат .

      Коментар


      • #63
        До: Слънчеви очила

        Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
        В интерес на истината имах такива(не стават да седиш върху тях) ........ но почнаха да ги дават със сим картите и тогава си казах я да пробвам нещо по така ..... и съжалих мисля че се досещам каде е този магазин , ще го посетя дано консултантите да са на ниво и не ме подведат .
        Колега, този "полароид", който го дават със сим картите няма нищо общо с оригинален полароид.Имам и от 2-та вида и самото затъмнение е различно, а са от една категория на затъмнение(кат.3).Тези от глобул, като ги нося повече от час започва да да ме боли главата, а другите мога да ги нося и 5 дена и се чувствам супер.

        Коментар


        • #64
          До: Re: Слънчеви очила

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Малко стара тема но много интересна.
          Та на въпроса.Трябват ми очила с много светли бланки но задължително да са поляризирани.
          Интересно ми е колко може да е светло стъклото за да има поляризация.П.С. Трябват ми за риболов по реки където светлината е слаба. За съжаление най-светлите които намерих са кафеникаво жълти, а на мен са ми тъмни
          Разгледай тук: http://www.wileyx.com/FISHING/index.aspx
          Аз имам 2 модела тактически, едните имат оранжеви и чисто прозрачни стъкла в комплекта. За слънцезащитата гарантирам 100%...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #65
            До: Слънчеви очила

            Абе аз имам едни тука. Уж Полароид, ама колко са Полароид и аз не знам. Иначе да попитам в Стара Загора някой знае ли за магазин, ама да продават Маркови очила.
            Прикачени файлове
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #66
              Re: Слънчеви очила

              Разгледай тук: http://www.wileyx.com/FISHING/index.aspx
              Аз имам 2 модела тактически, едните имат оранжеви и чисто прозрачни стъкла в комплекта. За слънцезащитата гарантирам 100%...

              Очилата са страхотни за риболов,
              но не и за това за което ми трябват.
              за съжаление всички са тъмни а това много пречи в сенките където е важно да се вижда мухата, която обикновенно е малка и дори без очила се вижда трудно.

              Не съм запознат много с видовете стъкла и явно няма такива каквито ми трябват - накрая ще се наложи да се примиря с каквото има

              Полароид имат модел за риболов който хич не е лош и е най светлия който съм виждал. Стъкла в жълтеникав цвят който увеличава видимостта.
              Ползвал съм подобни и бях доволен - преди да ги загубя
              Но пак са тъмнички и често се налага да ги свалям.

              Коментар


              • #67
                До: Слънчеви очила

                аз бих ви предложил очила като избирате да са със UV заштита каквато и да е а сега на пазара мисля че най ниската е 400 така че гледайте какво избирата

                Коментар


                • #68
                  До: Слънчеви очила

                  Аз имам очила РейБан и съм много доволен от тях.Пътувах от Германия къйм България с тях и никаква умора на очите.
                  Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Слънчеви очила

                    Първоначално публикуван от beburi Преглед на мнение
                    аз бих ви предложил очила като избирате да са със UV заштита каквато и да е а сега на пазара мисля че най ниската е 400 така че гледайте какво избирата
                    А аз бих Ви предложил да прочитате темите преди да се "ръсите", а и малко Български няма да е излишен!
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • #70
                      До: Слънчеви очила

                      Какво ви е мнението за тази марка Goggle. Не са скъпи харесах този модел:



                      има възможност за поставяне на диоптрични стъкла.Това е сайта: http://www.gogglepae.com/ но не мога да намеря сайт които да продава тази колекция.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Слънчеви очила

                        Първоначално публикуван от insis Преглед на мнение
                        Какво ви е мнението за тази марка Goggle. Не са скъпи .
                        Страхотни са, обожавам агресивната линия в очилата, но не можах да видя цена или електронна поща.
                        Ако намериш начин за доставка, ще съм ти благодарен да го споделиш.
                        Око за око и светът ще ослепее

                        Коментар


                        • #72
                          До: Слънчеви очила

                          Аз имам тез http://www.revisioneyewear.com/sawfly.html .
                          И тез http://www.oakley.com/ .Доста са успокояващи и има стъкла за всякакъв повод.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Слънчеви очила

                            Първоначално публикуван от insis Преглед на мнение
                            Какво ви е мнението за тази марка Goggle. Не са скъпи харесах този модел:



                            има възможност за поставяне на диоптрични стъкла.Това е сайта: http://www.gogglepae.com/ но не мога да намеря сайт които да продава тази колекция.
                            Колега, как разбра цената. Гугъл не открива този производител никъде. А пък в техния сайт пише : дистрибуция по целия свят. Май се взвмат много на сериозно. А иначе и аз си харесах, ама май ще трябва да им пускаме и-майл спитанка - от къде.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #74
                              До: Слънчеви очила

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Колега, как разбра цената. Гугъл не открива този производител никъде. А пък в техния сайт пише : дистрибуция по целия свят. Май се взвмат много на сериозно. А иначе и аз си харесах, ама май ще трябва да им пускаме и-майл спитанка - от къде.
                              Ето цените най скъпите са 50 лв, онзи ден се загледах по тях http://www.zonasportbg.com/index.php?m=320〈=1&category=234&pc=224&dom=1937&prodid=670&col=1

                              Коментар


                              • #75
                                До: Слънчеви очила

                                Вносител е:http://www.extreme-bg.com/sportni-ochila
                                Разговарях с тях март месец ще правят поръчка на лятната колекция,цените ще бъдат между 50-70 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X