Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Като кока кола ма аз едни не виждам от тия.Сериозно и не се бьзикам,метни един модел да го огледам,че живея в града с най-голям % очни заболявания причинени от сльнцето.То не че има значение,през деня си карам с моите цайси,вечер искам да знам какво се ползва от тия РейБани
    Просто виж за стъкла night vision,имат и рей бан,и доста други.Примерно,разгледай им официалният сайт и ако ти хареса нещо,поръчваш с такива стъкла.
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Каква е причината да се кара с такива очила вечер?

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        Просто виж за стъкла night vision,имат и рей бан,и доста други.Примерно,разгледай им официалният сайт и ако ти хареса нещо,поръчваш с такива стъкла.
        No results found

        You searched for 'night vision', unfortunately we couldn't find any items that matched that search.

        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
          No results found

          You searched for 'night vision', unfortunately we couldn't find any items that matched that search.

          http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...at=0&_from=R40
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Имам два чифта очила Рейбан, на които им се надраха стъклата. Някой знае ли къде мога да отида в София да ми ги сменят. питах в няколко магазина, но казват че не поддържат резервни части. Моделите са на около 5 години..

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              И аз не намирам такива за тьмница,а и по тестове разни ползата от такива не е доказана.Това като жьлтите фарове за мьгла едно време - имал идея някой ма практиката куца.

              За Рейбана в далечното минало си спомням едно - стьклата му струваха почти колкото едни нови цайси та мммммм да.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                Жълтите фарове не знам, ама жълити очила за шофиране нощем искам да си намеря. Аман от кретени със сини фарове.

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ...... Аман от кретени със сини фарове.
                  ...и хАлогенки на ясно време..
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Преди време четох, че човек от Форума е официалният вносител на Wiley X. Ако някой подскаже кой е той и дали дова е така ще бъда благодарен. Или пък в кой магазин мога да видя разнообразие от модели тука в София.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Малко да поосвежа темата с едно питане - някой да има впечатления от "Smith Optics"? В един от оръжейните магазини ( не знам дали мога да цитирам кой ) на София продават тази марка, като някои от моделите са в поносим ценови диапазон.

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        Първоначално публикуван от bigduke Преглед на мнение
                        Малко да поосвежа темата с едно питане - някой да има впечатления от "Smith Optics"?
                        Отиваш в магазина, слагаш си ги на носа и се оглеждаш наоколо. Солидна марка, ползват разни технологични нововъведения за стъклата не само като химия но и като форма, по принцип седят удобно. Ако решиш че виждаш някаква разлика и си струва парите, пазаруваш.

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Това е ясно ( именно за това, не мога да се пречупя очила по интернет ), въпроса беше дали някой има преки впечатления от стъклата

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Ще направя поредното освежаване на темата. Моите изискваниякъм очилата са много прости – UVзащита, поляризиращи, да пазят от всякъде плътно и последно но не поважност да са с такива рамки които да не се счупят от първото падане илиогъване при натискане в джоба. Оказа се че има такъв модел на Polaroid – спортен някакъв модел, койтовлиза добре в каската или когато децата “проявят интерес към тях” да не ме естрах че ще ги счупят. Стъклата лесно могат да се надраскат но все пак трябва ида се пазят. Рамките са като гумени, издържат доста огъване. Удобни са запланина, море, мотор, велосипеда също карам с тях сутрин срещу слънцето.
                            LZ1NIM/P
                            B pos

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Първоначално публикуван от NiksZh Преглед на мнение
                              ....UVзащита, поляризиращи, да пазят от всякъде плътно и последно но не поважност да са с такива рамки които да не се счупят от първото падане илиогъване при натискане в джоба.........Рамките са като гумени, издържат доста огъване. Удобни са запланина, море, мотор, велосипеда също карам с тях сутрин срещу слънцето.
                              Те
                              Пост 109.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                На тия от снимката на Вальо магазини Стената - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...пировка са им официален вносител, но тук има и още нещо интересно по темата - http://adv-bulgaria.com/forum/втори-...-лятото Тази същата фирма във втроия линк е и вносител и на Полароид.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X