Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Кои Алпини?

    Аз такова съм нямал,я ми напомни.

    Имал съм няколко броя Мауита с пластмаси,но сравнително лесно ги дера аз пък и не държат на нафта,бензин или флакони разни за разлика от стьклото
    Може и аз да се бъркам , ама имам спомен , янкой отатък, голямата вода , да рекламира Алпините , и как на децата си бил взел такива....
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Как?
      Дръжките, там, където се регулира дължината отчупих. Оказаха се недостатъчно дуракоустойчиви
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Може и аз да се бъркам , ама имам спомен , янкой отатък, голямата вода , да рекламира Алпините , и как на децата си бил взел такива....
        Не съм аз,моите деца са с Джулбо от бебета пък аз съм теле - хвана ли нещо качествено да ми върши работа и не го пускам докато не се разпадне,е виж ми колите,още ги чакам.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Имам Julbo Rum, с промяна на потъмняването от фактор 1 до 3. Чудна чудесия, но плаките са меки и вече надрани, а черната боя от вътрешната страна на дръжките се олюпи...Били и антифог,ела ме ритни, запотяваха си се като стой та гледай...За масата пари, които са дадени за тях, не отговарят за качеството си. Сега са в колата.
          В момента съм със Smith and Wesson, поляризирани плаки, удароустойчиви,леки. Наполовина от парите за Джълбо.
          Пътят е целта.

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Абе нали бяхме офрод форум?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Абе нали бяхме офрод форум?

              Продьлжаваме да сме бре Коле,у темата Слънчеви очила сме,за свирки ли да си пишем?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Продьлжаваме да сме бре Коле,у темата Слънчеви очила сме,за свирки ли да си пишем?
                Off
                За мусака ;-) Той сУравия офроудър нема нужда от таквиз джендърски щуротии като слънчеви очила [emoji1] [emoji1] [emoji481]

                TT
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  Добре, колеги, мякакви очила, дето да са истински, ама на по-човешка цена. Да стават за бачкане на полето - здрава конструкция, че да не се налага да ги прерпавям със свински опашки и т.н.
                  Харесвам спортен тип, не харесвам "за стрелба". По принцип бих се прежалил и за някаква визия, като на колегата с цената от 380 лв.
                  Начи, не е проблем цената 300-380. Проблем е, че могат да изкарат месец, могат да изкарат и 2-3 години на полето.

                  До преди седмица работех с едни за 50 лв. Сигурно ще ви се стори измекярска цена, но очилата бяха най-доброто, дето съм ползвал в посока поляризация и УВ. Но се счупиха заради навика, да ги слагам над чело, докато не ги ползвам. Е тоя недостаък много ме мъчи.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Добре, колеги, мякакви очила, дето да са истински, ама на по-човешка цена. Да стават за бачкане на полето - здрава конструкция, че да не се налага да ги прерпавям със свински опашки и т.н.
                    Харесвам спортен тип, не харесвам "за стрелба". По принцип бих се прежалил и за някаква визия, като на колегата с цената от 380 лв.
                    Начи, не е проблем цената 300-380. Проблем е, че могат да изкарат месец, могат да изкарат и 2-3 години на полето.

                    До преди седмица работех с едни за 50 лв. Сигурно ще ви се стори измекярска цена, но очилата бяха най-доброто, дето съм ползвал в посока поляризация и УВ. Но се счупиха заради навика, да ги слагам над чело, докато не ги ползвам. Е тоя недостаък много ме мъчи.
                    В Лидъл имаше пуснати слънчеви спортни очила. С три вида плаки . Гледах ги в събота на Г.Кочев.
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Добре, колеги, мякакви очила, дето да са истински, ама на по-човешка цена. Да стават за бачкане на полето - здрава конструкция, че да не се налага да ги прерпавям със свински опашки и т.н.
                      Харесвам спортен тип, не харесвам "за стрелба". По принцип бих се прежалил и за някаква визия, като на колегата с цената от 380 лв.
                      Начи, не е проблем цената 300-380. Проблем е, че могат да изкарат месец, могат да изкарат и 2-3 години на полето.

                      До преди седмица работех с едни за 50 лв. Сигурно ще ви се стори измекярска цена, но очилата бяха най-доброто, дето съм ползвал в посока поляризация и УВ. Но се счупиха заради навика, да ги слагам над чело, докато не ги ползвам. Е тоя недостаък много ме мъчи.
                      В магазина на Полароид , вчера, в Търново видях това :



                      Намалени на 65 лева.

                      Цветовете са наобратно на моите.
                      Това, което е жълто при мен , там е сиво, а моето сиво, там е жълто.

                      Виж при вас, може да ги има също намалени.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        55 кинта Оукли Флак ма поне казваш,че не искаш за стрелба не ти ги препоръчвам.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                          Maui Jim - за морето....

                          От чисто любопитство издирих оптика в Испания дето продава въпросните очила....Направо съм изумен как съм я пропуснал тая фирма.Бях die hard фен на Рей Бан(само щатски преди Луксотика и само стъкло) но тия направо ги отвяват.Очилата са ФЕНОМЕНАЛНИ,мерих и Оукли не съм впечатлен особено.Определено тия ще са следващите...Сиво стъкло.

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Island Time модела,рамките си им личат годините,стьклото като ново.

                            какво и да вземеш на фирмата гледай да е със сивото стъкло,АЗ поне по-добро не съм намирал,а живея у Южна Калифорния и работя в морето

                            ей ма не ми вярвате значи
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Maui Jiim имат прилична дожУвотна гаранция .. строшиш надраскаш .. пращаш им дори едната дръжка и къмто 70 мерикански пари ти експедират чисто нов модел.... независимо колко си изкихал за схрошените преди това .. обикновено тръгват от 200 ..

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                                Maui Jiim имат прилична дожУвотна гаранция .. строшиш надраскаш .. пращаш им дори едната дръжка и къмто 70 мерикански пари ти експедират чисто нов модел.... независимо колко си изкихал за схрошените преди това .. обикновено тръгват от 200 ..
                                Здравейте,Maui Jim имат ли някъде представителство в Европа,където мога да предявя претенции за счупени 5-6 годишни очила и евентуално замяната им с нови?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X