Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Слънчеви очила

    Благодаря за инфото колеги.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #77
      До: Слънчеви очила

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Колега, как разбра цената. Гугъл не открива този производител никъде. А пък в техния сайт пише : дистрибуция по целия свят. Май се взвмат много на сериозно. А иначе и аз си харесах, ама май ще трябва да им пускаме и-майл спитанка - от къде.
      В Америка Goggles е синоним на слънчеви очила на жаргон, както тук Xerox на копирна машина. Иначе нямам впечатления и не знам колко са читави....
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #78
        До: Слънчеви очила

        Първоначално публикуван от insis Преглед на мнение
        Вносител е:http://www.extreme-bg.com/sportni-ochila
        Разговарях с тях март месец ще правят поръчка на лятната колекция,цените ще бъдат между 50-70 лв.
        И с възможност да добавяне на диоптрични стъкла - идеално за мен !
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #79
          До: Слънчеви очила

          Лично аз харесвам очила с поляризирани плаки - за марка не мога да говоря.Найстина окото се чувства иделано...

          Коментар


          • #80
            До: Слънчеви очила

            Поръчах си ето тезиhttp://www.rx-safety.com/store/image...CCAIR04_lg.jpg ,
            • Polarized Smoke Green Lens w/Metallic Black Frame
            • Exceeds ANSI Z87.1-2003 High Velocity Standard
            • Removable Facial Cavity™ Seal for Added Function
            • FR Multi-Layer Foam for Added Comfort and Protection
            • Top Down™ Ventilation for Fog Free Environment

            Includes the following:
            • Removable Facial Cavity Seal
            • Soft Case
            • T-Peg Elastic Strap
            • Leash Cord
            • Cleaning Cloth

            след консултации с колеги тук от форума се спрях на тази марка , така и не открих лошо мнение за тях сега остава тръпката от чакането дано да си заслужава

            Коментар


            • #81
              До: Слънчеви очила

              Колеги,

              Ако ви интересуват WileyX имам директни договорки с производителя и цените са наистина добри!

              А качеството и комплектацията - ненадминати за сериозно ползване!

              Не ме жалете - ЛС!

              ТМ
              Good guys drive Land Rovers!

              Коментар


              • #82
                До: Слънчеви очила

                Да се похваля от днес съм с нови очила WileyX Airborne , наистина са невороятни надминаха всичките ми очаквания , супер леки и удобни за носене , от серията CLIMATE CONTROL който се изразява във супер приятна и удобна рамка която прилепва към лицето и предпазва очите от прах вятър и всичко останало , много лесно се поставя и премахва , тъй като е от нещо като дунапрен предполлагам ще предпазва и от навлизането на пот в очите при активна физическа работа модела е със всички филтри които предлага фирмата поляризация и потъмняване и съответно изсветляване в зависимост от силата на светлината , тъй като научих за тази марка от тук искам да благодаря на на хората с които разговарях и които ми ги препоръчаха Определено съм техен фен вече ако някой се колебае горещо му ги препоръчвам !!!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #83
                  Re: Слънчеви очила

                  Би ли споделил вече в сумрачно време колко светли стават стъклата.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Re: Слънчеви очила

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Би ли споделил вече в сумрачно време колко светли стават стъклата.
                    Следя темата и четох какви очила си търсиш , за риболов на муха ако не се лъжа , в сумрачно и облачно време изсветляват до степен която ти позволява да си виждаш спокойно без да си напрягаш очите но не знам на теб дали биха ти били от полза ....... ето ти симулация на това колко изсветляват ,може да ти помогне да се ориентираш по лесно http://www.wileyx.com/technology/tec...IGHT_ADJUSTING
                    Последно редактирано от Daniel; 20-04-10, 08:33.

                    Коментар


                    • #85
                      От: До: Re: Слънчеви очила

                      Темата е стара ама и аз да си напиша болката - какви очила да си взема за работа с компютър?

                      Нямам диоптър имам нормално зрение, но от дългата работа на компютър ми се изсушават очите и болят.


                      Благодаря предварително

                      Коментар


                      • #86
                        От: До: Re: Слънчеви очила

                        Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                        Нямам диоптър имам нормално зрение, но от дългата работа на компютър ми се изсушават очите и болят.
                        Мигай по-често .
                        Не, не се шегувам, при задълбочена работа на ПС, човек понякога се вглъбява в монитора и подсъзнателно не мига. Трябва да си изградиш навик.
                        Е и очила за работа с ПС, може да ти помогнат до някаде, но работи с "почивки" за очите !
                        LZ1DVB

                        Коментар


                        • #87
                          От: Слънчеви очила

                          При работа с компютър очите не мигат заради вертикалното разположение на екрана.
                          Сложи го хоризонтално и проблема ще изчезне. Но ще те боли врата

                          Коментар


                          • #88
                            От: Слънчеви очила

                            Колега turbozmej как мога да получа такива очила wiley X Airborne от серията Climate Control

                            Коментар


                            • #89
                              От: Слънчеви очила

                              темата е стара но да питам колегата Пейчев как мога да получа такива очила

                              Коментар


                              • #90
                                От: Слънчеви очила

                                Първоначално публикуван от slavis15 Преглед на мнение
                                темата е стара но да питам колегата Пейчев как мога да получа такива очила
                                моите си ги взех от Ибея , пробвах първо от австралия имаше некъв проблем с доставката и не стана , после от щатите и от там си пристигнаха за около 2 седмици !!! Потърси и в Амазон-а и си избери най-изгодната оферта !!!
                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X